FORUM - Web magazin KOMUNISTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NKPJ UZ NIKOLICA

+5
Milan
jastreb
pol robson
Janko
HRENEK
9 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  HRENEK Čet Feb 07, 2008 10:37 pm

[img][/img][url][/url]
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Čet Feb 07, 2008 11:37 pm

Janko ::Druže Robson,

preteruješ i zato moram još jednom da ponovim: "ne uzimaj sebi (vama) u "zaslugu" ono što nije istina, niti pak da ste obavešteniji i od nas koji najdirektnije učestvujemo u procesu ujedinjenja. Dakle, vaša intervencija nema nikakve veze niti uticaja na našu odluku da Nedeljkovića više ne pozivamo!!!".

Smešno je i obrazloženje u vezi sa Kulićem! Agent JK,...?!!! U koje vreme to živiš, kada svuda vidiš neke agente,...

A što se saradnje tiče?!!! Da ostaje za čuđenje, da li se ona da ostvariti, ko treba da se opameti, ko koga opamećuje,... Jer sa vama "bezgrešnim", "jedinim", "pravim", "najvećim"... biće da se neće moći!!! Pogotovu ako si ti u situaciji da se o tome pitaš? Nadam se da nisi!!!
Pa da završimo ovu polemiku, biće manja štete!!!

Druze Janko,

Da li zelis da kazes da ja lazem kada kazem da je drug Markanovic nameravao da zove Nedeljkovicevce na sastanak u prostorije NKPJ sve dok drug Kitanovic nije protestovao?
Jakovlevski i Kulic su bili ubaceni agenti JK u NKPJ u cilju rasturanja OK NKPJ Zrenjanin gde NKPJ jednom umalo da osvoji poslanika.Kulic se u medjuvremenu pokondirio i okrenuo vam ledja.Samo sam ti rekao da se ne zalis nama sto je takav postao vec svojim partnerima iz JK.Eto ti ga Jastreb pa mu se zali na Kulica.
Sto se saradnje tice,svi citaoci foruma ce procitati da sam ja rekao da treba da je bude a da si ti na to sasvim nepotrebno i nicim izazvano odgovorio "bice da nece moci".

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Pet Feb 08, 2008 12:18 am

HRENEK ::Druže iz kombi partije NKPJ. Moram da odgovorim i na ona pitanja što si uputio meni, a i na ona pitanja koja si uputio drugu Jastrebu. Naime kažeš da su JK sve do 99.koristili prostorije u zgradi CK, iako nisu pravni naslednici SKJ. Ja neznam, da li je to tačno ili nije, jer sam tada bio u HR. A što se tiče toga ko je pravni naslednik SKJ, vi sigurno niste i nikada nećete biti, i zato ne računajte da vi imate prava na imovinu SKJ.
Za vas je svaka partija koja ne priznaje dikaturu Staljina, partija koju je osnovala CIA i koji je nacionalistička. Kad je KP Hrvatske nacionalistička frakcija, zašto onda nisu dozvolili njenu registraciju. A to što kažete domobranski rat, pa naravno da je ta partija protiv vaših novih koalicionih partnera, Radikala, koji se po meni ništa ne razlikuju od ustaša. Kako mislite da neka partija iz HR sarađuje sa vama, kada vi na izborima podržavate četnike i one koji su palali, pljačkali i ubijali po Hrvatskoj. VI STE NACIONALISTI, nijedan komunista nikada ne bih podržao četnike.
Kažete da je Tito išao na pregovore sa Dražom. Da išao je. A da li znate zašto? Pa on je znao da sa njima nema saradnje, ali je bio veliki političar i hteo je da se opravda pred saveznicima i narodom. I uspeo je da ubedi ljude u istinu, da se sa četnicima može samo puškom razgovarat.
Hteo bih i ja nešto vas da pitam. Kako to da je vaš drug Staljin imao potpisan pakt sa Hitlerom?
A vi ste drugovi iz NKPJ najveći nacionalisti, što ste dokazali kao i KPS.
Vi brukate ovo malo komunitsa što je u Srbiji ostalo.
Pitao bih vas i to koliko ste dobili za podršku Radikalima?
Pametno, dovoljno za neko putovanje, vašeg starog gen. Sekretara i propalog pisca.
Samo da znate da vi nikada sa vašom politikom koja ništa nije menjana još od 1948. nećete moći da osvojite vlast. Vaš najveći problem je što još uvek živite u prošlosti i kao da niko ne postoji za vas osim vašeg druga Staljina. Pa gde vam je Lenjih, i zašto je Lenjin hteo da ga nasledi Trocki, a ne Staljin, koji je ubio više komunista KPJ, nego buržuaska vlast Karađorđevića.

I POSLE TITA – TITO

HRENEK


Druze HRENEK,

Vidi se da si veoma neinformisan o stanju na komunistickoj levici ili da pokusavas da ignorises istinu,i tako lazes sam sebe,da je NKPJ jedina marksisticko-lenjinisticka partija na prostorima bivse SFRJ i ubedljivo najveca.Tu kombi prica glupost ostavi za Jastreba.Posto se tako lepo slazes sa njim otidji do njega u Rumu ili Indjiju,organizovace ti tamo "pank" koncert pa posle do zore mastajte o stvaranju "Komunista"(citaj Socijaldemokrata)Srbije.Usput pitaj Jastreba zasto je njegova partija,JK bila u koaliciji sa SRS.To je bilo u vreme dok si ti bio u Hrvatskoj.
NKPJ nije ni pravni ni politicki naslednik SKJ vec slavne SRPJ(k) i KPJ do 1948.godine.Imovina SKJ nama ne treba ali to ne menja cinjenicu da ju je SK-PJ,kasnije JK,protivpravno prisvojio.Hrvatske burzaoske vlasti su veoma antikomunisticke i zato nisu registrovale KPH.To ne menja cinjenicu da je KPH podrzala "domovinski rat" citaj antikomunisticko,antijugoslovensko,proustasko otcepljenje Hrvatske od Jugoslavije uz pomoc zapadnog imperijalizma na celu sa SAD.Pa,nama su drugovi iz komunistickog krila SRP rekli da je KPH nacionalisticka i da se bruka podrskom ratu za otcepljenje od socijalisticke Jugoslavije.
Tito je isao da pregovara sa Drazom a jedno vreme su partizani i cetnici ratovali zajedno.Vec u to vreme cetnici su napadali i ubijali Muslimane i Albance po Sandzaku i Kosovu.Reci mi da li je Tito bio u pravu sto je saradjivao sa tim koljacima? Nisi mi odgovorio da li je Tito bio u pravu kada je saradjivao u zatvoru sa ustasama koji su takodje bili koljaci?
Staljin je potpisao pakt o nenapadanju sa Hitlerom iz taktickih razloga kako bi zemlju pripremio za rat.To je bio genijalan potez.Da nije bilo Staljina i pobede SSSR nad nacistickom nemani u Drugom svetskom ratu ti bi sada druze HRENEK kao Sloven bio nacisticki rob.
Sram te bilo sto nas i naseg generalnog sekretara optuzujes da smo primili pare!Koliko si para ti primio od policije da pricas ovakve baljezgarije.Stidi se!
Lenjin je upravo insistirao da ga nasledi Staljin a nevini jugoslovenski komunisti su ubijeni zato sto ih je Tito cinkario da su saradnici policije kako bi ostvario svoje karijeristicke ciljeve.

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty I POSLE TITA-TITO

Počalji  HRENEK Pet Feb 08, 2008 1:01 am

Ja sam i suviše dobro informisan, samo da ti kažem. A to za koga radim, rećiću ti odmah. Ja radim za Komuniste Srbije, koji žele ujedinjenje, i neću se smiriti dok ne završim taj zadatak, koji vi i vama bliski ljudi po svaku cenu želite da sprečite. Odmah da napomenem da nisam član ni jedne od partija koje idu u ujedinjenje, već sam čovek koji želi da postane samo član nove ujedinjene partije komunista, partije koja je pravi naslednik politike Josipa Broza I SKJ.
Pitao bih vas i ovo, Kad niste kombi partija, gde vas ima u vlasti, koliko ste glasova na predhodnim izborima dobili u BG? Koliko imate članova i koliko klinaca čini vaš SKOJ. Bolje se pokrijte po glavi, jer znam sve o vama, više nego što možete i da zamislite. Znam i to da vaš SKOJ bukvalno postoji samo na papiru i čine ga svega dvadesetak omladinaca.

Za razliku od vas drug iz Rume, iako ga ne znam, po vašoj priči zna kako treba postupati sa omladinom, a što vi nećete nikada naučiti.
Pa zar treba mladima čitaiti kapital, marksa, i manifest. Pa ljudi shvatite i to da se mladi danas ne interesuju za politiku, da mlade samo zanima bolji život i zabava...
Dobro ima nekih pojedinaca, ali kažite mi samo to da vaši članovi SKOJA samo čitaju filozofiju marksizma.
Pa bre ljudi tako nikako nećete privući mlade...
Drug iz Rume je u pravu i on zna šta radi, za razliku od vas, koji mislite da je ovo još uvek 1930.i da nije 21.vek.
Pa i mi moramo da se modernizujemo, moramo malo igrati igru kao i ovi, u suprotno propadosmo.
A to što je partija JK bila u koaliciji sa SPS-OM, ne znam, ali znam sigurno, da je tada imala drugo nesposobno rukovodstvo, a tada sigurno nije predsednik bio taj Markanović.
A vaša koalicija sa SRS?
KP Hrvatske, možde je podržala borbu naroda protiv vaših novih prijatelje Radikala, jer je to u redu, ali ne verujem, da je podržala borbu protiv JNA i raspad Jugoslavije.
Pa ja ne verujem pričama. I vi ste ambasadoru Kube, rekli da ste samo vi pravi Komunisti, a da smo mi ljud koji rade za CIA. Pa mislite da ja ne znam, šta vi sve pričate vani.
Na svu sreću i ja imam tu čast da saznam neki od tračeva, koji širite o nama.
Neće da se vrećam na period užičke republike, jer ste vi ne dokazani i ne vredi vam pričat. To za saradnju sa četnicima ubeđujte nekog drugog, a za ustaše je čista nebuloza.
Kao što pokušavate u Srbiji prodat priču da kao je samo Srba bilo na Golom otoku, a ostalih naroda nije, i to potiče od vas, samo me čudi što još uvek to niste rekli.
A mogu da vam kažem i to da je vaša radio Moskva, kada bih partizani oslobodili neki grad, objavljivala, kako je rodoljub, Draža Mihajlović oslobodio taj grad.
A ja nebih sigurno sada bio ničiji rob, nego bih živeo kao i sada, jer je zasluga druga Staljina u oslobađanju Jugoslavije minimalna. Mi bi se i bez vas oslobodili.

Ma kao niste primili pare ili vam nije nešto obećano, ako pobedi Toma. Pa ko vam je dao prostor u Nemanjinoj, da ja vas pitam, pa niko drugi nego SPS.
A to što kažeš da je Lenjin hteo da ga Staljin nasledi, čista glupost. Zbog toga je i Trocki završio neslavno, jer je vaš drug Staljin bio karijerista, ne drug TITO.
Stalno vrtite istu priču, koju ste naučili, pa je samo reprezirate.
Kad naučite istoriju javite mi se.
Čitajte malo više, pošto se ne samo da ne razumete u mutiku, več i u istoriju. Daću vam neki čas ako treba!!!

I POSLE TITA - TITO, TITO, TITO,


POZDRAV
HRENEK
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty za Hreneka

Počalji  jastreb Pet Feb 08, 2008 8:39 pm

Eeee Druze Hrenek
koliko vidim doslo je vreme cuda u zemlju Srbiju ...
1. Rasturanje jedinstvenog komunistickog pokreta u Srbiji je za neke "komuniste" pozitivna stvar .
2. Davanje podrske ekstremnim kleronacionalistima je sasvim normalno i u "funkciji jacanja komunisticke ideje" .
3. Blacenje Socijalisticke Federativne Republike Jugoslavije i svih njenih dostignuca ( sa sve SKJ i Drugom Titom ) je pod obavezno ako se smatrate "autenticnim marksistom-lenjinistom" ...
4. Klincima treba davati iskljucivo klasike Marksizma ( medju kojima je najveci drug Staljin ) a koncerti i ostala animacija i edukacija kroz zabavu su neprimereni ...

Sve u svemu , ima jedna pozitivna prica koju rece moj Drug Raka Mandic , a vezano za ujedinjenje koje nam predstoji :
Bio jedan seljak u mom kraju , sirot covek ali veoma bistar i sposoban . Elem , taj isti seljak je imao konja koji je vukao zapregu , ali je godinama konj poceo da slabi i da copa na jednu nogu , mada ga je vid i sluh dobro sluzio . I sta ce seljak , nije imao para da kupi novog , zdravog konja , skupi jadan malo para i uzme jos jednog konja koji je bio corav i kojeg niko nije hteo ... I upari seljak njih dvojicu ! Copav gleda i slusa i usmerava onog coravog koji vuce zapregu ! Eto resenja !
A sve to vezano za ovu nasu , komunisticku pricu u zemlji Srbiji . Ne kazem ja da smo mi ne znam koliko snazni , ne kazem da su drugi ne znam koliko slabi , svi smo nazalost u veoma ozbiljnoj situaciji . Ako ne dodje do ujedinjenja SVIH komunisticko-radnickih Partija i ne stvori se jedinstveni front protiv ove strasne radikalizacije i demokratizacije tj rasprodaje Srbije , mozemo svi kolektivno da predjemo u ilegalu , posto slabe i razjedinjene ce nas goniti kao divlje zveri do konacnog istrebljenja ! U tome je poenta Druze Hrenek !

jastreb

Broj poruka : 11
Datum upisa : 26.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Sub Feb 09, 2008 1:27 am

HRENEK ::Ja sam i suviše dobro informisan, samo da ti kažem. A to za koga radim, rećiću ti odmah. Ja radim za Komuniste Srbije, koji žele ujedinjenje, i neću se smiriti dok ne završim taj zadatak, koji vi i vama bliski ljudi po svaku cenu želite da sprečite. Odmah da napomenem da nisam član ni jedne od partija koje idu u ujedinjenje, već sam čovek koji želi da postane samo član nove ujedinjene partije komunista, partije koja je pravi naslednik politike Josipa Broza I SKJ.
Pitao bih vas i ovo, Kad niste kombi partija, gde vas ima u vlasti, koliko ste glasova na predhodnim izborima dobili u BG? Koliko imate članova i koliko klinaca čini vaš SKOJ. Bolje se pokrijte po glavi, jer znam sve o vama, više nego što možete i da zamislite. Znam i to da vaš SKOJ bukvalno postoji samo na papiru i čine ga svega dvadesetak omladinaca.

Za razliku od vas drug iz Rume, iako ga ne znam, po vašoj priči zna kako treba postupati sa omladinom, a što vi nećete nikada naučiti.
Pa zar treba mladima čitaiti kapital, marksa, i manifest. Pa ljudi shvatite i to da se mladi danas ne interesuju za politiku, da mlade samo zanima bolji život i zabava...
Dobro ima nekih pojedinaca, ali kažite mi samo to da vaši članovi SKOJA samo čitaju filozofiju marksizma.
Pa bre ljudi tako nikako nećete privući mlade...
Drug iz Rume je u pravu i on zna šta radi, za razliku od vas, koji mislite da je ovo još uvek 1930.i da nije 21.vek.
Pa i mi moramo da se modernizujemo, moramo malo igrati igru kao i ovi, u suprotno propadosmo.
A to što je partija JK bila u koaliciji sa SPS-OM, ne znam, ali znam sigurno, da je tada imala drugo nesposobno rukovodstvo, a tada sigurno nije predsednik bio taj Markanović.
A vaša koalicija sa SRS?
KP Hrvatske, možde je podržala borbu naroda protiv vaših novih prijatelje Radikala, jer je to u redu, ali ne verujem, da je podržala borbu protiv JNA i raspad Jugoslavije.
Pa ja ne verujem pričama. I vi ste ambasadoru Kube, rekli da ste samo vi pravi Komunisti, a da smo mi ljud koji rade za CIA. Pa mislite da ja ne znam, šta vi sve pričate vani.
Na svu sreću i ja imam tu čast da saznam neki od tračeva, koji širite o nama.
Neće da se vrećam na period užičke republike, jer ste vi ne dokazani i ne vredi vam pričat. To za saradnju sa četnicima ubeđujte nekog drugog, a za ustaše je čista nebuloza.
Kao što pokušavate u Srbiji prodat priču da kao je samo Srba bilo na Golom otoku, a ostalih naroda nije, i to potiče od vas, samo me čudi što još uvek to niste rekli.
A mogu da vam kažem i to da je vaša radio Moskva, kada bih partizani oslobodili neki grad, objavljivala, kako je rodoljub, Draža Mihajlović oslobodio taj grad.
A ja nebih sigurno sada bio ničiji rob, nego bih živeo kao i sada, jer je zasluga druga Staljina u oslobađanju Jugoslavije minimalna. Mi bi se i bez vas oslobodili.

Ma kao niste primili pare ili vam nije nešto obećano, ako pobedi Toma. Pa ko vam je dao prostor u Nemanjinoj, da ja vas pitam, pa niko drugi nego SPS.
A to što kažeš da je Lenjin hteo da ga Staljin nasledi, čista glupost. Zbog toga je i Trocki završio neslavno, jer je vaš drug Staljin bio karijerista, ne drug TITO.
Stalno vrtite istu priču, koju ste naučili, pa je samo reprezirate.
Kad naučite istoriju javite mi se.
Čitajte malo više, pošto se ne samo da ne razumete u mutiku, več i u istoriju. Daću vam neki čas ako treba!!!

I POSLE TITA - TITO, TITO, TITO,


POZDRAV
HRENEK


Nisi ti uposte dobro informisan druze HRENEK vec pricas nebuloze.Sa druge strane,veoma si bezobrazan i zlonameran ali to je tvoj obraz ako ga uopste imas druze HRENEK.Vredjas veoma perfidno a to je odlika podlaca.Ali nema veze,navikli smo na takve.Ipak mora se primetiti, za karijerizmu sklonog Jastreba ti si pravi amater u smicalicama i spletkama.
Ti izricanjem ovakvih stavova i napadima na NKPJ objektivno radis za stvar burzoazije.NKPJ zeli da spreci stvaranje KS?Pa,NKPJ pozdravlja ujedinjenje svih otcepljenih frakcija nekadasnjeg SK-PJ.Zelimo vam puno srece u vasem radu.Jedino sto necemo je da se "ujedinimo" sa vama na revizionistickoj i socijaldemokratskoj platformi koju nudite.NKPJ je marksisticko-lenjinisticka partija a sve grupe koje stvaraju KS nisu.
U vlasti nas nema nigde,sto je sasvim normalno jer smo mi komunisticka partija a u nasoj zemlji je na vlasti burzoazija a mi u koaliciju sa njom necemo ni na republickom ni na lokalnom nivou.Na prethodnim lokalnim izborima u Beogradu smo dobili najvise glasova od svih formacija sa komunistickim predznakom.Imali smo i najvise kandidata.Podseticu te da je Beograd jedan od najreakcionarnijih gradova u Srbiji u kome najvise glasova tradicionalno dobija najveca reakcija.NKPJ ima 17.000 clanova od kojih su jedna trecina mladji od 30 godina.Akcije naseg SKOJ su vidljive u vise gradova u Srbiji,nasi omladinci izdaju Glasnik SKOJ,cak i neki opstinski komiteti,kao onaj u Velikom Gradistu izdaju novine(Nova Revolucija),predstavljaju nasu zemlju u medjunarodnom omladinskom komunistickom pokretu.A sta imaju druge grupe sa komunistickim predznakom?Nemaju nista,sem nekoliko omladinaca u Krusevcu koji su istovremeno i Grupa gradjana i Centar Tito i SRPS u formiranju.Vise organizacija nego omladinaca.Nasi omladinci proucavaju Marksa,Manifest i Kapital ali istovremeno odlicno poznaju situaciju u omladinskom pokretu,kao medju revolucionarnim navijacima tako i medju revolucionarnim muzickim grupama.Prate revolucionarni pokret i u sveri filma,pozorista,knjige,stripa.Drugim recima prate sve ono o cemu vasi omladinci,kojih jedva da ima,nikada nisu ni culi.Sram te bilo HRENEK!Cak i da nasih omladinaca ima 20,a to nije tacno jer ih ima daleko vise,ti bi trebalo to da podrzavas i pozdravljas a ne kritikujes u uslovima antikomunisticke histerije u kojima delujemo svi mi.Umesto da pozdravis prilazak mladih ljudi komunistickoj ideju ti kritikujes i pridikujes.
JK su u SPS bili zbog povlastica a Markanovic i Jastreb su i u to vreme bili u JK ali ga nisu napustali zbog nesto sitnijih povlastica koje su oni sami imali.NKPJ,za razliku od JK,nikada nije bila u koaliciji sa SRS.
KP Hrvatske,koja uzgred vise ne postoji,je podrzavala Tudjmana,HDZ,otcepljenje od Jugoslavije i rat za otcepljenje.To tvrde drugovi iz SRP kojima mi verujemo a bas nas briga sta misli tako jedan zlonameran covek kao sto si ti. Nikada niko iz NKPJ nije spomenuo nikog od vas pred ambasadorom Kube a pogotovo tebe HRENEK koji nisi clan nijedne grupe.
Tito je sradjivao i sa cetnicima i sa ustasama a to sto ti ne znas istoriju i sto nisi citao cak ni titoisticke knjige to je tvoj propust.NKPJ nikad nije tvrdila da su informbirovci bili samo Srbi u uvek je isticala kao najmoralnijeg komunistu-internacionalistu u redovima rukovodstva KPJ Andriju Hebranga,druga koji je bio pravi hrvatski komunista za razliku od Tita koji ga je ubio u istraznom zatvoru.
Radio Moskva nikada nije podrzavala cetnike a ti pokazujes da Moskvu i SSSR mrzis isto koliko i reakcionari tipa Cede Jovanovica i Vesne Pesic.U lepom drustvu si.Probaj da se uclanis u LDP.Uloga slavne Crvene Armije u oslobadjanju Jugoslavije i narocito Beograda je bila ogromna da ne kazem presudna.To je misljenje svih relevantnih vojnih istoricara.Dovoljno je da se prosetas do Groblja oslobodilaca Beograda i da pogledas koliko je uloga Sovjeta u oslobadjanju nase zemlje bila "minimalna".
Prostor u Nemanjinoj placamo i to skupo.Pitanje ti je besmisleno.To bi bilo kao da pitas SKJ u Srbiji ko im je dao prostorije na Obilicevom Vencu.Niko nam nista nije obecao i od nikog nista nismo trazili.NKPJ zivi od clanarine i dobrovoljnih priloga clanova i simpatizera.Torcki je zavrsio neslavno jer ga je ubio njegov poludeli pristalica a Staljin je bio dosledan Lenjinov ucenik.Da nije,zar bi ga Lenjin licno,odredio da bude urednik Pravde pre revolucije i za sekretara CK SKPB posle revolucije?Mnogo hvalis Trockog HRENEK.Da li ti koji zelis meni da drzis casove,samo ne znam iz cega bi mogao,znas da je Tito pre Drugog svetskog rata napisao knjigu protiv Trockog a u kojoj je branio Staljina.Sta kazes na takvo ponasanje tvog idola?

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Sub Feb 09, 2008 1:36 am

jastreb ::Eeee Druze Hrenek
koliko vidim doslo je vreme cuda u zemlju Srbiju ...
1. Rasturanje jedinstvenog komunistickog pokreta u Srbiji je za neke "komuniste" pozitivna stvar .
2. Davanje podrske ekstremnim kleronacionalistima je sasvim normalno i u "funkciji jacanja komunisticke ideje" .
3. Blacenje Socijalisticke Federativne Republike Jugoslavije i svih njenih dostignuca ( sa sve SKJ i Drugom Titom ) je pod obavezno ako se smatrate "autenticnim marksistom-lenjinistom" ...
4. Klincima treba davati iskljucivo klasike Marksizma ( medju kojima je najveci drug Staljin ) a koncerti i ostala animacija i edukacija kroz zabavu su neprimereni ...

Sve u svemu , ima jedna pozitivna prica koju rece moj Drug Raka Mandic , a vezano za ujedinjenje koje nam predstoji :
Bio jedan seljak u mom kraju , sirot covek ali veoma bistar i sposoban . Elem , taj isti seljak je imao konja koji je vukao zapregu , ali je godinama konj poceo da slabi i da copa na jednu nogu , mada ga je vid i sluh dobro sluzio . I sta ce seljak , nije imao para da kupi novog , zdravog konja , skupi jadan malo para i uzme jos jednog konja koji je bio corav i kojeg niko nije hteo ... I upari seljak njih dvojicu ! Copav gleda i slusa i usmerava onog coravog koji vuce zapregu ! Eto resenja !
A sve to vezano za ovu nasu , komunisticku pricu u zemlji Srbiji . Ne kazem ja da smo mi ne znam koliko snazni , ne kazem da su drugi ne znam koliko slabi , svi smo nazalost u veoma ozbiljnoj situaciji . Ako ne dodje do ujedinjenja SVIH komunisticko-radnickih Partija i ne stvori se jedinstveni front protiv ove strasne radikalizacije i demokratizacije tj rasprodaje Srbije , mozemo svi kolektivno da predjemo u ilegalu , posto slabe i razjedinjene ce nas goniti kao divlje zveri do konacnog istrebljenja ! U tome je poenta Druze Hrenek !

Druze Jastreb,

Ne radi se o tome da klince ne treba animirati i edukovati kroz koncerte i druge vidove zabave.Poenta je u tome sto ti to ne mozes da radis jer si revizionista pa nikako nisi autoritet koji nekome treba da priblizava ucenje marksizma-lenjinizma.Druga stvar,nemas pojma sta je to pank,sta je sustina tog pokreta,koje struje postoje u njemu,tako da nisi prava osoba za organizaciju prokomunistickih pank koncerta jer niti pankera niti crvenog prostalicu panka ti ne bi prepoznao ni da prodje metar od tebe.Ti toliko ne znas o panku da lokalni klinci iz Rume mogu da dovedu nacisticki bend na svirku koju ti sponzorises a da ti mislis da su oni komunisti.Kako ces da znas kada nista od toga ne pratis? Nije problem u tome sto nista ne znas o tome vec zato sto se ovde predstavljas kao neko koji o tome ama bas sve zna.
Clanovi SKOJ odlaze na levickarske koncerte,pa i one koje priredjuju pank grupe.Nasi omladinci prate revolucionarnu scenu u medjunarodnom pokretu navijaca,prate rad mladih pisaca,rezisera,pesnika i drugih umetnika.Sa druge strane proucavaju marksizam-lenjinizam,znaju da kombinuju i teoriju i praksu i da na savremen nacin priblizavaju marksizam-lenjinizam svojim vrsnjacima.Sa druge strane Jastreb,ti samo znas da improvizujes i to veoma lose.

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty ŽIVEO DRUG TITO

Počalji  HRENEK Sub Feb 09, 2008 2:26 am

Druze, propali novinaru, mislim da te znam.
Ma da vi ste bogovi, pravi komunisti, koji životare još uvek u 1930.godini.
A što se tiče koalicija, vi ste već gospodo Staljinisti jasno pokazali I to da imate nove koalicione prijatelje. Umesto saradnje sa Komunistima Srbije, vi možete samo sarađivati sa Radikalima, jer su vam oni u ovom trenutku najbliži.
Kažite mi samo koliko organizacija imate u Srbiji, I gde su vaše organizacije u ostalim republikama, kada sebe vidite kao jedinog predstavnika komunista Jugoslavije. Šta je sa vašom organizacijom u Crnoj Gori I zašto vas napusti komitet u Zrenjeninu?
Što se tiče vašeg SKOJA, da je tako brojan, već bih sigurno bio primećen, a on je samo primećen po tome, što jedna mala grupica od desetak omladinaca, piše parole po zidovima I to je celokupni rad vašeg SKOJA. Neznam koliko mi imamo omladine, ali vidim da je ta organizacija u Kruševcu, koji ma kako da se zove nije uz vas, nego uz Komuniste Srbije, je ujedno I najmlađa u Srbiji. Naime predvodije omladinac od 19 ili 20.godina. Da li vi možda imate negde takvu organizaciju, gde mladi ljudi rukovode?
Ja ne kritikujem vašu omladinu, ali kažem da se mnogo pravite I vi I Nedeljković, koji kaže da ima 10.000 članova. Pa kad ste tako moćne organizacije, zašto onda niste uspeli da izađete na predsedničke izbore samostalno, kada vam je potrebno samo da sakupite 10.000 potpisa, a vi kao imate 17.000 članova. Sigurno bih izlaskom više dobili, nego što je Toma poslao u koverti, a I neko bih čuo za vas!
KAko možeš reći da neko nezna istoriju, ako predaje taj predmet u školi već 5.godina, I ako je to studirao!
Ja ne Mrzim Moskvu, nemam ništa protiv ni vas, da se razumemo. Ja jedino smatram da mi nesmemo biti ničiji privezak za ničiju politiku, pa ni za Moskvu, mi moramo imati svoj sopstveni put, a to je ni istokm ni zapad, već svoj pravac. A to što vaš šef nije narod Srbije, narod Jugoslavije, već neko sa strane, to je druga stvar. Zbog toga smo se I razišli 1948. jer ste vi privezak Staljina I njegove sluge, a naši narodi nisu želeli taj put lagera, već put progresa, koji vaš drug Staljin nije baš znao da vodi kao naš drug Tito morate se složiti.
Što se tiče društva sad sam upravo sam, a malo pre sam zaista bio u lepom društvu…
Ja sam I dalje ubeđen, da je razvoj događaja nalagao da su se Nemci morali povlačiti, a partizani bi I sami uspeli osloboditi Jugoslaviju, jer je već Italija bila slobodna, Afrika, tako da je Balkan dolazio na red.
Pa koliko vi to imate članarinu. Zar svaki vaš član plaća mesečno po 1000 dinara, a I simpatizeri, sigurno braća Radikali…
Da možda je Tito napisao tu knjigu, ali u tom trenutku nije smeo da se suprotstavi Staljinu, ali je trpeo nepravdu I spremao se za taj veliki poduhvat iz koga je izašao kao pobednik.
I još nešto? Zašto su Rusi priznali partizane kao vojnu silu, tek 1944., posle Britanaca, koji su to uradili 1943. godine.

I POSLE TITA –TITO.

HRENEK
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Sub Feb 09, 2008 4:21 am

HRENEK ::Druze, propali novinaru, mislim da te znam.
Ma da vi ste bogovi, pravi komunisti, koji životare još uvek u 1930.godini.
A što se tiče koalicija, vi ste već gospodo Staljinisti jasno pokazali I to da imate nove koalicione prijatelje. Umesto saradnje sa Komunistima Srbije, vi možete samo sarađivati sa Radikalima, jer su vam oni u ovom trenutku najbliži.
Kažite mi samo koliko organizacija imate u Srbiji, I gde su vaše organizacije u ostalim republikama, kada sebe vidite kao jedinog predstavnika komunista Jugoslavije. Šta je sa vašom organizacijom u Crnoj Gori I zašto vas napusti komitet u Zrenjeninu?
Što se tiče vašeg SKOJA, da je tako brojan, već bih sigurno bio primećen, a on je samo primećen po tome, što jedna mala grupica od desetak omladinaca, piše parole po zidovima I to je celokupni rad vašeg SKOJA. Neznam koliko mi imamo omladine, ali vidim da je ta organizacija u Kruševcu, koji ma kako da se zove nije uz vas, nego uz Komuniste Srbije, je ujedno I najmlađa u Srbiji. Naime predvodije omladinac od 19 ili 20.godina. Da li vi možda imate negde takvu organizaciju, gde mladi ljudi rukovode?
Ja ne kritikujem vašu omladinu, ali kažem da se mnogo pravite I vi I Nedeljković, koji kaže da ima 10.000 članova. Pa kad ste tako moćne organizacije, zašto onda niste uspeli da izađete na predsedničke izbore samostalno, kada vam je potrebno samo da sakupite 10.000 potpisa, a vi kao imate 17.000 članova. Sigurno bih izlaskom više dobili, nego što je Toma poslao u koverti, a I neko bih čuo za vas!
KAko možeš reći da neko nezna istoriju, ako predaje taj predmet u školi već 5.godina, I ako je to studirao!
Ja ne Mrzim Moskvu, nemam ništa protiv ni vas, da se razumemo. Ja jedino smatram da mi nesmemo biti ničiji privezak za ničiju politiku, pa ni za Moskvu, mi moramo imati svoj sopstveni put, a to je ni istokm ni zapad, već svoj pravac. A to što vaš šef nije narod Srbije, narod Jugoslavije, već neko sa strane, to je druga stvar. Zbog toga smo se I razišli 1948. jer ste vi privezak Staljina I njegove sluge, a naši narodi nisu želeli taj put lagera, već put progresa, koji vaš drug Staljin nije baš znao da vodi kao naš drug Tito morate se složiti.
Što se tiče društva sad sam upravo sam, a malo pre sam zaista bio u lepom društvu…
Ja sam I dalje ubeđen, da je razvoj događaja nalagao da su se Nemci morali povlačiti, a partizani bi I sami uspeli osloboditi Jugoslaviju, jer je već Italija bila slobodna, Afrika, tako da je Balkan dolazio na red.
Pa koliko vi to imate članarinu. Zar svaki vaš član plaća mesečno po 1000 dinara, a I simpatizeri, sigurno braća Radikali…
Da možda je Tito napisao tu knjigu, ali u tom trenutku nije smeo da se suprotstavi Staljinu, ali je trpeo nepravdu I spremao se za taj veliki poduhvat iz koga je izašao kao pobednik.
I još nešto? Zašto su Rusi priznali partizane kao vojnu silu, tek 1944., posle Britanaca, koji su to uradili 1943. godine.

I POSLE TITA –TITO.

HRENEK

Druze,neuspesni spijunu,ne znas ti nista.
Ko si ti da ti ja govorim koliko organizacija imamo u Srbiji?Poznato je da NKPJ ima organizacije u svim republikama bivse SFRJ.Organizacija u Crnoj Gori normalno deluje a sto se tice Zrenjanina vec sam objasnjavao.Imamo mlade ljude koji su sekretari u Topoli ili Velikom Gradistu i jos u nekoliko mesta sirom Srbije i Jugoslavije.Za izbore sam takodje objasnjavao.Poznavanje istorije ti je ravno nuli.Sve ostalo sto imam da ti kazem recicu ti kad se vidimo u NKPJ.

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Sub Feb 09, 2008 6:17 am

HRENEK ::Druze, propali novinaru, mislim da te znam.
Ma da vi ste bogovi, pravi komunisti, koji životare još uvek u 1930.godini.
A što se tiče koalicija, vi ste već gospodo Staljinisti jasno pokazali I to da imate nove koalicione prijatelje. Umesto saradnje sa Komunistima Srbije, vi možete samo sarađivati sa Radikalima, jer su vam oni u ovom trenutku najbliži.
Kažite mi samo koliko organizacija imate u Srbiji, I gde su vaše organizacije u ostalim republikama, kada sebe vidite kao jedinog predstavnika komunista Jugoslavije. Šta je sa vašom organizacijom u Crnoj Gori I zašto vas napusti komitet u Zrenjeninu?
Što se tiče vašeg SKOJA, da je tako brojan, već bih sigurno bio primećen, a on je samo primećen po tome, što jedna mala grupica od desetak omladinaca, piše parole po zidovima I to je celokupni rad vašeg SKOJA. Neznam koliko mi imamo omladine, ali vidim da je ta organizacija u Kruševcu, koji ma kako da se zove nije uz vas, nego uz Komuniste Srbije, je ujedno I najmlađa u Srbiji. Naime predvodije omladinac od 19 ili 20.godina. Da li vi možda imate negde takvu organizaciju, gde mladi ljudi rukovode?
Ja ne kritikujem vašu omladinu, ali kažem da se mnogo pravite I vi I Nedeljković, koji kaže da ima 10.000 članova. Pa kad ste tako moćne organizacije, zašto onda niste uspeli da izađete na predsedničke izbore samostalno, kada vam je potrebno samo da sakupite 10.000 potpisa, a vi kao imate 17.000 članova. Sigurno bih izlaskom više dobili, nego što je Toma poslao u koverti, a I neko bih čuo za vas!
KAko možeš reći da neko nezna istoriju, ako predaje taj predmet u školi već 5.godina, I ako je to studirao!
Ja ne Mrzim Moskvu, nemam ništa protiv ni vas, da se razumemo. Ja jedino smatram da mi nesmemo biti ničiji privezak za ničiju politiku, pa ni za Moskvu, mi moramo imati svoj sopstveni put, a to je ni istokm ni zapad, već svoj pravac. A to što vaš šef nije narod Srbije, narod Jugoslavije, već neko sa strane, to je druga stvar. Zbog toga smo se I razišli 1948. jer ste vi privezak Staljina I njegove sluge, a naši narodi nisu želeli taj put lagera, već put progresa, koji vaš drug Staljin nije baš znao da vodi kao naš drug Tito morate se složiti.
Što se tiče društva sad sam upravo sam, a malo pre sam zaista bio u lepom društvu…
Ja sam I dalje ubeđen, da je razvoj događaja nalagao da su se Nemci morali povlačiti, a partizani bi I sami uspeli osloboditi Jugoslaviju, jer je već Italija bila slobodna, Afrika, tako da je Balkan dolazio na red.
Pa koliko vi to imate članarinu. Zar svaki vaš član plaća mesečno po 1000 dinara, a I simpatizeri, sigurno braća Radikali…
Da možda je Tito napisao tu knjigu, ali u tom trenutku nije smeo da se suprotstavi Staljinu, ali je trpeo nepravdu I spremao se za taj veliki poduhvat iz koga je izašao kao pobednik.
I još nešto? Zašto su Rusi priznali partizane kao vojnu silu, tek 1944., posle Britanaca, koji su to uradili 1943. godine.

I POSLE TITA –TITO.

HRENEK


Kada malo bolje razmislim druze HRENEK za tebe ipak ima nade.Stoga sam i rekao da cemo razgovor nastaviti u sedistu NKPJ kada konacno shvatis da smo mi Partija za tebe i kada prihvatis autenticnu liniju marksizma-lenjinizma.Stvarno zvucis smesno kada pricas o tome da je Toma nesto slao u koverti.Pretpostavljam da ti je Jastreb postao dobar stariji drug i savetnik ali mani njegov stil.Sluzis se klevetama mladicu,nemas nijedan dokaz za to sto iznosis i spustas se prilicno nisko.Ako nastavis da spominjes takve budalastine necu se vise obazirati na njih. NKPJ je jugoslovenska partija ali i shvata da je komunisticka ideologija internacionalisticka i da nema pobede i neometanog razvoja socijalizma u Jugoslaviji sve dok i poslednja zemlja na svetu ne bude socijalisticka.To je inace i misija komunista,svetska revolucija.Dok se ona ne ostvari nema komunizma.U tom procesu obnovljeni SSSR ce imati centralnu ulogu.Lenjin je rekao da je SSSR centar svetske revolucije sve dok socijalizam ne pobedi u nekoj ekonomski razvijenijoj zemlji.
Nemci su ozbiljnije povlacenje iz Jugoslavije zapoceli tek posle pada Beograda.Ako bar malo poznajes istoriju znas da su posle odlaska sovjetskih trupa ka granicama Treceg Rajha na prostoru Jugoslavije jos trajale borbe i to cak nakon zvanicne kapitulacije Nemacke.To je podatak koji najbolje ilustruje koliko je pomoc Crvene Armije bila vazna.NKPJ ne zeli da omalovazi jugoslovenski partizanski pokret i Narodnooslobodilacku vojsku koja je izrasla iz rata i sprovela revoluciju.Partizani su bili najjaci gerilski pokret otpora u Evropi i NKPJ to uvek istice ali nikako ne treba ciniti istorijsku nepravdu i umanjivati ili potpuno negirati ogroman doprinos sovjetske Crvene Armije u oslobodjenju nase zemlje.SSSR je priznavao partizane kao vojnu silu od prvog dana.KPJ se pridrzavala direktiva Kominterne od prvog dana kada je 22.juna posle napada na SSSR pozvala narode Jugoslavije na ustanak.Tito je redovno komunicirao sa Dmitrovom koji mu je davao direktive Kominterne kako treba voditi ustanak.Na kraju je doslo i do vojne pomoci i u oruzju ali i u direktonom ucescu Sovjeta u borbama o cemu sam pisao.
Ako tvrdis da je Tito pisao knjige protiv Trockog iz straha prema Staljinu da li zelis reci da je Tito bio kukavica?Ja mislim da nije vec da je bio karijerista i zato je to radio.Uostalom ako Tito zaista nista nije imao protiv Trockog zbog cega je onda trockizam kao ideologija bio zvanicno zabranjen u SFRJ a neki trockisti su sedamdesetih godina zbog svoje aktivnosti poslati u zatvor?

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty re

Počalji  jastreb Sub Feb 09, 2008 11:07 am

Ne mogu da verujem koliko daleko moze da ide bezobrazluk ovih aveti iz proslosti ...
Odakle ti pravo gospodine Robson da ocenjujes moje znanje o panku ili da dajes kvalifikacije da sam revizionista ( potpuno potcenjivacki naravno , kako samo vi to umete iz placenicke grupice zvane nkpj ) ? Odakle ti to pravo prepotenti zaludjeni covece kad me ne znas ? Jedino ako si vidovit , posto znanja i saznanja o meni i uopste nemas .
Ja tvrdim da ste se prodali pocetkom devedesetih Slobodanu Milosevicu za prostorije na Slaviji i to je notorna cinjenica , a to sto vi placate tih 300 kvadrata u centru Beograda od clanarine pricaj nekom drugom ! Obzirom na brojnost vaseg clanstva u Vojvodini ( u sremu imate 1 clana , ostali deo Vojvodine vam je slabije pokriven ) te price o vasoj brojnosti i monolitnosti prodajte deci koju zaludjujete vasim skazkama tako da izjava o nekom realnom placanju prostorija nema veze sa zivotom ...
Ja tvrdim da ste se , u saradnji sa vojvodom Sinisom Vucinicem , prodali radikalima zarad privilegija i verovatno novca ! Koji bi komunista 21. veka na ovom svetu otvoreno dao podrsku cetnickom pokretu ? Pa samo onaj necasni koji ne zeli dobro komunistickom pokretu uopste - kao sto je mala mala grupa nkpj .
Ja tvrdim da vase rigidno rukovodstvo koje je karijeristicko i privilegovano ( vase rukovodstvo , ne jastreb ili drug Markanovic koji NISTA nisu dobili od svoje Partije , cak ni putne troskove kad dolaze na sastanak ) trosi ogromna sredstva putujuci po svetu zarad licne promocije i uzitka , a na racun vasih spoznora - neprijatelja komunisticke ideje koje vi zdusno sluzite , sto se pokazuje na primeru Srbije ! Sazovite kongres gospodo iz nkpj pa da vidite sta clanstvo misli o vasim svetskim putovanjima . Ajde jednom posle 17 godina sazovite taj famozni kongres , ako ikako mozete ! clown
Ja tvrdim da Jugoslovenski Komunisti nisu imali nikakve veze sa drugovima iz Zrenjanina ( koje vi gospodine Robson tako divljacki napadate - ne kazem da su sjajni ali takve kvalifikacije cak ni vama iz nkpj ne bih mogao dati ) sve do njihovog dolaska na sastanak povodom zajednickog nastupa i ujedinjenja . Razlog zasto su se oni otcepili od vas je verovatno zato sto se ne slazu sa vasom politikom privatizacije interesnog drustvanceta zvanog nkpj . Zato smanjite ton ako ikako mozete i pokusajte da dokazete da imate samo dve noge . Nemojte toliko bezocno i brutalno napadati ljude ciji je jedini greh sto rekli stop privatizaciji vase grupice .
Ja tvrdim da se nelegitimno predstavljate u internacionali kao autenticni eksponenti komunistickog pokreta u Srbiji . Ko vas je delegirao , pod cijom direktivom radite i odakle vam pravo da se predstavljate kao komunisti kada je dokazano poslednjim cinom podrske radikalima da ste u stvari kleronacionalisti ?
Ima mnogo tvrdnji koje vi ne mozete da poreknete , ali nema veze ... Dela govore i vase angazovanje proteklih deceniju i po polako odlazi u zaborav gospodo iz interesnog kruzoka zvanog nkpj . Nestajete kao dinosaurusi , s jedinom razlikom sto je poneki dinosaurus bio dobrocudan i kao takav ce ostati upamcen ...

jastreb

Broj poruka : 11
Datum upisa : 26.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty TITO - TO SMO MI

Počalji  HRENEK Sub Feb 09, 2008 1:50 pm

Kao prvo, ja nikad nisam ušao u vaše prostorije I nikad neću, jer podsećaju na sektašku jazbiju (tako kažu oni koji su imali tu čast da vas posete).
A to kakva ste vi partija, što kaže Jastreb, dela govore.
Vi ste partija nacionalkomunista, frakcionaška grupica, okupljana oko propalog pisca I propalog novinara, grupa sektaša, grupa plaćenika…
Što ste me podmladili, hvala vam, ali za neki dan ulazim u 35.godinu I nisam više mladić.
Što se istorije tiče, dobili ste čistu peticu!
Bolje se udružite sa vašim gen. sekretarom I probajte jednom da napišete stvarno nešto uspešno. Evo ja ču vam dati naziv knjige: “Četnička grupa NKPJ”. Stvarno lepo zvuči, a ako nemate novac za štampanje, ja ću vam biti sponzor.
Eto imate još jednog sponzora, gospodo frakcionaši iz NKPJ.
Krenite da radite, jer bih želeo da se to tako kvalitetno delo što pre objavi.
Želim vam dosta uspeha u radu, pisanju.

I POSLE TITA – TITO

HRENEK
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty re

Počalji  jastreb Sub Feb 09, 2008 3:16 pm

Samo da ispravim Druga Hreneka
nkpj nije sektaska jazbija nego SEKTASKO-FRAKCIONASKA JAZBINA ...
Oprostite Druze Hrenek ...

jastreb

Broj poruka : 11
Datum upisa : 26.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty ps

Počalji  jastreb Sub Feb 09, 2008 3:18 pm

Ubi ih Titovo delo i staljinovo nedelo !
Ne mogu nam nista aveti iz proslosti !

jastreb

Broj poruka : 11
Datum upisa : 26.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Sub Feb 09, 2008 3:33 pm

jastreb ::Ne mogu da verujem koliko daleko moze da ide bezobrazluk ovih aveti iz proslosti ...
Odakle ti pravo gospodine Robson da ocenjujes moje znanje o panku ili da dajes kvalifikacije da sam revizionista ( potpuno potcenjivacki naravno , kako samo vi to umete iz placenicke grupice zvane nkpj ) ? Odakle ti to pravo prepotenti zaludjeni covece kad me ne znas ? Jedino ako si vidovit , posto znanja i saznanja o meni i uopste nemas .
Ja tvrdim da ste se prodali pocetkom devedesetih Slobodanu Milosevicu za prostorije na Slaviji i to je notorna cinjenica , a to sto vi placate tih 300 kvadrata u centru Beograda od clanarine pricaj nekom drugom ! Obzirom na brojnost vaseg clanstva u Vojvodini ( u sremu imate 1 clana , ostali deo Vojvodine vam je slabije pokriven ) te price o vasoj brojnosti i monolitnosti prodajte deci koju zaludjujete vasim skazkama tako da izjava o nekom realnom placanju prostorija nema veze sa zivotom ...
Ja tvrdim da ste se , u saradnji sa vojvodom Sinisom Vucinicem , prodali radikalima zarad privilegija i verovatno novca ! Koji bi komunista 21. veka na ovom svetu otvoreno dao podrsku cetnickom pokretu ? Pa samo onaj necasni koji ne zeli dobro komunistickom pokretu uopste - kao sto je mala mala grupa nkpj .
Ja tvrdim da vase rigidno rukovodstvo koje je karijeristicko i privilegovano ( vase rukovodstvo , ne jastreb ili drug Markanovic koji NISTA nisu dobili od svoje Partije , cak ni putne troskove kad dolaze na sastanak ) trosi ogromna sredstva putujuci po svetu zarad licne promocije i uzitka , a na racun vasih spoznora - neprijatelja komunisticke ideje koje vi zdusno sluzite , sto se pokazuje na primeru Srbije ! Sazovite kongres gospodo iz nkpj pa da vidite sta clanstvo misli o vasim svetskim putovanjima . Ajde jednom posle 17 godina sazovite taj famozni kongres , ako ikako mozete ! clown
Ja tvrdim da Jugoslovenski Komunisti nisu imali nikakve veze sa drugovima iz Zrenjanina ( koje vi gospodine Robson tako divljacki napadate - ne kazem da su sjajni ali takve kvalifikacije cak ni vama iz nkpj ne bih mogao dati ) sve do njihovog dolaska na sastanak povodom zajednickog nastupa i ujedinjenja . Razlog zasto su se oni otcepili od vas je verovatno zato sto se ne slazu sa vasom politikom privatizacije interesnog drustvanceta zvanog nkpj . Zato smanjite ton ako ikako mozete i pokusajte da dokazete da imate samo dve noge . Nemojte toliko bezocno i brutalno napadati ljude ciji je jedini greh sto rekli stop privatizaciji vase grupice .
Ja tvrdim da se nelegitimno predstavljate u internacionali kao autenticni eksponenti komunistickog pokreta u Srbiji . Ko vas je delegirao , pod cijom direktivom radite i odakle vam pravo da se predstavljate kao komunisti kada je dokazano poslednjim cinom podrske radikalima da ste u stvari kleronacionalisti ?
Ima mnogo tvrdnji koje vi ne mozete da poreknete , ali nema veze ... Dela govore i vase angazovanje proteklih deceniju i po polako odlazi u zaborav gospodo iz interesnog kruzoka zvanog nkpj . Nestajete kao dinosaurusi , s jedinom razlikom sto je poneki dinosaurus bio dobrocudan i kao takav ce ostati upamcen ...


Dobro mi je poznato da ti nisi organizovao nijedan levicarski pank koncert u Rumi.Da jesi,o tome bi nas izvestili clanovi SKOJ koji redovno posecuju takve koncerte i u zemlji i inostranstvu.Revizionista si zbog svojih stavova i svojinskom pitanju,koji su cisto socijaldemokratski,zbog stavova koje iznosis na ovom forumu i zbog pripadnosti revizionistickoj grupi JK.
Kakav si ti to autoritet da tvrdis da je pocetkom devesetih NKPJ uradila ovo ili ono?Koje argumente iznosiz za to?Grupa kojoj pripadas je od osnivanja podrzavala Milosevica a njegova zena,Mirjana Markovic je bila vas funkcioner do osnivanja JUL-a.Prostorije redovno placamo jer da to nije tako burzoazija bi nas vec odavno izbacila iz njih.Znam zasto me to pitas.Zato sto su JK navikli da nista ne placaju i da zive na tudjoj grbaci i da jos zaradjuju od narodne imovine,rentirajuci zgradu PC Usce.Ti mislis da su svi sicardzije kao tvoji JK ali gresis u tome druze Jastreb.Nedavno smo u Indjiji imali sastanak na kome je bilo prisutno 50 drugova a za sekretara je izabran covek mladji od 30 godina.Na izborima u Vojvodini smo uvek imali vise glasova od JK i drugih grupa sa komunistickim predznakom.
Opet ponavljam da ne mozes falsifikovati podatke iz proslosti da su JK bili,kao prirepak JUL-a,u koaliciji sa SPS,SRS i Sinisom Vucinicem.Lenjin je u Rusiju dosao nemackim vozom,dakle uz asistenciju neprijatelja komunizma koji su imali pogresnu procenu,i izvojevao revoluciju.Mi takvu uslugu na zalost ne mozemo da koristimo pa sva putovanja iz inostranstva placamo iz svog dzepa.To vazi i za NKPJ i SKOJ.
JK su agentursku grupu Jakovlevski-Kulic ubacili u NKPJ sa ciljem sabotaze.Saboteri su zadatak obavili neuspesno jer OK NKPJ za Zrenjanin jos uvek postoji na celu sa prvim sekretarom Borom Moljskim,pesnikom.Kulic je u medjuvremenu umislio da je zaista veliki lider i okrenuo je ledja svojim gazdama iz JK.JK su stvorili malog frankestajna i to su osetili na svojoj kozi KS.Ne bih se ni obazirao tog otpadnika da ga nije spomenuo drug Janko.
Tvrdis da se nelegitimno predstavljamo u Interncionali zato sto nemas pojma kako ona funkcionise.Centrala odredjuje koje su partije iz pojedinih zemalja ozbiljne i poziva ih u clanstvo.Kriterijume na tom planu iz nase zemlje su ispunili NKPJ za internacionalu i SKOJ za omladinsku Internacionalu.Ostale opaske su deo tvoje ljubomore i zavisti.

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Sub Feb 09, 2008 3:41 pm

HRENEK ::Kao prvo, ja nikad nisam ušao u vaše prostorije I nikad neću, jer podsećaju na sektašku jazbiju (tako kažu oni koji su imali tu čast da vas posete).
A to kakva ste vi partija, što kaže Jastreb, dela govore.
Vi ste partija nacionalkomunista, frakcionaška grupica, okupljana oko propalog pisca I propalog novinara, grupa sektaša, grupa plaćenika…
Što ste me podmladili, hvala vam, ali za neki dan ulazim u 35.godinu I nisam više mladić.
Što se istorije tiče, dobili ste čistu peticu!
Bolje se udružite sa vašim gen. sekretarom I probajte jednom da napišete stvarno nešto uspešno. Evo ja ču vam dati naziv knjige: “Četnička grupa NKPJ”. Stvarno lepo zvuči, a ako nemate novac za štampanje, ja ću vam biti sponzor.
Eto imate još jednog sponzora, gospodo frakcionaši iz NKPJ.
Krenite da radite, jer bih želeo da se to tako kvalitetno delo što pre objavi.
Želim vam dosta uspeha u radu, pisanju.

I POSLE TITA – TITO

HRENEK

Dragi druze HRENEK,

Nije tacno da nikad nisi usao u sediste NKPJ u Beogradu.Jesi,i to kao predstavnik Udruzenja gradjana Mirko Tomic.Posle si bio i predsednik Centra Tito u Krusevcu a sada si i predsednik SRPS u osnivanju.Drugi recima ti si ta omladina KS koja ima vise organizacija neko clanova.Na ostale tvoje opaske sam vec odgovorio vise puta a ti ih opet bez ikakve argumentacije ponavljas i pokusavas na taj nacin da clanove foruma uveris u ono u sta ni sam ne verujes.Puno uspeha u radu i tebi i tvojim grupama!

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Sub Feb 09, 2008 3:58 pm

jastreb ::Samo da ispravim Druga Hreneka
nkpj nije sektaska jazbija nego SEKTASKO-FRAKCIONASKA JAZBINA ...
Oprostite Druze Hrenek ...

Zaboravih,druze Jastreb,da ti odgovorim u vezi Kongresa NKPJ.
Osnivacki kongres NKPJ je bio u junu 1990,drugi Kongres u aprilu 1991 a treci u aprilu 2001.Koliko su posle oktobra 2000. godine skupova imali JK na kojima je bilo vise od 10 ljudi(ukljucujuci tu i goste iz SKJuS,SKJ,Hreneka)?

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty re

Počalji  jastreb Sub Feb 09, 2008 10:03 pm

gospodine Robson
1. Na koncertima u Rumi nije bio nijedan pripadnik vase organizacije SKOJ zato sto ih nema u krugu od 60 kilometara , tako da ta tri momka koji ga cine verovatno nisu dobro upuceni u desavanja na pank sceni Srbije .
2. Prostorije ste dobili od SPS pocetkom devedesetih za dz. a danas pokusavate da preko radikala i Kitanovicevog prijatelja Sinise Vucinica jos oduzite boravak u tom prostoru koji ima tri puta vise kvadrata nego sto imate clanova .
3. Na nedavnom sastanku u Indjiji je bio taj jedini clan iz Indjije i dva automobila vasih rukovodilaca iz Beograda . Jedino ako mislite da kao Hudini mozete da spakujete 50 ljudi u dva auta clown
4. Kao sto rekoh JK nemaju veze sa Milosevicem i SPS niti su imali , iz prostog razloga zato sto im je taj isti SPS oduzeo svu imovinu . Sto se ne bi reklo za malu malu grupu zvanu nkpj ...
5. Kao sto rekoh JK nemaju veze sa NKPS i drugom Kulicem niti su imali , oni su nastali iz revolta zbog silnih zloupotreba i putovanja lidera i poslusnika frakcionaske autenticne skupine nkpj . Nemojte pricati gluposti , ako ste toliko revoltirani sto vas je napustila najveca organizacija koja broji 10 clanova za to nisu krivi drugi .
6. Kongres niste imali od osnivackog kongresa 1991. godine , ako ne racunamo plenume na koji dodje po desetak marioneta i svi tapsu gromadnom lideru B.Kitanovicu na uspesnom rasturanju komunistickog pokreta u Srbiji . Vi jednostavno NE MOZETE da odrzite kongres zato sto nemate dovoljno clanova da popunite iole normalnu salu sa stotinak mesta . A JK svake cetvrte godine imaju Kongres na kome se bira NOVO rukovodstvo i kome prisustvuje uvek preko 200 delegata iz cele Srbije . Poslednji je bio 2004. godine , a ove godine ce se odrzati Kongres Ujedinjenja , tako da nema vise potrebe za Kongresom JK .
7. Sta jos da vam kazem gospodine Robson , a da vam ne slomim taj autenticni duh . Ako imate imalo obraza prestanite da sirite dezinformacije na ovom forumu tj lazete , uzmite pasos i idite do neke egzoticne destinacije radi usavrsavanja vase autenticne staljinisticke misli , cisto malo da se odmorite ... A sve o "necijem" trosku ...
ps
Na pank karti SFRJ postojala su dva mesta upisana crvenim slovima zbog avangarde u tom pokretu : Rijeka i Ruma . Raspitajte se malo o tome posto ste stvarno analfabeta po pitanju muzike i pank rok istorije .

jastreb

Broj poruka : 11
Datum upisa : 26.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Ned Feb 10, 2008 12:20 am

jastreb ::gospodine Robson
1. Na koncertima u Rumi nije bio nijedan pripadnik vase organizacije SKOJ zato sto ih nema u krugu od 60 kilometara , tako da ta tri momka koji ga cine verovatno nisu dobro upuceni u desavanja na pank sceni Srbije .
2. Prostorije ste dobili od SPS pocetkom devedesetih za dz. a danas pokusavate da preko radikala i Kitanovicevog prijatelja Sinise Vucinica jos oduzite boravak u tom prostoru koji ima tri puta vise kvadrata nego sto imate clanova .
3. Na nedavnom sastanku u Indjiji je bio taj jedini clan iz Indjije i dva automobila vasih rukovodilaca iz Beograda . Jedino ako mislite da kao Hudini mozete da spakujete 50 ljudi u dva auta clown
4. Kao sto rekoh JK nemaju veze sa Milosevicem i SPS niti su imali , iz prostog razloga zato sto im je taj isti SPS oduzeo svu imovinu . Sto se ne bi reklo za malu malu grupu zvanu nkpj ...
5. Kao sto rekoh JK nemaju veze sa NKPS i drugom Kulicem niti su imali , oni su nastali iz revolta zbog silnih zloupotreba i putovanja lidera i poslusnika frakcionaske autenticne skupine nkpj . Nemojte pricati gluposti , ako ste toliko revoltirani sto vas je napustila najveca organizacija koja broji 10 clanova za to nisu krivi drugi .
6. Kongres niste imali od osnivackog kongresa 1991. godine , ako ne racunamo plenume na koji dodje po desetak marioneta i svi tapsu gromadnom lideru B.Kitanovicu na uspesnom rasturanju komunistickog pokreta u Srbiji . Vi jednostavno NE MOZETE da odrzite kongres zato sto nemate dovoljno clanova da popunite iole normalnu salu sa stotinak mesta . A JK svake cetvrte godine imaju Kongres na kome se bira NOVO rukovodstvo i kome prisustvuje uvek preko 200 delegata iz cele Srbije . Poslednji je bio 2004. godine , a ove godine ce se odrzati Kongres Ujedinjenja , tako da nema vise potrebe za Kongresom JK .
7. Sta jos da vam kazem gospodine Robson , a da vam ne slomim taj autenticni duh . Ako imate imalo obraza prestanite da sirite dezinformacije na ovom forumu tj lazete , uzmite pasos i idite do neke egzoticne destinacije radi usavrsavanja vase autenticne staljinisticke misli , cisto malo da se odmorite ... A sve o "necijem" trosku ...
ps
Na pank karti SFRJ postojala su dva mesta upisana crvenim slovima zbog avangarde u tom pokretu : Rijeka i Ruma . Raspitajte se malo o tome posto ste stvarno analfabeta po pitanju muzike i pank rok istorije .


1.Druze Jastreb,da je u Rumi ikada odrzan komunisticki pank koncert na kome sviraju komunisticke pank grupe clanovi SKOJ bi na njemu bili prisutni,kao sto su uvek bili prisutni na slicnim koncertima u Beogradu i Novom Sadu.Tri momka cine SKOJ kazes ti.Pa imao si priliku da vidis bar tri puta vise skojevaca kada si bio u sedistu NKPJ na pregovorima zato nije lepo da tako bezocno lazes.Koristis cifru tri zato sto ona simbolizuje tacan broj omladinaca u redovima JK.Koliko god da je brojna omladina NKPJ,deset puta je brojnija od omladine KS.
2.Prostorije koje smo dobili 90 tih smo dobili na isti nacin kako su ih dobijale sve partije u to vreme, u zakup.Vlast u Srbiji drzi DOS pa zato ne znam kako bi nam koalicioni parteri JK radikali i Sinisa Vucinic pomogli da zadrzimo prostorije kada oni nisu vlast.Jos jedna tvoja providna laz.Nas prostor se sastoji od tri kancelarije i sale.Bas bi bilo lepo da imamo toliko kvadrata koliko ti lupetas da imamo.Na zalost nije tako.
3. U automobilu je bilo deset ljudi,od kojih su cetvorica bili omladinci.U Indjiji je nasu delegaciju iz Beograda sacekalo cetrdesetak ljudi.Da li ima kraja tvojim bezocnim lazima?Zaista je smesno sto mislis da ce neko nesto poverovati samo zato sto si ti to rekao.Kakvo samoljublje i uobrazilja.
4.Ako JK nikad nije imao veze sa SPS zasto je onda JK do 2000.stalno pozivao da se glasa za JUL koji je na izbore izlazio u koaliciji sa SPS i SRS?Da ne zaboravim da ste jedno vreme pozivali da se glasa i za Novu Demoratiju Dusana Mihajlovica,kasnijeg ministra policije u vladi DOS.
5. Jakovlevski je pre dolaska u NKPJ bio clan JK a aktivnosti koje je vodio su pokazale da je agent.Od JK je zavrbovan i Kulic koji nije uspesno obavio zadatak jer se odmetnuo od vas.
6. http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%98%D0%B0_%D0%88%D1%83%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%98%D0%B5
Sto se tice Kongresa JK iz 2004. na njemu se prema nasim informacijama sakupilo svih 37 clanova vase partije a odrzan je u nekakvoj baraci na Autokomandi u Beogradu.
7.Nije sporno da Ruma postoji na pank mapi bise Jugoslavije,ali postoje i Novi Sad i Beograd i Smederevska Palanka i Kragujevac i Ljubljana i Rijeka i Zagreb... Posto sam takav analfabeta za muziku i istoriju pank pokreta nabrojte mi molim vas deset komunistickih pank bendova.Mozete li to druze Jastreb?

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty re

Počalji  jastreb Ned Feb 10, 2008 2:29 am

E ovo je da se covek prekrsti i levom i desnom ! Shocked
Gospodin Robson navodi kako su radikali i Sinisa Vucinic koalicioni partneri Jugoslovenskih Komunista a pre dve nedelje dozivotni Vodja interesne skupinice zvane nkpj ponosno na tv izjavljuje kako ce njegovo clanstvo glasati za Tomislava Nikolica ! Hahahahaha ne mogu da verujem u taj bezobrazluk ... Ili je to magnovenje ... Nesto se desava sa vama gospodine Robson ! Moze biti da je na tv bila samo opsena , iluzija , neki dvojnik gospodina Kitanovica .
A price o "agentima" , "ubacenim elementima" i "bandi" ostavite za vase kruzoke pa tamo prodavajte maglu . Ovde vam vise niko ne veruje ... A ni tamo clown
ps
Jul kakav-takav je bio LEVICA a ne RADIKALI (koje vi zdusno podrzavate) ... Dobili ste mnogo poena na kleronacionalistickoj desnici Srbije , sad lepo da se udruzite sa Nedeljkovicem i eto resenja za komunisticki pokret Cool Pomesate crvene i crne barjake i postanete navijaci Slobode iz Tuzle posto kao komunisti vise nigde ne mozete da prodjete !

jastreb

Broj poruka : 11
Datum upisa : 26.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty DRUŽE TITO, MI TI SE KUNEMO

Počalji  HRENEK Ned Feb 10, 2008 3:11 am

HA, HA, HA.
Druže propali novinaru!
Pa ti si stvarno iznarviran, BAŠ MI TE JE ŽAO.
Naime počeo si da pričaš nebuloze, a to me užasno nervira.
Naime da nećeš možda moju biografiju.
Pa hajde rećiću ti deo nje. Rođen sam u Zagrebu, Da bih kasnije detinjstvo proveo u Beogradu. Od svoje druge godine živim u BG-u, jer mi je ćale morao zbog posla, preći u Bg. 1997. Otišao sam poslom i ja za Zagreb, a zatim u Rijeku, da bih se 2002.vretio doma.
Nisam oženjen, živim od svog rada, a nisam ni član nijedne partije iako sam se više puta sastao sa Markanovićem, a znam od prilike i ko je drug iz Rume, koga uporno prozivete. A to što pokušavaš da nekog prozivaš na ovom forumu, i kačiš mu drugi identitet, tvoj problem. Te momke iz Kruševca sam upoznao samo jednom, mislim u kući cveća, a redovno posećujem njihov blog i znam da su izvanredni.
A taj isti blog je mojih ruku delo, jer me je jedan od njih još u maju zamolio da im napravim web stranicu.
A ti idi i piši knjigu sa svojim drugom gen. Sekretarom.
Pozdravite svoje prijatelje radikale.
Hoćete možda i moju adresu, susret na pabu, ručak na Čuburi, pa šta više hoćete kažite...
Mislim da vi trebate nas da častite, jer je velika lova došla.
Ako nije tajna koliko ste dobili?


I POSLE TITA – TITO


HRENEK
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Pon Feb 11, 2008 12:29 am

HRENEK ::HA, HA, HA.
Druže propali novinaru!
Pa ti si stvarno iznarviran, BAŠ MI TE JE ŽAO.
Naime počeo si da pričaš nebuloze, a to me užasno nervira.
Naime da nećeš možda moju biografiju.
Pa hajde rećiću ti deo nje. Rođen sam u Zagrebu, Da bih kasnije detinjstvo proveo u Beogradu. Od svoje druge godine živim u BG-u, jer mi je ćale morao zbog posla, preći u Bg. 1997. Otišao sam poslom i ja za Zagreb, a zatim u Rijeku, da bih se 2002.vretio doma.
Nisam oženjen, živim od svog rada, a nisam ni član nijedne partije iako sam se više puta sastao sa Markanovićem, a znam od prilike i ko je drug iz Rume, koga uporno prozivete. A to što pokušavaš da nekog prozivaš na ovom forumu, i kačiš mu drugi identitet, tvoj problem. Te momke iz Kruševca sam upoznao samo jednom, mislim u kući cveća, a redovno posećujem njihov blog i znam da su izvanredni.
A taj isti blog je mojih ruku delo, jer me je jedan od njih još u maju zamolio da im napravim web stranicu.
A ti idi i piši knjigu sa svojim drugom gen. Sekretarom.




Pozdravite svoje prijatelje radikale.
Hoćete možda i moju adresu, susret na pabu, ručak na Čuburi, pa šta više hoćete kažite...
Mislim da vi trebate nas da častite, jer je velika lova došla.
Ako nije tajna koliko ste dobili?


I POSLE TITA – TITO


HRENEK

Dragi druze Hrenek,

Malo si kontradiktoran.Kazes da sam se ja iznervirao i da pricam nebuloze a onda navodis da te to nervira.Pa ko se na kraju iznervirao,ti ili ja?Ako meni zameras zato sto se nerviram zasto se onda ti nerviras kada je to stanje toliko lose?
Kazes da si za Zagreb otisao 1997.godine.Ako je to tako kako to da ti nije poznato da je SK-PJ,odnosno JK,boravio u zgradi PC Usce sve do rusenja te zgrade u NATO agresiji?SK-PJ,odnosno JK,je u toj zgradi od svog osnivanja 1991. pa sve do 1999.Ti si u periodu od 1991. do 1997. boravio u Beogradu pa si morao da znas gde se nalazi sediste SK-PJ,odnosno JK.Mozes li nam to malo pojasniti?Mislim,kako si bio toliko neobavesten i nisi znao gde je sediste partije koju podrzavas?
Ako sam pogresio,ja sam spreman da se izvinim! Nisam sujetan i ne stidim se da priznam tvoju gresku.Kontaktiraj me na pp ovde na forumu,daj mi tvoj kontakt i mozemo se dogovoriti da se vidimo na picu da se ispricamo.Sta velis na to postovani druze Hrenek?

Lep pozdrav

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Pon Feb 11, 2008 12:46 am

jastreb ::E ovo je da se covek prekrsti i levom i desnom ! Shocked
Gospodin Robson navodi kako su radikali i Sinisa Vucinic koalicioni partneri Jugoslovenskih Komunista a pre dve nedelje dozivotni Vodja interesne skupinice zvane nkpj ponosno na tv izjavljuje kako ce njegovo clanstvo glasati za Tomislava Nikolica ! Hahahahaha ne mogu da verujem u taj bezobrazluk ... Ili je to magnovenje ... Nesto se desava sa vama gospodine Robson ! Moze biti da je na tv bila samo opsena , iluzija , neki dvojnik gospodina Kitanovica .
A price o "agentima" , "ubacenim elementima" i "bandi" ostavite za vase kruzoke pa tamo prodavajte maglu . Ovde vam vise niko ne veruje ... A ni tamo clown
ps
Jul kakav-takav je bio LEVICA a ne RADIKALI (koje vi zdusno podrzavate) ... Dobili ste mnogo poena na kleronacionalistickoj desnici Srbije , sad lepo da se udruzite sa Nedeljkovicem i eto resenja za komunisticki pokret Cool Pomesate crvene i crne barjake i postanete navijaci Slobode iz Tuzle posto kao komunisti vise nigde ne mozete da prodjete !

Dragi druze Jastreb,

Nemoj molim te da se krstis ni levom ni desnom rukom.Pa ne prilici visokom funkcioneru KS tako skandalozno i reakcionarno kleronacionalisticko ponasanje.
Druze Jastreb,molim te da demantujes moju tvrdnju da su JK bili integralni deo JUL koji je bio u koaliciji sa SPS,ND i SRS.Takodje,molim te da demantujes tvrdnju da je Sinisa Vucinic bio funkcioner JUL.Sta od ovog iznetog nije tacno postovani druze Jastreb?
Sto se tice tvoje tvrdnje da je JUL bio levicarska stranka odmah te moram ispraviti da nisi u pravu.JUL je bila interesna zajednica ciji su clanovi bili mnogi bogatasi koji su uz pomoc JUL,odnosno obavljajuci znacajne funkcije u toj stranci postali jos bogatiji.JUL je uvek bio lazna levica sastavljena od laznih levicara u cijem rukovodstvu su dominirali bogatasi koji su do velikog novca dosli na veoma sumnjiv nacin.Svoje pravo lice ti bogati "levicari" su pokazali kada je JUL sisao sa vlasti i postao marginalna grupacija.Svi odreda su ga napustili i okrenuli se protiv njega.Neki od njih su i dan danas istaknuti srpski kapitalisti samo sto su sada promenili tabor i podrzavaju aktuelni burzoaski rezim.Jel nesto od ovog sto sam rekao nije tacno druze Jastreb?
Sto se tice tima za koji navijamo,obavesticu te da je to slavni Livorno.Pogledaj ovaj klip i prosvetli nas kako se zove italijanska komunisticka pank grupa koja peva pesmu podrske navijacima Livorna,grupaciji BAL?Unapred hvala!
https://www.youtube.com/watch?v=4gOknXzUf80

Lep pozdrav

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty I POSLE TITA-TITO

Počalji  HRENEK Pon Feb 11, 2008 1:21 am

Ja sam moram priznati tih godina jurio samo novac, da bih preziveo, i politika me nije interesovala. Znam samo da su Mirković, i Mirjana Marković i još pojedini ljudi, a neznam ih baš sve osnovalo tu partiju SKJ-PJ. Posle je došlo do sukoba između te dve struje.
A što se tiče pića, pozivam te ovih dana, a javiću ti kada tačno, da odemo na Čuburu, tamo ima jedan dobar restoran, gde često odlazim. Mislim da će ti se svideti mesto.
Samo moraćeš, da pripaziš da nisam ozvučen, jer kako ti kažeš, ja radim za policiju.
Pa ja ne razumem šta hoćeš time da kažeš, naš rad je javan i ovo nije šestojanuarska diktatura. Vreme ilegale je odavno prošlo, trgnite se malo, ovo je 21.vek.

I POSLE TITA-TITO

HRENEK
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  pol robson Pon Feb 11, 2008 1:53 am

HRENEK ::Ja sam moram priznati tih godina jurio samo novac, da bih preziveo, i politika me nije interesovala. Znam samo da su Mirković, i Mirjana Marković i još pojedini ljudi, a neznam ih baš sve osnovalo tu partiju SKJ-PJ. Posle je došlo do sukoba između te dve struje.
A što se tiče pića, pozivam te ovih dana, a javiću ti kada tačno, da odemo na Čuburu, tamo ima jedan dobar restoran, gde često odlazim. Mislim da će ti se svideti mesto.
Samo moraćeš, da pripaziš da nisam ozvučen, jer kako ti kažeš, ja radim za policiju.
Pa ja ne razumem šta hoćeš time da kažeš, naš rad je javan i ovo nije šestojanuarska diktatura. Vreme ilegale je odavno prošlo, trgnite se malo, ovo je 21.vek.

I POSLE TITA-TITO

HRENEK

Znaci,znao si za SK-PJ i da su je osnovali Mirjana Markovic i general Mirkovic,ali nisi znao gde im je sediste?Zar tada nisi pratio politicku scenu?1997. godine kada si posao za Hrvatsku imao si 20 godina.To su vec zrele godine za pracenje politike.
Cubura kazes.Odgovara mi.Pretpostavljam da mislis na restoran Korcagin?Bio sam tamo.Vlasnik je dobar sa rukovodstvom NKPJ.
Ne mislim da ces biti ozvucen.Koliko ti verujes da sam ja dobio od nekog neke pare,toliko isto ja verujem da si ti spijun policije.Mislim,ipak imas 31 godinu.Obojica smo prestari za te fazone Very Happy

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPJ UZ NIKOLICA - Page 2 Empty Re: NKPJ UZ NIKOLICA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu