FORUM - Web magazin KOMUNISTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

" i ja sam Arkanov sin"..

Ići dole

" i ja sam Arkanov sin".. Empty " i ja sam Arkanov sin"..

Počalji  Milan taj Sre Dec 17, 2014 1:11 pm

Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

" i ja sam Arkanov sin".. Empty Svi satovi Serbije...?

Počalji  Milan taj Uto Dec 30, 2014 11:38 pm

" Mrtva je bivsa drzava,mrtva je bivsa armija,...Komunisticka partija. Tu su stvari ciste, a "nas" pravni tim ce svoj posao uraditi...."Shocked Shocked Shocked
......................................................................................................................................................................................................................
Odluka SIV-a da saopštavanjem rezultata konkursa osudi zgradu bivšeg CK-a na rušenje stigla je istog dana kada je odlučeno da se još samo jednom praznuje 29. novembar, jedan od poslednjih simbola stare države. Za nekoliko godina na mestu nagorele palate "Ušće" nići će neki moderan poslovni centar koji će indirektno svedočiti kako ovde istorija svakih pedesetak godina počinje ispočetka affraid affraid affraid affraid affraid affraid
....................................................................................................................................................................................................................................
Tragičnom greškom uhapšen je u operaciji "Sablja", navodno zbog toga što je, zajedno sa Slobodanom Miloševićem, Jovicom Stanišićem, Frankom Simatovićem, Miloradom Ulemekom, prisustvovao proslavi godišnjice državne zločanačke bande JSO Embarassed Embarassed Embarassed . Nema dilemu: "Bio sam tamo i smatram da sam bio na pravom mestu u pravo vreme. To su moji prijatelji i danas mislim da je trebalo da budem prisutan na toj proslavi... Ne stidim se ničega što sam uradio, niti se stidim svojih prijatelja affraid affraid .Voleo bih da dobijem kopiju tog snimka da bih ga jednog dana sa ponosom prikazao potomcima".
To je Milorad Vučelić, takvi su vazda znali gde se treba zadesiti, makar i ovlaš popraviti kravatu šefu, kao na snimku za potomke.

Milan
Milan

Nazad na vrh Ići dole

" i ja sam Arkanov sin".. Empty Re: " i ja sam Arkanov sin"..

Počalji  Milan taj Sre Dec 31, 2014 4:46 pm

Analizirajmo problematičnu porodicu Vučić.
Sve tuče Vučićevog sina
Vučićev sin, Danilo, tek što je napunio 16 godina, već ima pozamašan dosije u policiji.
Naime, sredinom aprila 2012. godine, mediji javljaju da je sin tadašnjeg zamenika predsednika SNS-a, Aleksandra Vučića, Danilo Vučić, pretučen nakon utakmice između Crvene zvezde i Partizana.
Danilo je tada imao svega 14 godina i bio je sam sa društvom na fudbalskoj utakmici. Pisanje medija je potvrdio sam Vučić.
Pretukli su mi sina. Ne želim sad da komentarišem, jer je slučaj prijavljen policiji, rekao je Vučić za “Kurir”.
Vučić je o incidentu obavestio policiju, koja je u prostorijama SNS uzela izjavu od Danila u prisustvu njegovog oca Aleksandra.
Početkom maja 2014. godine, sada već sin predsednika Vlade, “navodno” je učestvovao u tuči u kojoj je prebijen golman Vladimira Stojkovića.
“Navodna” tuča između premijerovog sina i golmana Stojkovića odigrala se na splavu “River”. Još uvek nije poznato šta je šesnaestogodišnji sin Aleksandra Vučića radio na splavu.
Nezvanično, jedan od policijskih načelnika je u subotu 10. maja, u ranim jutarnjim satima, obavestio Aleksandra Vučića da je na tom splavu došlo do incidenta u kojem je učestvovao njegov maloletni sin.
Mediji su pisali da se njegov sin Danilo žestoko posvađao s golmanom Stojkovićem i da je fizički nasrnuo na njega. Takođe je rečeno da je jedan od očevidaca bio policajac i da je o incidentu napravljena službena beleška.
Mediji su tada pisali da je Vučić već bio napisao ostavku koju je hteo da pročita na TV PINK. Međutim, nakon što se odšokirao, Vučić je ipak odlučio da sam istraži čitav slučaj.
Pod prezumpcijom da sve to radi “policijska mafija kako bi da ga smeni”, kako je pisao “Informer”, Vučićevi prijatelji su nabavili snimke sigurnosnih kamera sa splava “River” i utvrdili da Danilo uopšte nije učestvovao u toj tuči.
Čak je i policajac, koji je “navodno” bio svedok događaja, izručen Aleksandru Vučiću gde mu je u privatnom razgovoru priznao da nikada nije video Danila kako se fizički obračunava sa golmanom.
Vučić je podneo krivične prijave protiv osoba koje su pokušale lažno da optuže njegovog šesnaestogodišnjeg sina.
- U toku je istraga i čeka se zvaničan rezultat. Međutim, ono što je interesantno je da je čovek koji je pisao tu prvu službenu belešku otišao na godišnji odmor na more. Sad se čeka da se on vrati kako mu ne bi bila ugrožena radna prava”, rekao je Vučić, a prenosi “Blic”.
On je objasnio da se na snimku vidi kao njegov sin nije bio ni na 50 metara od Stojkovića i njegovog telohranitelja, nijednog sekunda se ne vide, izlaze u različitim momentima sa sat vremena razlike, da Stojkovića i policajca koji ga čuva udara znatno stariji i snažniji čovek koji i ne liči na Vučićevog sina.
Prema nedavnoj izjavi ministra unutrašnjih poslova, Nebojše Stefanovića, ovaj slučaj još uvek nije rešen i policija radi na njegovom rasvetljavanju. Baš čudno.
Dakle, sa 14 je učestvovao u tuču sa navijačina, a sa 16 godina opet “navodno” učestvovao u tuči sa golmanom.
Međutim, nije sva krivica na njemu. Divan su mu primer otac i stric.
Brat mi je išao na nedeljni ručak, a oni ga pretuki
Izgleda da su problemi Vučića sa policijom genetski.
U nedelju, 28. septembra, brat Aleksandra Vučića, Andrej, u pratnju vojnog obezbeđenja i brata Siniše Malog, krenuo je do svojih roditelja, verovatno na nedeljni ručka, u trenutku kada je centar grada bio pod teškom opsadom policije.
Tada su televizijske kamere snimile kako Žandarmerija “brutalno prebija” Andreja Vučića i njegove telohranitelje iz vojnog obezbeđenja.
Prema pisanju medija, Žandarmerija je želela da ih legitimiše, ali su on i njegovog vojno obezbeđenja to odbili.
Prema rečima njegovog brata, premijera, Andrej Vučić je u ruci držao lične isprave, ali su Žandarmi i pored toga nastavili da ga “brutalno prebijaju”.
Aleksandar Vučić je na konferenciji za novinare rekao da su njegovog brata počeli da tuku dok je držao ličnu kartu u ruci.
- Imamo snimak na kome se vidi da su dali legitimacije, ali o tome više neću da govorim. Naravno da sam objektivan, a žao mi je što se mnogi raduju nečijoj nesreći, a da to neko ničim nije zaslužio, rekao je Vučić na konferenciji za novinare.

Primećujete li sličnost? Kako bi opravdao i sina i brata, Aleksandra Vučić uvek poseduje nekakve alternativne snimke sigurnosnih kamera koji oslobađaju njegovu porodicu od bilo kakve odgovornosti.

Vučić na istoj konferenciji u Vladi Srbije, govornicu koju često koristi u privatne svrhe, pokušao patetikom da kriminalizuje policiju i građane koji sa njim ne delje isto mišljenje.
Naime, on je rekao da mržnju prema njemu “ne treba širiti na njegovu porodicu”.
- Ali ja o tome više neću rečhi ni reč. Pretpostavljam da ćete sa oduševljenjem da pozdravite i činjenicu da su još neki policajci rekli da je trebalo da ih ubiju i to javno saopštili, ali ćete reći da sam za to kriv ja ili moj brat pošto je nekada za nekog Počucu koji je tražio da neko bude prebijen bio tražen zatvor, a ovi treba valjda da dobiju nagradu, rekao je Vučić.
Premijer je dodao da je prebijanje počelo dok je njegov brat Andrej držao ličnu kartu u ruci.
- Išao je kod oca i majke, u Krunsku ulicu koja je na 50 metara odatle, dodao je Vučić.
Baš mu je u tom trenutku palo na pamet da sa svojim vojnom obezbeđenjem prošeta do svojih roditelja u trenutku kada je ceo grad bio pod teškom policijskom opsadom. Verovatno je išao na nedeljni porodični ručak.
Premijer je dodao da neće da dokazuje ništa, pogotovu “kada mu neko ubija brata”.
- Žao mi je što ne možete da verujete, ne uklapa se u kliše. Trebalo je neki drugi da budu prebijeni pa da se traži sednica Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija ili nešto drugo kako je to moj brat napisao u pismu. Ali desilo se nažalost opet mojoj porodici i možda je tako i bolje nego da se desi nekom dugom, naveo je Vučić.
“Ubijanje brata” i “traženje sednice Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija” nećemo komentarisati.
Premijer je rekao da ljudi koji su bili u obezbeđenju njegovog brata bili odgovorni, i nisu uzvratili “iako su bili naoružani“.
Postavlja se pitanje: “Zašto bi vojno obezbeđenje uopšte i pomišljalo da potegne oružne na Žandarmeriju u cilju zaštite jednog ‘niko i ništa’ od pendreka?”
On je još dodao i da su oni bili svesni i odgovorni i da, iako su trpeli jezive batine, ni na koji način nisu uzvratili Žandrameriji.
Opet, zašto bi iako pomišljao da poteže oružje na Žandarmeriju kada su svi oni prekoračili svoje nadležnosti jer su Žandarmi bili nadležni za taj deo grada?
- Još jedanput izvinite što se taj Andrej prezivao Vučić, zaključio je Vučić.
Šta sad? Da li to znači da bi svi mi trebalo da plačemo? Ne, to se neće dogoditi.
Iako se na snimku koji su objavili medji čuje, jasno i glasno, kako im Žandarmerija NAREĐUJE da se spuste na pod, pitanje je zašto su se svi oni oglušili na njihove NAREDBE?
Policijsko-medijski dosije porodice Vučić
Dok njegovi članovi najuže porodice oplemenjuju policijske dosijee, sam premijer oplemenjuje svoj medijski dosije.
Tako premijer Vučić iza sebe ima dosije pod nazivom “Šta je sve cenzurisao Aleksandra Vučić”, odnosno, šta je sve misteriozno nestalo od kako je Vučić preuzeo funkciju premijera.
1. Činjenicu da se Aleksandar Vučić razveo pa ponovo oženio, NIKO od zvaničnih medija nije preneo;
2. Misteriozno je nestala emisija “Mentalno razgibavanje” sa radija “B92″ nakon šale o njegovom razvodu, ali Vučić nije imao veze s tim slučajem;
3. Misteriozno su nestalaje video parodije na Vučićevo spasavanje zavejane dece u Feketiću;
4. Misteriozno su tokom poplava nestalajali sajtov, među njima i Teleprompter.rs, koji su kritikovali Vučićevo ponašanje tokom poplava;
5. Misteriozno su nestajale vesti sa gotovo svih sajtova da ćerka guvernerke Narodne banke Srbije koristi državne resurse za odlazak na predavanja;
6. Misteriozno je uništeno 80.000 primeraka štampanog izdanja novina “Alo!” jer su objavili članak da je mesečna plata Gorana Kneževića veća od milion dinara;
7. Misteriozno je smenjen urednik Večernjih novosti koji je u jutarnjem programu RTS-a kritikovao Vučićevu vladu;
8. Misteriozno je nestala emisija “Utisak nedelje” sa TV B92;
9. Novinari tvrde da im službenici Vlade pre konferencije za štampu dostavljaju pitanja koja moraju da postavljaju premijeru;
10. Članovi SNS-a zasipaju komentare informativnih portala pozitivnim komentarima na račum Vučića i njegove Vlade.
Da ne spominjemo RTV Pink, Informer, Kurir, Tanjug, Večernje novosti, Politiku, Telegraf.rs, a sve više B92, Blic i Alo!, kao Vučićeve verne sluge.

I tako, svašta po nešto.
Milan
Milan

Nazad na vrh Ići dole

" i ja sam Arkanov sin".. Empty Mediji obelezili Arkanovu smrt

Počalji  Milan taj Pet Jan 16, 2015 1:57 pm

U Beogradu je džepario po ulici i obijao kioske, pa ga je otac poslao osmi razred završiti u Domu za maloljetne prijestupnike u Novom Sadu. Govorio je tada kako bi želio postati zrakoplovac, ali su ga upisali u Pomorsku školu u Kotoru. Međutim, kao slijepi putnik ukrcao se na neki brod i stigao u Trst. Sa četvoricom vršnjaka, taksijem je išao s kraja na kraj socijalističke Jugoslavije i usavršio obijanje blagajna, krađu nakita i umjetničkih slika, koje je kasnije prodavao. Njegova skupina je na djelu uhvaćena u Zagrebu. Proveo je tri godine maloljetničkog zatvora u Valjevu i šest mjeseci u Požarevcu.

Godine 1972., ilegalno je emigrirao na Zapad; postoje indicije koje govore da je taj "bijeg" zapravo namješten od jugoslavenske savezne Službe državne bezbjednosti.[1] U inozemstvu je sreo veliki broj jugoslavenskih kriminalaca koji su kasnije ubijeni. Uzeo je nadimak "Arkan" po strip junaku. Ubrzo je u nizu evropskih zemalja - Belgiji, Nizozemskoj, Švedskoj, Njemačkoj, Austriji, Švicarskoj i Italiji - stekao reputaciju opasnog kriminalca, te postao predmetom brojnih optužnica za razna teška krivična djela kao što su ubojstva i oružane pljačke. Zatvoren je u Belgiji 1974., odakle je pobjegao 1977.. Ponovo je uhapšen u Nizozemskoj 1979., a ponovo je pobjegao 1981. Bio je ranjen u sukobu sa policijom. Prošao je kroz desetke europskih zatvora, uključujući i onaj u Scheveningenu. Bio je na Interpolovoj listi 10 najtraženijih zločinaca.

Dok je bio mlad, često ga je izvlačio Stane Dolanc, slovenski političar koji se, prema nekim izvorima bio prijatelj Veljka Ražnatovića. Dolanc je bio šef jugoslavenske tajne policije i bliski suradnik Tita. Prema nekim izvorima, Arkan je još od 1973. godine radio kao doušnik savezne tajne policije, ali i njen operativac. [2] Posao mu je bio da vrši atentate nad teroristima, političkim emigrantima i protivnicima tadašnjeg anti jugoslavenskog režima
Milan
Milan

Nazad na vrh Ići dole

" i ja sam Arkanov sin".. Empty "tata kupi mi auo kolica i romobil"...?

Počalji  Milan taj Pon Mar 02, 2015 3:45 pm

Kako kaže, mislila je da je to najgore što će joj se desiti. A užas je, zapravo, tek počeo.

- Mijenjali su se danima na meni, dok nisam ostajala u besvjesnom stanju. Muža više nisam vidjela. Šest mjeseci vodili su me Arkanu, bila sam njegova robinja. Tražio je da mene dovode i stalno mi je govorio: “Ista si ona” (misleći na Svetlanu Ražnatović Cecu). Iživljavao se na meni dok ne bih pala od nemoći, a onda bi me prepuštao drugima. Jedan dan mi je počupao svu kosu. Ruku je omotao kosom, čupao dok nisam ostala ćelava. On mi je rasjekao i dojku bajunetom – tvrdi žrtva zločina.

Vodili su je, navodi, i na linije prema Orašju. Tamo su je davali vojnicima da je siluju i, kako kaže, rade stvari koje je teško i zamisliti.

- Nisu me samo silovali. Tukli su me i sjekli po tijelu. Svuda imam ožiljke, gasili su cigarete po meni, po genitalijama affraid … Želim to zaboraviti, ali ne mogu. Ožiljci po vratu, rukama, cijelom tijelu podsjećaju me svaki dan na to – navodi ona.

Izbavljenje iz muka

Njena golgota, kaže, trajala je do 18. travnja 1993. godine, kada ju je izbavio susjed Srbin, prijatelj njenih roditelja, otkupivši je za 5.600 njemačkih maraka.
Milan
Milan

Nazad na vrh Ići dole

" i ja sam Arkanov sin".. Empty Re: " i ja sam Arkanov sin"..

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu