FORUM - Web magazin KOMUNISTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se

Ići dole

Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se Empty Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se

Počalji  Milan Sub Apr 12, 2014 11:44 am

Hm,hmm.. danas je kuvar kafe kod NATO, rasplakao se u kabinetu Aleksandra Vucica...sa setom secajuci se..hm,hmm.." sav svet iz temelja se menja, danas si niko sutra si sve.."

Voleo je crnce vise od Hrvata i Muslimana

Kad je dosla Danica Draskovic, Filip je otisao u kuhinju da nam skuva kafu. Ja sam ga prethodno pitao da li i on zeli kafu. Kad je rekao da zeli, onda sam rekao da skuva tri kafe. Ali, on je izasao iz kuhinje, noseci dve kafe. Za Danu i za mene. "A gde je tvoja kafa?" - pitao sam ga. On je rekao da mu je kafa u kuhinji i da ce je tamo sam popiti. Na moje insistiranje da dodje za sto i da kao covek popije kafu s nama, on je nevoljno otisao i doneo tu nesrecnu kafu. Na
stolicu je seo nekako na sam ugao, pretvorio se u zapetu strelu, svakog trenutka spreman da odskoci sa stolice i od stola. Bilo mi je jasno da mu je
uzasno neprijatno, i onda sam ga molio da mi objasni zbog cega mu je neprijatno.
Zapanjio sam se: od svoje osme godine je sluzio belog coveka: "Sluzio samEngleze, sluzio sam Francuze, sluzio sam Holandjane, sluzio sam Nemce,
sluzio sam i vas, Jugoslovene, ali prvi put u svojih sezdeset godina, beli covek me je pozvao za sto da s njim popijem kafu. Zbog toga sam tako napet i
prosto ne mogu da se snadjem." A onda je zaplakao.Taj Filip je bio jedan od lokalnih funkcionera vladajuce zambijske partije
UNIP-a. Zambija je tada bila nezavisna drzava, a ne kolonija, on je bio pismen, odlicno je govorio engleski. Svakog jutra mi je kupovao "Tajms of
Zambija" i "Zambija dejli mejl" i podvlacio mi ono sto je, po njegovom misljenju, bilo najinteresantnije.
24. oktobar je Dan Ujedinjenih nacija, ali je i Dan nezavisnosti Zambije. Tog prvog 24. oktobra Filip je dosao na posao, a ja sam ga docekao sa
osmehom i cestitao mu praznik. Rekao sam da on toga dana ne sme da radi, da je slobodan, i da ga za drzavni praznik castim sa dvadeset kvaca, sto je i
po crnom kursu iznosilo pet dolara. Nekoliko puta je odusevljeno poskocio uvis. Kupio sam mu i bicikl da ne dolazi peske, jer je ta njegova stracara
bila udaljena pet kilometara od moje vile.
 Shocked Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool Cool king queen jocolor pig affraid 
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se Empty Pozajmljen komentar !

Počalji  Milan Sub Apr 19, 2014 12:23 pm

Шта мислите – зашто је Вучић узео Драшковића за коалиционог партнера? Зато што му требају његови гласови?
- Немојте касти. Пре ће бити да му треба портпарол за наивне Србе, оне из медијског мрака.
Управо ће њих Вук Драшковић оптуживати за пропаст Србије, за ратне злочине, за банке које су опљачкане, за фабрике које су опустошене. Вук неће оптуживати ни Чеду, ни Тадића, ни Динкића, ни остале политичке Митхаузене за доношење разних закона којима је омогућено растакање државе Србије.
Најлакше и најбезболније је оптужити оне из мрака, те који су бранили земљу, своју децу, своје куће, и због тога их испоручити, где другде него у Хаг. Онима „ситнима“ судиће национални судови признатих и непризнатих држава.
Вук Драшковић из Гацка има подршку Вучића из Бугојна, Тадића из Сарајева, Чеде из Бањалуке, Љиљане Смајловић из Сарајева, Верана из Монтенегра…
Све медије држе људи чије порекло није из Србије. Сви су се распоредили добро и бљују ватру на Моравце за које кажу да само умеју да тове бикове и свиње. Они горе нису луди да то раде кад се од банака лакше и боље живи. Моравце ће оптуживати што су бранили земљу и државу.
Тако је Вук Драшковић више пута на разним телевизијама, посебно на Верановој Б92, оптужио Моравце полицајце да су то “Милошевићеви ескадрони смрти на Косову и Метохији”.
О каквим се „ескадронима смрти“ ради – најбоље говоре споменици погинулим полицајцима у свим градовима Србије, подигнути испред полицијских станица. На њима пише: ПАЛИ СУ ЗА ОТАЏБИНУ СРБИЈУ.
Зар спајање Вучића и Драшковића није ругање целој нацији – и мртвима и живима?
Вучић и Драшковић не могу да замисле да је Моравац изашао из штале, да је научио говорничке вештине и да га ови горе не могу више лагати. Вучић и Вук мисле да су му одавно променили свест.
Док је Радош Бајић недавно пролазио Левчом кроз Шумадију, описао је јад и чемер. Сљацима исекли струју а живот се на тим просторима скоро угасио. За то време Вучић хоће да прави Београд на води, објекат који лебди а све то вероватно треба да плате сељаци којима је Зорана Михајловић исекла струју.
Зато ја не могу више да ћутим. Одлучио сам да јавно сведочим у име целе Србије, у име Мораваца, у име истине.
Наиме, Вук Драшковић је у току рата јавно подстрекавао полицајце на Косову и Метохији да се боре против УЧК. Обилазио је полицајце на положајима, ишао у Малишево, стигао у рововима на три километра од албанске границе, делио полицији кафу и цигарете, куражио их да буду истрајни. Те исте полицајце је после неколико година назвао „ескадронима смрти“ само зато што су по службеној дужности бранили своју државу.
Ако је су они били „ескадрони смрти“, онда ја и против Вука Драшковића, као сведок, подносим кривичну пријаву суду за ратне злочине Републике Србије.

(По члану 145 Кривичног закона СРЈ, организовање и подстицање геноцида и ратних злочина представља кривично дело).

Овога пута, надам се да се Вук неће извући. Неће више моћи да обмањује српску и светску јавност.  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se Empty Nisam ja mame mi...?

Počalji  Milan Pon Apr 21, 2014 6:02 pm

Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se Empty " Dragi Dzejk "...hm,hmm

Počalji  Milan Uto Apr 22, 2014 12:04 pm

Smesni su oni koji ovde ismevaju Severnu Koreju,mada ih nema mnogo.
Njima ili je ispran mozak,ili su zuti provokatori,mozda su Spo-vci ili ostali kvazi anti-komunisti.
Uporedjivati jednu banana,marionetsku drzavu sa unistenom privredom,vojskom,ekonomijom i sa 40 posto radno sposobnog stanovnistva nezaposlenog kao sto je Srbija i Severnu Koreju je smesno da smesnije ne moze da bude.
Severna Koreja je ultra mega gigant na svim poljima za nas(sem korupcije i lopovluka naravno)...
Pjongjang je velelepan grad,sa predivnim trgovima,neboderima i najmodernijim zgradama.
Oni imaju jaku industriju,jaku vojsku,jako skolstvo,po celoj zemlji se nalaze impresivne gradjevine brane,luke,vojne baze.
Salju satelite u svemir i imaju atomsko naoruzanje ili su na ivici da ga imaju...
U S.Koreji vlada klasican komunizam,samo ne onaj internacionalni,nego nacional-komunizam jer su Koreju zapadni fasisti i lihvari izolovali i oni su vec dugo primorani na nacional-komunizam...
Inace nacional-komunizam je odlicno drzavno uredjenje sto najbolje pokazuje primer S.Koreje koja sve sto ima ima zahvaljujuci samima sebi i sve su sami izgradili i napravili,bez lihvarskih banaka,mmf-a,raznih banditskih multi-kompanija.
Bogatstvo je relativno ravnomerno rasporedjeno,stanovi se dobijaju dzabe,besplatno skolstvo,zdravstvo pravi komunisticki raj,vlada diktatura proletarijata(a ne diktatura tajkuna,mafije,izdajnika,Nvo i korumpiranih politicara kao u Srbiji i ostalim banana liberalno-kapitalistickim drustvima)sem hrane,ali to je jedno od najvaznijeg.
Severna Koreja je slabo plodna zemlja i desava se sa vremena na vreme da na ionako slabo plodnoj zemlji,usevi podbace i onda valja uvesti deo hrane koji ti nedostaje i prehraniti preko 20 miliona ljudi,a to ne mogu da uvezu jer su im zapadni fasisti nametnuli sankcije stroge koje traju vec 40 god.
Naravno to Americki imperijalisti i njohovi satrapi u J.Koreji jednva docekaju da bi uz pomoc propagande pricali kako se umire od gladi u S.Koreji...
Eto toliko... Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy 
Napred komunizam!
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se Empty Pozajmljen komentar

Počalji  Milan Sre Apr 23, 2014 11:09 am

Re: Ðinđić tražio da se nastavi bombardovanje! :-,
Сам Ђинђић је тврдио да он лично не би прошао ни на једним изборима јер је договорио са Коштуницом да ће он за ДОС одрадити прљаве послове а да Коштуница остане чист. Ти прљави послови су очигледно ангажовање на даљем бомбардовању Србије, локација зграде РТС, убиства Стамболића и Ћурувије, Ибарска магистрала, аматерски "атентат" на Драшковића и све на чему је профитирао ДОС а облаћена тадашња власт.
Није ваљда оних 70 милиона долара ЦИА потрошила на беџеве и мајице.  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  Twisted Evil 

Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se Empty SPO je monarhisticka stranka..."lik i delo"

Počalji  Milan Uto Apr 29, 2014 11:33 am

Istina je da je 40.000 bivših austrougarskih oficira, od kojih su mnogi ubijali po Mačvi, stvaranjem Kraljevine SHS dobili zaposlenje u novoj vojsci sa istim činom koji su imali i u austrougarskoj vojsci a neki su dobili i unapređenje.

Istina je da su Solunci živeli od milostinje.

Istina je da je majka Gavrila Principa prosila po Beogradu

Istina je da je Marko Natlačen, koji je 1914 komponovao pesmu "Srbe na vrbe", u novoj državi postao ban Dravske banovine

Laž je da je Srpski narod u Jugoslaviji sprovodio svoju hegemoniju. Međutim
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se Empty NATO bato ?

Počalji  Milan Uto Apr 29, 2014 8:31 pm

Ко је, после пучиста, највише узео?
Одговор је: Американци!
Ево како.
После рата САД су процениле да је конфискована имовина њихових грађана у Југославији вредна 17.000.000 долара. Реално, то је била сума између три и пет милиона долара. Американци су захтевали да Југославија то исплати из својих златних резерви које су биле чуване у Федералним резервама. Професор др Милан Бартош је сачинио приговор да је реч о депозиту у нужди, али је приговор одбијен. И тако су наши савезници Американци из југословенског депозита од 47.851,67 килограма монетарног злата узели себи 15.649,22 килограма.
Тешко је веровати да су Американци једноставно, као гусари, опљачкали Југословене. Нису они наплатили само имовину коју су комунисти конфисковали америчким грађанима 1948. године. Као плутократска, трговачка нација, они су наплатили све оно што су у виду помоћи (оружје, униформе, храна, возила, авиони…) за време рата испоручили Брозовим партизанима и Михаиловићевим четницима.
Ни то није било нешто ново. После Првог светског рата, наши савезници Французи и Енглези су захтевали да им се сва помоћ плати. Чак и пертле за цокуле које су биле испоручене српској војсци пред пробој Солунског фронта, а да не говоримо о топовској муницији већег калибра. Чак и пертле! Опанци на ногама тих јунака више нису били употребљиви. И плаћене су савезницима њихове пертле!
Американцима је после Другог светског рата успело да наплате све бомбе које су пред крај рата бацили на српске градове. Сваку бомбу, сваки литар горива за своје летеће тврђаве које су донеле смрт многим Србима, углавном цивилима у Подгорици, Београду, Лесковцу, Бихаћу…  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se Empty Re: Vuk Draskovic, kuvar kafe kod NATO rasplakao se

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu