FORUM - Web magazin KOMUNISTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DAN MLADOSTI

+3
HRENEK
pol robson
KOMUNISTI KRUŠEVCA
7 posters

Ići dole

DAN MLADOSTI Empty DAN MLADOSTI

Počalji  KOMUNISTI KRUŠEVCA Sub Maj 24, 2008 1:28 am

Komunisti Srbije
Gradski komitet Kruševac


Na sastanku Gradskog komiteta Komunista Srbije u Kruševcu, održanog 11.maja 2008.godine, jednoglasno je usvojen



PROGRAM OBELEŽAVANJA DANA MLADOSTI


Dan Mladosti, 25.maj, po drugi put se posle mnogo godina ponovo proslavlja u Kruševcu. Ovu važnu manifestaciju organizuje GK Komunista Srbije, dosadašnje Udruženje Građana “Centar TITO” u saradnji sa Udruženjem Građana “Slobodište”. Evo ukratko programa proslave DANA MLADOSTI u Kruševcu.



23. maj 2008.

17:00 časova - Turnir u malom fudbalu na Bagdali.
24.maj 2008.




11:40 časova – Okupljanje učesnika na Trgu mladih.


11: 55 časova - Polazak ka Trgu mira, gde će se okupljenima obratiti doktor Pavle Bubanja.


13: 00 časova – Čitanje teksta štafete na platou ispred Doma sindikata, gde će biti postavljen štand.


20:00 časova – Žurka u kafiću “LS”.

25. maj 2008.
Delegacija GK Komunista Srbije iz Kruševca posetiće Kuću cveća u Beogradu, i prisustvovaće glavnoj manifestaciji proslave Dana mladosti, gde će štafete iz svih republika bivše SFRJ biti uručene drugu Josipu Joski Broz, unuku druga Tita.
Ovo je ukratko program proslave Dana Mladosti. Ukoliko želite detaljnije da se informišete o svemu pozovite nas ili posetite našu internet stranicu.Tel: 062/11-71-068 i 064/20-60-815
Web: http://komunistiks.blog.co.yu


U Kruševcu, Dušan Milenković, predsednik GK
11.maja 2008. godine Komunista Srbije u Kruševcu s.r


Poslednji izmenio KOMUNISTI KRUŠEVCA dana Sub Maj 24, 2008 1:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta
KOMUNISTI KRUŠEVCA
KOMUNISTI KRUŠEVCA

Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty DAN MLADOSTI, TURNIR NA BAGDALI

Počalji  KOMUNISTI KRUŠEVCA Sub Maj 24, 2008 1:31 am

Danas u pet popodne počeo je prvi deo proslave Dana mladosti u Kruševcu. Na Bagdali je odigran Turnir u malom fudbalu. Pobednici turnira su ekipa "JEDINSTVO", drugi su "MUDRAKOVAC", dok su treće mesto zauzeli "DOKTORI", ekipa Medicinske škole. Akcija se nastavlja sutra, okupljanjem u 11:50 na Trgu mladih odakle će se nositi štafeta do Trga mira, a zatim do štanda, koji će se nalaziti u centru grada. Svi zainteresovani građani mogu uzeti učešće u akciji.
DAN MLADOSTI LomnicaniDAN MLADOSTI Igra%201
Sutra jos fotografija i lepih tekstova
IZVOR: Forum MLADI KOMUNISTI
KOMUNISTI KRUŠEVCA
KOMUNISTI KRUŠEVCA

Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty RADNIČKOJ KLASI, OMLADINI I POŠTENOJ INTELEGENCIJI SRBIJE

Počalji  KOMUNISTI KRUŠEVCA Ned Maj 25, 2008 12:17 pm

Drugovi i drugarice,


U ovoj 2008.godini na 25.maj, mi mladi komunisti odlučni smo da obnovimo manifestaciju DAN MLADOSTI, u znak sećanja na dan kada je pismom u štafeti, nošenom kroz hiljade srca i ruku omladine, iskazivana ljubav prema čoveku, Titu, simbolu svega naprednog, mladog, stremljenja ka budućnosti, izvoru blagostanja, nadi u sreću, mir i nesmetani razvoj.



Toga dana kroz sportska takmičenja, sletove, sumiran je napredak i svođeni su rezultati postignuća u popravljanju sveukupnog položaja omladine jedne zemlje koja je krenula ka zvezdama.



Evo već dvadesetak godina od ukidanja DANA MLADOSTI ništa se nije promenilo na bolje! Nema rezultata za optimizam! Retko ko posvećuje pažnju popravljanju sveukupnog položaja mladih. U nedostatku posla, skupog školovanja, omladina nema perspektivu! Većina i nezna šta da radi da bi im bilo bolje! Omladina, ispuštena od države, prepuštena je ulici, drogama, alhoholu, kriminalu, dekadenciji, bačena na marginu društvenih zbivanja, uništena i obezvređena.



I baš zato omladina Komunista Srbije je rešila da se obrati obespravljenoj radničkoj klasi, kojoj je oduzeta vlast, država, pravo na rad i život, marginalizovanoj mladoj generaciji kojoj je oduzeta nada, budućnost i osmeh sa lica, izgubljenoj i uplašenoj poštenoj inteligenciji sa pozivom da se trgne, osvesti, ujedini i krene ka menjanju postojećeg stanja, vraćanjem na proverene vrednosti iz prošlosti i organizovano povede političku borbu za pravo na uspravan hod, ljudsko dostojanstvo primereno slobodnim i ponosnim ljudima kakvi smo bili u socijalističkoj Jugoslaviji.



Na budućim izborima moramo razvlastiti kapitaliste koji isisaše sve ono najbolje što je naš narod imao. Uništiše bogatstva koja je radnička klasa i narod Srbije stvarao decenijama. Mi moramo biti jedinstveni, i gvozdenom metlom svog jedinstva pometemo političare koji prodadoše zemlju, šume, plodna polja i krov na kući, osmeh na licu i dušu našeg naroda, koji svojom istorijskom prošlošću nije zaslužio da živi ovako kako živi.



Drugovi i drugarice,



Neka ovo naše vraćanje štafeti i DANU MLADOSTI bude simbolično vrećenje istinskim vrednostima i poziv radničkoj klasi, omladini i poštenoj intelegenciji da se trgnu, usprave i krenu u političku borbu jer Svet je lepo mesto i vredi boriti se za njega!




U Beogradu, Dušan Milenković,

25. maj 2008. Mladi Komunisti Srbije
KOMUNISTI KRUŠEVCA
KOMUNISTI KRUŠEVCA

Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Re: DAN MLADOSTI

Počalji  pol robson Pon Maj 26, 2008 9:21 pm

Drugovi iz KS,

Molim vas potvrdite da li je tacno da je drug Miklos Olajos Nadj izjavio, a to su preneli neki mediji, da KS u drugom krugu pokrajinskih izbora podrzavaju Demokratsku stranku "posto im je njen program mnogo blizi od programa ostalih stranaka"?Ako je to tacno,da li je to zvanican stav Komunista Srbije, Saveza komunista Jugoslavije u Srbiji ciji je Nadj predsednik ili Nadjev licni stav?Unapred hvala.





KOMUNISTI KRUŠEVCA ::Drugovi i drugarice,


U ovoj 2008.godini na 25.maj, mi mladi komunisti odlučni smo da obnovimo manifestaciju DAN MLADOSTI, u znak sećanja na dan kada je pismom u štafeti, nošenom kroz hiljade srca i ruku omladine, iskazivana ljubav prema čoveku, Titu, simbolu svega naprednog, mladog, stremljenja ka budućnosti, izvoru blagostanja, nadi u sreću, mir i nesmetani razvoj.



Toga dana kroz sportska takmičenja, sletove, sumiran je napredak i svođeni su rezultati postignuća u popravljanju sveukupnog položaja omladine jedne zemlje koja je krenula ka zvezdama.



Evo već dvadesetak godina od ukidanja DANA MLADOSTI ništa se nije promenilo na bolje! Nema rezultata za optimizam! Retko ko posvećuje pažnju popravljanju sveukupnog položaja mladih. U nedostatku posla, skupog školovanja, omladina nema perspektivu! Većina i nezna šta da radi da bi im bilo bolje! Omladina, ispuštena od države, prepuštena je ulici, drogama, alhoholu, kriminalu, dekadenciji, bačena na marginu društvenih zbivanja, uništena i obezvređena.



I baš zato omladina Komunista Srbije je rešila da se obrati obespravljenoj radničkoj klasi, kojoj je oduzeta vlast, država, pravo na rad i život, marginalizovanoj mladoj generaciji kojoj je oduzeta nada, budućnost i osmeh sa lica, izgubljenoj i uplašenoj poštenoj inteligenciji sa pozivom da se trgne, osvesti, ujedini i krene ka menjanju postojećeg stanja, vraćanjem na proverene vrednosti iz prošlosti i organizovano povede političku borbu za pravo na uspravan hod, ljudsko dostojanstvo primereno slobodnim i ponosnim ljudima kakvi smo bili u socijalističkoj Jugoslaviji.



Na budućim izborima moramo razvlastiti kapitaliste koji isisaše sve ono najbolje što je naš narod imao. Uništiše bogatstva koja je radnička klasa i narod Srbije stvarao decenijama. Mi moramo biti jedinstveni, i gvozdenom metlom svog jedinstva pometemo političare koji prodadoše zemlju, šume, plodna polja i krov na kući, osmeh na licu i dušu našeg naroda, koji svojom istorijskom prošlošću nije zaslužio da živi ovako kako živi.



Drugovi i drugarice,



Neka ovo naše vraćanje štafeti i DANU MLADOSTI bude simbolično vrećenje istinskim vrednostima i poziv radničkoj klasi, omladini i poštenoj intelegenciji da se trgnu, usprave i krenu u političku borbu jer Svet je lepo mesto i vredi boriti se za njega!




U Beogradu, Dušan Milenković,

25. maj 2008. Mladi Komunisti Srbije

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty [b]Koga ste vi podrzali?[/b]

Počalji  HRENEK Pon Maj 26, 2008 11:49 pm

Da li je tacno da se Ivica Dacic u izbornoj noci, posle prvih rezultata, na konferenciji za novinare zahvalio na podrsci Komunistickoj Partiji Srbije, Veroljuba Nedeljkovica i Novoj Komunistickoj Partiji Jugoslavije?
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Re: DAN MLADOSTI

Počalji  HRENEK Pon Maj 26, 2008 11:51 pm

HRENEK ::Da li je tacno da se Ivica Dacic u izbornoj noci, posle prvih rezultata, na konferenciji za novinare zahvalio na podrsci Komunistickoj Partiji Srbije, Veroljuba Nedeljkovica i Novoj Komunistickoj Partiji Jugoslavije?
Mislim da ste vec otvorili ovu temu, ovu temu su komunisti krusevca posvetili danu mladosti. nije u redu da ovde vodimo druge razgovore.
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Re: DAN MLADOSTI

Počalji  pol robson Uto Maj 27, 2008 3:56 am

Druze Hrenek,

Ti nikako da mi odgovoris kako to da na Titovom forumu tvrdis da si 71 a na ovom forumu u polemici sa mnom kazes da si 73 godiste?Dakle,bilo bi lepo da nam objasnis kako imas dve godine rodjenja.
Prosirio bih svoje pitanje sledecim,ako imas tako negativno misljenje o SPS kako komentarises da je SKJ u Srbiji (dakle Lozova grupa) u Smederevu nastupio na istoj listi sa Socijalistickom partijom Srbije Ivice Dacica? Koliko je meni poznato,Dacic se zahvalio na podrsci "komunistima" a ne poimenice NKPJ. S obzirom da NKPJ javno nije pozvao da se glasa za SPS a da je SKJ u Srbiji na lokalnom nivou bio u koaliciji sa SPS logicnije je da je Dacic prilikom zahvaljivanja mislio na SKJ u Srbiji koji je sada integrisan u KS.
Molim predstavnike KS na ovom forumu da mi odgovore na pitanje a druga Hreneka clana KS da da svoje misljenje o izjavi druga Nadja.

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Re: DAN MLADOSTI

Počalji  Srpska partija Socijalist Uto Maj 27, 2008 10:37 pm

Pogledajte samo ove fotografije, ko da su u africi rodjeni, junak do junaka grupa TNT Krusevca... Takvih se i rodjena majka odrice. Doci cemo vam sledece godine u kucu cveca da vam odamo pocast i sahranimo vas zajedno kraj one gamadi zvanim tito.
Srpska partija Socijalist
Srpska partija Socijalist

Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty I POSLE TITA-TITO

Počalji  HRENEK Sre Maj 28, 2008 2:12 am

SAD SAM SUVISE UMORAN, DOSAO SAM IZ DRUGE SMENE. ALI SUTRA CU VAM SVIMA ODGOVORITI I KOBI I OVIM NACIONALSOCIJALISTIMA, IAKO SAM UBEDJEN DA SU U PITANJU ISTI LJUDI> POL ROBSON, KOBA, NACIONALSOCIJALISTI (tako ja zovem vas, koji pretite i vredjate cestite i postene ljude)

HRENEK
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty TITO - TO SMO MI

Počalji  HRENEK Sre Maj 28, 2008 2:14 am

AKO STE PISMENI I ZNATE DA CITATE OTVORITE NOVU TEMU, PA ONDA LAPRDAJTE STA VAM JE VOLJA. OVU SU TEMU OMLADINCI POSVETILI DANU MLADOSTI, ZAR STE CORAVI
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Re: DAN MLADOSTI

Počalji  pol robson Sre Maj 28, 2008 10:25 pm

HRENEK ::SAD SAM SUVISE UMORAN, DOSAO SAM IZ DRUGE SMENE. ALI SUTRA CU VAM SVIMA ODGOVORITI I KOBI I OVIM NACIONALSOCIJALISTIMA, IAKO SAM UBEDJEN DA SU U PITANJU ISTI LJUDI> POL ROBSON, KOBA, NACIONALSOCIJALISTI (tako ja zovem vas, koji pretite i vredjate cestite i postene ljude)

HRENEK

Druze Hrenek,

Moram da primetim da nisi, sem sto si me najgrublje vredjao nazvavsi me nacional-socijalistom i na taj nacin pokazao svoj bezobrazluk,prostakluk i pre svega neznanje, odgovorio na pitanja koje sam ti najljubaznije postavio.Stoga cu te zamoliti da se manes zlobnih i netacnih kvalifikacija na tudj racun i da odgovoris na sledeca pitanja:

1. Kako to da si na Titovom forumu rekao da si 71 a na ovom da si 73 godiste?Kako to da imas dve godine rodjenja?
2.Kakav je stav KS o izjavi druga Nadja da KS u drugom krugu pokrajinskih izbora u Vojvodini podrzavaju Demokratsku stranku?
3.Kakav je tvoj stav o pomenutoj izjavi druga Nadja?
Unapred hvala na odgovorima!

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty KAKO NEDELJKOVIC LUPA SAMARE?

Počalji  HRENEK Sre Maj 28, 2008 11:31 pm

Nemam vremena da se zamlacujem sa budalama. Vi samo izazivate sukobe I svadje I nemate viziju buducnosti, vi zivite u proslosti…
Zar politika Slobodana Milosevica nije politika Nacionalsocijalista, nacionalistickog socijalizma, koji vi iz NKPJ nastavljate podrskom Nikolicu na izborima.
Sto se tice podrske tog druga iz Vojvodine DS-u, nemam pojma, ali verujem da je to jedna vasa obicna budalastina, dajte dokaze za to.
Mene niko nece, niti moze ispitivati. Ja ne priznajem vas sud, za mene je jedini sud moja partija. To koliko sam ja godina napisao to je moja stvar, ako hoces bas da znas pogresio sam u kucanju. Ali ne zelim da se ispravdavam ljudima koji su toliko nedorasli pa se potpisuju kao Socijalisti, ili kako vec I koba I ovo I ono, a u pitanju je jedan te isti covek. Da li je vama lako? Sta vi hocete od nas? Sto nas vec jednom ne ostavite na miru I vodite svoje brige. Ubacate svoje ljude u nasu partiju, pokusavate da podrivate nas sistem, pa sve znamo, svaki vas pokret. Onog sto ste nam podmestili u CK, sada ste poslali kod Mirkovica, pa to nema nigde.
Ovo je moj zadnji post vama. Sa vama nema kulture, jer ste vi skroz nekulturni…
Pozdravite vaseg Gensekretara, i neka pise knjige, mislim da to bolje radi, nego sto vodi partiju. I na kraju da vas pitam nesto, kako Nedeljkovic lupa samere, licno sam bio prisutan?

Pozdrav
HRENEK
HRENEK

Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Re: DAN MLADOSTI

Počalji  pol robson Čet Maj 29, 2008 12:40 am

Postovani druze Hrenek,

Prvo da prilozim dokaz koji je objavljen u diskusijama na srpskohrvatskom jeziku na www.revlef.com forumu.Pogledaj link: http://www.revleft.com/vb/beogradske-varijacije-t78751/index.html Tu ces pronaci i izvor informacije.
Koalicija SKJ, Ekološka stranka i PUPS ostala bez mandata u Subotici

Subotica - Koalicija "Da Subotici svane", koju čine Ekološka stranka, SKJ Subotice i PUPS, na lokalnim izborima ostali su bez ijednog odbornika, iako su u prošlom sazivu skupštine imali čak četiri. Blaško Gabrić, predsednik Ekološke stranke, kaže da su nezadovoljni rezultatima, jer očito da "birači ništa ne pamte, i ne sećaju se šta je ko uradio tokom prethodnog mandata".
- Građani su uz to bili u strahu od moguće izolacije, u strahu za svoju egzistenciju i budućnost svoje dece, i glasali za ervopske partije, pri čemu su manje stranke, kao i izbori za lokalnu skupštinu, postali totalno nevažni, kaže Gabrić.
On takođe napominje da su velike stranke imale hiljadu puta više prostora za promociju nego male, i prognozira da će subotički parlament biti mnogo lošiji nego prethodni, jer neće imati jaku opoziciju.
Ni u SKJ nisu zadovoljni rezultatom, iako su imali svoje kandidate pored Subotice, još i u Rumi, Koceljevu i Smederevu. Mikloš Olajoš Nađ, predsednik SKJ Subotice, najavljuje međutim da će ova partija i čitava koalicija i dalje pratiti rad skupštine Subotice i da će delovati vanparlamentarno. On je za drugi krug izbora u Pokrajini preporučio da građani podrže proevropsku opciju, odnosno DS, za koji kaže da im je programski mnogo bliži od ostalih stranaka.

Druga stvar, ako smatras Milosevica nacional-socijalistom kako onda komentarises cinjenicu da je na lokalnim izborima u Smederevu SKJ u Srbiji na celu sa drugom Nadjem stupio u koaliciju predvodjenu SPS- om?SKJ u Srbiji se kasnije utopio u Komuniste Srbije.Da li to znaci da su clanovi KS isli u koaliciju sa "nacional-socijalistima"? Evo linka i za to: http://www.emportal.co.yu/vesti/izbori_2008/46524.html
Nisi ti pogresio u kucanju,niti si 71 niti 73 godiste.Znam ko si i to cu ti predociti u privatnoj poruci koju ti saljem cim zavrsim ovo pismo. Ja nisam ni Koba ni Srpska partija socijalista i na ovom forumu se potpisujem samo kao Pol Robson.Molim te najlepse da prestanes sa laznim tvrdnjama u vezi mene!
Sto se tice toga kako Nedeljkovic lupa samare,pa to verovatno najbolje znate vi koji ste ga zvali da zajedno sa vama stvara Komuniste Srbije. Pobrkao si loncice. Very Happy







HRENEK ::Nemam vremena da se zamlacujem sa budalama. Vi samo izazivate sukobe I svadje I nemate viziju buducnosti, vi zivite u proslosti…
Zar politika Slobodana Milosevica nije politika Nacionalsocijalista, nacionalistickog socijalizma, koji vi iz NKPJ nastavljate podrskom Nikolicu na izborima.
Sto se tice podrske tog druga iz Vojvodine DS-u, nemam pojma, ali verujem da je to jedna vasa obicna budalastina, dajte dokaze za to.
Mene niko nece, niti moze ispitivati. Ja ne priznajem vas sud, za mene je jedini sud moja partija. To koliko sam ja godina napisao to je moja stvar, ako hoces bas da znas pogresio sam u kucanju. Ali ne zelim da se ispravdavam ljudima koji su toliko nedorasli pa se potpisuju kao Socijalisti, ili kako vec I koba I ovo I ono, a u pitanju je jedan te isti covek. Da li je vama lako? Sta vi hocete od nas? Sto nas vec jednom ne ostavite na miru I vodite svoje brige. Ubacate svoje ljude u nasu partiju, pokusavate da podrivate nas sistem, pa sve znamo, svaki vas pokret. Onog sto ste nam podmestili u CK, sada ste poslali kod Mirkovica, pa to nema nigde.
Ovo je moj zadnji post vama. Sa vama nema kulture, jer ste vi skroz nekulturni…
Pozdravite vaseg Gensekretara, i neka pise knjige, mislim da to bolje radi, nego sto vodi partiju. I na kraju da vas pitam nesto, kako Nedeljkovic lupa samere, licno sam bio prisutan?

Pozdrav

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Re: DAN MLADOSTI

Počalji  Srpska partija Socijalist Čet Maj 29, 2008 12:56 pm

Hrenek je gluplji nego sto sam mislio, sam se upecao Very Happy
Srpska partija Socijalist
Srpska partija Socijalist

Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty A el ona pucnjava u vili Mir-a

Počalji  Milan Čet Avg 21, 2008 8:43 pm

bila samo vezba za napad na kucu cveca..ili neka proslava ?
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Re: DAN MLADOSTI

Počalji  Narodni-Front Sre Okt 22, 2008 10:04 pm

Srpska partija Socijalist ::Pogledajte samo ove fotografije, ko da su u africi rodjeni, junak do junaka grupa TNT Krusevca... Takvih se i rodjena majka odrice. Doci cemo vam sledece godine u kucu cveca da vam odamo pocast i sahranimo vas zajedno kraj one gamadi zvanim tito.
Slusaj, picko, nemoj se kurcis, jer ako nama padnes saka, zavrsices u tudjem grobu, fasisto! Ti sebe nazivas socijalistom?! Pokenjam se na tvoj i takav socijalizam...
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Re: DAN MLADOSTI

Počalji  pedjaza Čet Okt 23, 2008 12:41 am

Srpska partija Socijalist ::Pogledajte samo ove fotografije, ko da su u africi rodjeni, junak do junaka grupa TNT Krusevca... Takvih se i rodjena majka odrice. Doci cemo vam sledece godine u kucu cveca da vam odamo pocast i sahranimo vas zajedno kraj one gamadi zvanim tito.
Vi cete nekoga da sahranjute, djubradi smrdljiva!

pedjaza

Broj poruka : 120
Datum upisa : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Zatvorska urava je

Počalji  Milan Sub Maj 16, 2009 10:15 pm

odobrila zahtev Sinise Vcinica da moze, na *univerzitetu* da koriti lezaj u kome je spaao Mosa Pijade. affraid affraid affraid affraid
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Komunisti srbije

Počalji  Milan Ned Maj 17, 2009 7:36 pm

www.gradski komitet krusevca Very Happy
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Sinisa..socijalista je ipak *tranzitirao*

Počalji  Milan Sre Avg 19, 2009 8:33 pm

uhapsili ga kao clana *inicijativnog odbora srpskog cetnickog pokreta u RS*, valjda je mesto uprznjeno, nekada je Tomislav Nikolic bio *furer*..., cekali smo Sinisu da dodje u kucu cveca, ali nije imao vremena....ili je lagao kao socijalista, kao cetnik, jednostavno kao Sinisa Vucinic...!
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Sinisa Vucinic...

Počalji  Milan Uto Mar 02, 2010 4:23 pm

Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

DAN MLADOSTI Empty Re: DAN MLADOSTI

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu