FORUM - Web magazin KOMUNISTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

" palmizacija i arkanizacija Srbije i Beograda"...?

Ići dole

" palmizacija i arkanizacija Srbije i Beograda"...? Empty " palmizacija i arkanizacija Srbije i Beograda"...?

Počalji  Milan Sub Okt 12, 2013 4:02 pm

Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

" palmizacija i arkanizacija Srbije i Beograda"...? Empty Pozajmljen komentar

Počalji  Milan Uto Feb 18, 2014 3:48 pm

Citam ove zanimljive komentare i verujte mi toliko sam i sam izrevoltiran i ogorcen jer znam/kao i svi posteni Jagodinci/, sta sve bagra radi u Jagodini a niko nista ne preduzima,svi nabijaju glavu u pesak. Neki jer su i sami u tom kolu ,neki iz straha a tu su i oni unajmljeni da hvale podvig ili ti Jagodinsko cudo ciji je tvorac/mislim na televizije u jagodini/ a koje su pod kontrolom takodje ovog gore na slici.Verujte da bih bio u stanju da uradim svasta ! Voleo bih da ima jos nas postenih Jagodinaca da se udruzimo, organizujemo i spasimo ovo malo sto se spasti moze od lopova,hostaplera,secikesa,jajara…..neznam kojim vise imenom da nazovem tu gamad.
Prosetao sam posle duzeg vremena do Aqva parka/tyz Jagodinskog lavora/ i daleko cuvenog muzeja Gluposti/ da nekazem ,bacenih ili ti jos bolje pokradenih para/ …..i do Djurdjevog brda tzv ekskluzivnog dela Jagodine.Ogromni stambeni kompleksi duz cele ulice zvece prazni /neznam samo za koga su pravljeni, dole u prizemlju su toboze lokali /ono malo sto je izdato a velika vecine zveri prazna, sve neki elitni restorani,kafane, butici … u koje niko ne ulazi/jedino po koji zalutali gastarbajter kada se vrne od preko i to samo ako je u pripitom stanju…./, u jednoj od zgrada,dole u lokalu sedi bilmez /jedan od onih tzv.investitoira/ sam samcat,nigde nikog on sam, ,ispred njega lap top a copina se zavalila u fotelju drka kurac i ceka da mu neka budala udje i kupi stan/a to ko kupuje to je posebna prica koja zahteva duzu elaboraciju/, Nedaleko odatle u izgradnji VIVIO shoping centar ,radovi uveliko u toku/ najskuplji svetski brendovi na dohvat ruke Jagodincima/ jbt da li ja umisljam, poceo sam da preispitujem samog sebe pa ko ce tu kupovati i od cega kada je prosecna plata u jagodini 150 evra,majku vam jebem lopovsku vazno je da su se pojedinci tu dobro ogradili za lovu… bes mi izbija iz usiju ,prolazim dalje ka Djurdjevom brdu a tamo zaticem druge i jos gore stvari…NEMOGU NI DA KUCAM VISE OD MUKE !  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

" palmizacija i arkanizacija Srbije i Beograda"...? Empty Re: " palmizacija i arkanizacija Srbije i Beograda"...?

Počalji  Milan Čet Apr 03, 2014 11:09 pm

Nekadašnji Miloševićev advokat Toma Fila Fila kaže da ne zna ko je naređivao politička ubistva i u čije ime, ali smatra da je priča o tome pokrenuta pre tri dana radi kompromitacije socijaliste Ivice Dačića i pritiska na Srpsku naprednu stranku da SPS ne uzme u vladu.

Pravno gledano, nijedan krivični postupak protiv Slobodana Miloševića o tome nikada nije vođen, kaže Fila.

“Danas“ ipak podseća da je tadašnji zamenik specijalnog tužioca Mioljub Vitorović u završnoj reči na suđenju za ubistvo Ivana Stambolića označio je Miloševića kao naredbodavca, na šta Fila odgovara da je tada nudio da se iz tog procesa izdvoji postupak protiv Miloševića i podigne optužnica.

“Predložio sam da branim Miloševića. Nije to učinio. Nikada ni na jednom glavnom pretresu nisu predstavljeni niti izvođeni bilo kakvi dokazi koji bi podržali tezu da je Milošević naredio ubistva“, tvrdi Fila i dodaje da je o tome razgovarao i sa samim Miloševićem.

“Rekao mi je ’pokaži mi toga koga sam ja naredio da ubiju’. Čovek je umro, a da nije osuđen ni u kakvom postupku koji ga dovodi u vezu sa političkim ubistvom, niti su se, ponavljam, na bilom kom glavnom pretresu izvodili dokazi o tome“, kaže Fila.

On tvrdi i da su optužbe koje na račun Slobodana Miloševića iznosi lider Srpskog pokreta obnove Vuk Drašković, koji je preživeo dva pokušaja atentata, samo političke manipulacije.

“Pa Draškovićev advokat je napisao krivičnu prijavu protiv Zorana Đinđića za Ibarsku magistralu, pa je onda tu prijavu pocepao kada je ubijen Đinđić. Rekao sam već da je Milošević govorio kako je sa Draškovićem mogao da napravi koaliciju kad god mu je to trebalo. Zašto bi mu onda Drašković smetao“, pita se Fila.

On kaže i da su se novi svedoci i dokazi o kojima se govori, “pojavili u nekakvoj tajnoj istrazi“.

“I to toliko tajnoj da su dokumenta iz te istrage videli novinari tabloida. Molim vas, gde to ima da novinari vide podatke iz tajne istrage“, kaže Fila.

Beogradski mediji objavili su u ponedeljak, pozivajući se na izvore u MUP-u Srbije, da se ovih dana završava istraga o političkim ubistvima koja su obeležila vladavinu Slobodana Miloševića.
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

" palmizacija i arkanizacija Srbije i Beograda"...? Empty Re: " palmizacija i arkanizacija Srbije i Beograda"...?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu