NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE Empty NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE

Počalji  pobunjeni taj Pon Jun 23, 2008 2:49 pm

AKO MISLIS DA SI UGNJETAVAN,
AKO MISLIS DA SI ISKORIŠĆEN,
AKO SI NEZADOVOLJAN STANJEM U TVOJOJ ZEMLJI,
MISLIŠ DA SU POTREBNE PROMENE,
POSTANI ČLAN NOVE KOMUNISTIČKE PARTIJE SRBIJE
I PREUZMI STVAR U SVOJE RUKE!!!
ZA SVE INFORMACIJE MOZETE POZVATI: 063/77-51-980 ILI 064/44-28-175.

pobunjeni

Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE Empty Re: NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE

Počalji  Kit Karson taj Uto Jun 24, 2008 2:09 pm

ZASTO sad ovakav retrogradan potez? DOKLE?
Kit Karson
Kit Karson

Broj poruka : 102
Datum upisa : 29.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pobunjeni taj Sre Jun 25, 2008 2:06 pm

MOLIM...

pobunjeni

Nazad na vrh Ići dole

NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE Empty re:Nova komunisticka partija Srbije

Počalji  pol robson taj Čet Jun 26, 2008 11:53 am

Drugovi,

"Nova komunisticka partija Srbije" ne postoji.To je internet proejkat trojice-cetvorice otpadnika od istinskog marksisticko-lenjinistickog pokreta koji nastoje da razjedine i razbiju autenticne komuniste u interesu klasnog neprijatelja."NKPS" nema svoje prostorije,nikad se nisu pojavili na nekoj manifestaciji,nikad nisu organizovali neku promociju, cak ni u Zrenjaninu.Stoga, ne obracajte paznju na tu cetvoroclanu bandu koja neuspesno pokusava da razbije komunisticki pokret na nasim prostorima.

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE Empty VIDI KONAM KAZE...

Počalji  pobunjeni taj Čet Jun 26, 2008 4:59 pm

PRVO, NASA PARTIJA BROJI OKO 5300 TAKO DA NEMOŽEMO DA BUDEMO KAKO VI KAŽETE INTERNET PARTIJA.
DRUGO, TO VAŠE SVADJANJE SA KOMUNISTIMA I SVADJANJE KOMUNISTA JE ONO KAKO SE KAŽE "TRULO".
TREĆE, ZA NEKOGA KOGA INTERESUJE KOMUNIZAM NEBI TREBALO DA SVADJA PARTIJE U OSTALOM AVAŠE IME GOVORI SVE. KO BI SE TAKO PREDSTAVLJAO.

pobunjeni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Čet Jun 26, 2008 8:20 pm

pobunjeni ::PRVO, NASA PARTIJA BROJI OKO 5300 TAKO DA NEMOŽEMO DA BUDEMO KAKO VI KAŽETE INTERNET PARTIJA.
DRUGO, TO VAŠE SVADJANJE SA KOMUNISTIMA I SVADJANJE KOMUNISTA JE ONO KAKO SE KAŽE "TRULO".
TREĆE, ZA NEKOGA KOGA INTERESUJE KOMUNIZAM NEBI TREBALO DA SVADJA PARTIJE U OSTALOM AVAŠE IME GOVORI SVE. KO BI SE TAKO PREDSTAVLJAO.

Podatak koji iznosis da vas je 5.300 je najobicnija neistina.Ti si notorni lazov i treba da te bude sramota zbog toga sto govoris.Ako imate 5.300 clanova zasto se niste pojavili na izborima,zasto niste organizovali nijedne demonstracije,zasto nikada nigde niste istupili u javnosti,zasto nemate prostorije,list,omladinsku organizaciju."NKPS" sacinjavaju egomanijak Kulic koji je umislio da je vodja svetskog komunistickog pokreta a najobicniji je primitivac koji psuje kao kocijas i lopov koji je ukrao pecat OK NKPJ u Zrenjaninu.Tu je i agent Jugoslovenskih komunista Jakovlevski koji je ubacen u redove NKPJ da bi pokusao da razbije jedinu marksisticko-lenjinisticku partiju na nasim prostorima.Pobunjeni je neki momcic koji je do juce preko interneta trazio devojku za udaju a sada se uziveo u ulogu velikog komjuterskog maga. Tu je i jos neki sumnjivi biznismen.Eto to je kompletno clanstvo "NKPS".Imali su opstinske organizacije u Kuli i Kikindi ali kada su ti ljudi videli da imaju posla sa ludacima na celu sa Kulicem koji su zreli za psihijatrijsku ustanovu pobegli su glavom bez obzira.Sto se tice svadjanja komunista pa vi ste ti koji tvrde da ste jedini pravi a da su drugi komunisti na nasim prostorima pod kontrolom CIA.NKPJ je propagirao jedinstveni borbeni akcioni front komunista i drugih levih snaga ali bez ubacenih provokatorskih elemenatna poput vas.Pored svega ste i nepismeni.Pogledaj samo sta pisies i ako umes da cistas shvatices koliko imas gresaka prilikom pisanja.Nepismeni diletanti,to ste vi.U Srbiji postoji samo jedna marksisticko-lenjinisticka partija a to je NKPJ pa tako svadje nema s kim da bude na komunistickom delu domace politicke scene.Da je "clanstvo NKPS" nepismeno,neobrazovano i bez osnovnog znanja o komunizmu potvrdjuje podatak da "Pobunjeni" sledbenik Kulicevog ludackog kulta cije clanstvo moze da se izbroji na prste jedne ruke pojma nema ko je bio Pol Robson i za sta je on zasluzan.

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE Empty VIDI SE KOLIKO ZNAS...

Počalji  pobunjeni taj Pet Jun 27, 2008 2:49 pm

Чланство нам се повећало после избора. На следећим сигурно излазимо. И ниси у праву. Кулић се одвојио као и добар деол НКПЈ због тога што Китановић ништа неради, а ви будите завидни колико хоћете.

pobunjeni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Pet Jun 27, 2008 10:24 pm

pobunjeni ::Чланство нам се повећало после избора. На следећим сигурно излазимо. И ниси у праву. Кулић се одвојио као и добар деол НКПЈ због тога што Китановић ништа неради, а ви будите завидни колико хоћете.

Dragi drugovi primeticete da ovaj frakcionas koji je do juce preko interneta trazio zenu a sada glumi marksistu nijednom recju nije odgovorio na pitanje sta je dosada uradila "NKPS" i koje su njene aktivnosti.Razlog je taj sto "NKPS" nije uradila nista niti ima bilo kakve aktivnosti.Kulic je umisljeni megaloman instruiran od strane nekadasnjeg JK.NKPJ je najaktivnija partija sa komunistickim predznakom na nasim prostorima i integralni je deo medjunarodnog komunistickog pokreta.Nase aktivnosti se jasno mogu videti na sajtovima www.nkpj.co.nr i www.skoj.org.yu.Na internet prezentaciji "NKPS" se sem Kuliceve fotografije i nekoliko nepismenih recenica ne moze videti nista drugo.Toliko o tome ko radi a ko ne.

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE Empty NKPS = Cetiri i po clana

Počalji  Koba taj Ned Jun 29, 2008 9:19 pm

NKPS je klasicna internet organizacija koja preko dva racunara upada na forume tzv. Komunisti i Pecat magazina, i na veoma bedan nacin pokusava da vrsi propagandu u korist svoje partije. Vezano za ovu diskusiju bih zeleo da dodam, da su NKPS formirali Jakovlevski (polu-covek koji najvise podseca na ukrstenu svinju sa psom u olicju Trockog, covek je takodje pritajni alkoholicar) i naravno nama uvek dragi B. Krstevski ciji izgled svi dobro znaju, koji je ohrabro cetiri kreature da osnuju NKPS kome je prisao jos Kulicev kucni ljubimac tj. pas Larry. Znaci cetiri i po clana! Gospodin kulic je samo marioneta on nikakve odluke ne donosi!
Koba
Koba

Broj poruka : 23
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE Empty Koba,

Počalji  Milan taj Pon Jun 30, 2008 7:58 pm

Kao da bas nisu argumenti, nekako neozbiljno zvuci...moze li maticna KPJ, sekretarijat da se oglasi...izda saopstenje ?
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Sub Jul 12, 2008 7:09 pm

Milan ::Kao da bas nisu argumenti, nekako neozbiljno zvuci...moze li maticna KPJ, sekretarijat da se oglasi...izda saopstenje ?

Druze Milane,

Zvanican stav NKPJ je da su Kulic i njegova troclana ili cetvoroclana banda najobicniji otpadnici i lopovi.Ako se obratite NKPJ lako cete proveriti da je ova informacija tacna.

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pedjaza taj Pon Jul 14, 2008 5:17 pm

NKPS ne zasluzuje da se o njoj uopste diskutuje.

Poslednji izmenio pedjaza dana Pon Dec 01, 2008 5:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta

pedjaza

Broj poruka : 120
Datum upisa : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Uto Jul 15, 2008 3:16 am

pedjaza ::Sve najbolje zelim NKPS-u!

S obzirom da i ti kao i moderator sajta Kuliceve troclane ili cetvoroclane bande zvane "NKPS" koji se predstavlja kao Pobunjeni aktivno preko interneta trazis zenu nije ni cudo sto pozdravljas "NKPS".
NKPJ i tebi i Pobunjenom zeli da sto pre pronadjete zene i da se konacno manete bavljenjem komunisticke politike jer vam to uopste ne ide od ruke.

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pedjaza taj Uto Jul 15, 2008 3:41 am

Steta je sto umesto ujedinjenja, nicu nove komunisticke partije kao pecurke.

Poslednji izmenio pedjaza dana Pon Dec 01, 2008 5:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta

pedjaza

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Uto Jul 15, 2008 9:09 pm

pedjaza ::Ja sve najbolje zelim svim komunistickim partijama u Srbiji, bivsoj Jugoslaviji, pa i u Svetu. Moji pogledi su siroki i smatram da komunisti ne treba medjusobno da se svadjaju. U komunisticke partije ne ubrajam NKPJ, jer je ona staljinisticka. Sto se zene tice, mogu da je trazim gde god hocu i na koji god nacin mi ne odgovara, ukolko time bilo kog ne ugrozavam.

To sto ti ne priznajes NKPJ za komunisticku partiju je nebitno jer si ti najobicniji sitni revizionista plus lazov, provokator, spijun, lopov, prevarant i karijerista. NKPJ je integralni deo medjunarodnog komunistickog pokreta i kao takva je priznata od svih kompartija u svetu. Samo ti trazi zenu gde god hoces,to ti niko ne brani,mi smo samo hteli da drugovi na forumu vide kakvi pateticni iskompleksirani jadnici napadaju NKPJ i cine kadrove pojedinih grupa sa komunistickim prefiksom.

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pedjaza taj Sre Jul 16, 2008 4:00 am

Ti da pazis sta pricas!
Ovo su ozbiljne, a uz to i potpuno neosnovane optuzbe. Ja nisam mista od toga sto si ti pobrojao. Koga sam ja to spijunirao, provocirao, lagao, prevario i sta sam i od koga ukrao?
Stidi se svojih reci djubre jedno nevasptano!

pedjaza

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Sre Jul 16, 2008 7:45 pm

pedjaza ::Ti da pazis sta pricas!
Ovo su ozbiljne, a uz to i potpuno neosnovane optuzbe. Ja nisam mista od toga sto si ti pobrojao. Koga sam ja to spijunirao, provocirao, lagao, prevario i sta sam i od koga ukrao?
Stidi se svojih reci djubre jedno nevasptano!

Kome imas ti sta da kazes bedni provokatoru! Sram te bilo,dalje ruke od NKPJ! Optuzbe na tvoj racun su potpuno osnovane. Hteo si da kao clan SKJ u Srbiji spijuniras NKPJ, provokator si jer si kao clan druge grupe usao u nase redove, lazov si sto si krio da si clan druge grupe, zbog toga si i prevarant a zbog para koje si hteo da nam uzmes si i lopov u pokusaju. Iz svega se jasno vidi ko je nevaspitano djubre.Da bi to konacno shvatio pogledaj se u ogledalo!

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pedjaza taj Čet Jul 17, 2008 4:20 am

Koga ti nazivas spijunom, djubre umobolno?!
Bio sam istovremeno clan obe partije, ali u vrlo kratkom vremenskom periodu, koliko mi je bilo potrebno da procenim koja mi vise odgovara. Nisam ni znao da toliki sukobi postoje izmedju njih. Ja nisam trazio novac za sebe, neko za iznajmljivanje prostorija za rad partije. Nisam mogao sastanke da drzim na ulici. A ti ako imas potrebu da se s nekom svadjaas, pronadji drugu zrtvu.

pedjaza

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pedjaza taj Čet Jul 17, 2008 4:33 am

Ti ces mene da nazivas lopovom u pokusaju, govedo nevaspitano. Istupio sam ja iz NKPJ odavno. Uclanio sam trojicu drugova iz Zajecara u NKPJ, a nije bio ni jedan clan do tada. U bazi podataka NKPJ postoje njihovi podaci, pa ako je neko voljan, neka ih kontaktira. Od NKPJ nisam dobio ni dinar. Nikada u zivotu nista nisam ukrao, ali sam mnogo puta davao. Ja sam i dobrovoljni davalac krvi. Kad dam krv, ne postavljam pitanje kome ce ona ici, da li nekom komunisti, demokrati, radikalu ili socijalisti. Ja sam human covek sirokog srca, komunista po ubedjenju, ali postujem sve ljude, bez obzira na njihovo politicko ili bilo kakvo drugo opredeljenje. Pokusao sam da osnujem OK NKPJ u Zajecaru, nisam uspeo i istupio sam. Za razliku od mnogih, ja svoje neuspehe umem da priznam i povucem se kad shvatim da nesto ne mogu da ucinim.
Medjutim, ne dozvoljavam da bilo ko zloupotrebljava moju dobrotu i optuzuje me za nesto, za sta uopste nisam kriv. Iako se sa ideologijom NKPJ ne slazem, ona mi je mnogo bliza od bilo koje partije koja je sada na vlasti i da je bila na glasackom listicu, bez razmisljanja bih zaokruzio redni broj ispred njenog imena, jer kakvo god da je, komunisticka je. Ja bih zeleo da komunisti u Srbiji budu jedinstveni, a ne da se stalno prepiru ko je veci marksista i lenjinista.

pedjaza

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Čet Jul 17, 2008 6:24 pm

pedjaza ::Koga ti nazivas spijunom, djubre umobolno?!
Bio sam istovremeno clan obe partije, ali u vrlo kratkom vremenskom periodu, koliko mi je bilo potrebno da procenim koja mi vise odgovara. Nisam ni znao da toliki sukobi postoje izmedju njih. Ja nisam trazio novac za sebe, neko za iznajmljivanje prostorija za rad partije. Nisam mogao sastanke da drzim na ulici. A ti ako imas potrebu da se s nekom svadjaas, pronadji drugu zrtvu.

Mnogo si ti hrabar preko Interneta kad me nazivas djubretom umobolnim i govedom nevaspitanim. Odakle ti taj kocijaski recnik? Da ti mozda ne zlostavljas zivotinje ili ljude ometene u razvoju smatras nizom vrstom? Toliko o tebi kao o coveku sirokog srca.
Slusaj me sada dobro barabo.Ja sam dokazao da si provokator i lazov. Ovde si lagao u vise navrata i nacin tvog ulaska i izlaska iz NKPJ o kojoj si znao kakve stavove ima pokazuje da si provokator i lopov doduse samo u pokusaju.Hajde da te malo amnestiramo i kazemo da si nesposoban lopov,ako ti to nesto znaci.Tvoja odbrana od nasih argumenata deluje jadno i neubedljivo.Stoga bi ti bilo bolje da zacutus.
Nadam se da ces smoci hrabrosti da dodjes na neke radnicke demonstracije u Beogradu.Clanovi NKPJ/SKOJ su uvek zajedno sa radnickom klasom u ulicnoj borbi protiv nepravde. Budi siguran da cu ti prici na tom skupu i u lice ti reci sve ovo sto sam ti rekao ovde.Da si lazov,provokator,spijun i lopov.Reci cu ti to oci u oci. Nisam siguran da ces se ti usuditi da ponovis neku od gnusnih kvalifikacija koje iznosis ovde.

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pedjaza taj Čet Jul 17, 2008 10:43 pm

Robsone, NE SERI!

pedjaza

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Pet Jul 18, 2008 2:13 am

pedjaza ::Robsone, NE SERI!

Nemam komentara na ovakav bezobrazluk. Very Happy Ipak,cisto sumnjam da bi Pedja smeo ovu posvku da izgovori prilikom komunistickog susreta lice u lice. Evil or Very Mad

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Koba taj Sub Jul 19, 2008 11:53 pm

jOJ DJUBRE VLASKO KAD TE DOHVATIM ISKAKACU TI SE PO LOBANJI
Koba
Koba

Broj poruka : 23
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE Empty SAMO NAPRED!!!

Počalji  pobunjeni taj Sre Avg 06, 2008 12:39 am

SVI KAKIMO PO TEBI... NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE Kaziprst

pobunjeni

Nazad na vrh Ići dole

NOVA KOMUNISTIČKA PARTIJA SRBIJE Empty Delovanje komunista pojacati

Počalji  Milan taj Sub Avg 16, 2008 12:51 pm

Pokret socijalista, izdaja SPS sopstvenog clanstva..u Kikindi moze se reci masovno vracaju knjizice SPS..nije li to upraznjeno mesto za deloanje KP ?
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh