FORUM - Web magazin KOMUNISTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odgovor s povodom koji PRESS ONLINE nece da objavi

Ići dole

Odgovor s povodom koji PRESS ONLINE nece da objavi Empty Odgovor s povodom koji PRESS ONLINE nece da objavi

Počalji  Milan taj Pon Avg 04, 2014 11:59 am

Na "apel" Vucica o "promeni svesti, odgovorio sam ucesniku rasprave..." Dragomire, ja nisam radikaljniyi eljement, ja sa Kamanjist bez promene svesti u "spreda radi reda, otpozadi reda radi" i ostalih "kolateralnih steta" u prilozeniju..."Zato na spomen-ploči u Jasenovcu nema nijednog Vučića. Naravno da ih nema kada se dobro zna da je porodica Vučić promenila veru za večeru i da su svi preživeli Drugi svetski rat. A kako i ne bi kada je porodica Vučić bila tesno povezana sa ustaškom organizacijom Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil . Aleksandrov stric Braco bio je oženjen ćerkom iz poznate ustaške porodice Tomas. Ljubo Tomas je jedan od najozloglašenijih ustaša, isticao se nezapamćenim zverstvima nad srpskim narodom. Braco ima dvoje dece, ćerku i sina Sinišu, koji je po struci stomatolog, ali i vlasnik jednog kafića. I drugi stric Aleksandra Vučića ima dvoje dece, sina Rajka i ćerku Dobrinku – naveo je Petković, koji je u svojoj knjizi objavio i faksimil s potpisom fratra Mije Filipovića, koji je izjavio da su Vučići 1941. prihvatili rimokatoličku veru. Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

Lično, baš me briga za verska, seksualna, ideološka i druga uverenja Aleksandra Vučića, to je njegova privatna stvar. Ipak, priznajem da me ne bi iznenadilo kad bi Petkovićeva priča bila istinita. Uostalom, Vučić je na najkonkretniji način, transformacijom iz veslikosrpskog radikalskog viteza u evro-atlantskog fanatika, dokazao sklonost ka izdaji. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked"
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu