drug Pera, revolucionar * u osnivanju*..podrska Petru..

Ići dole

drug Pera, revolucionar * u osnivanju*..podrska Petru.. Empty drug Pera, revolucionar * u osnivanju*..podrska Petru..

Počalji  Milan taj Ned Jan 23, 2011 4:12 pm

Pera revolucionar [neregistrovani] (23. 01. 2011, 11:32:09)
Smrt lopovima, sloboda narodu!

Eto, priznajem, prof.dr.Viktor je potpuno u pravu, OVAJ soj koji se zapatio u ovom tzv. tranzicionom vremenu, moze se i mora se, ODUVATI jedino revolucijom! U tu svrhu menjam nik i od danas sam REVOLUCIONAR!

Dakle, banda lopovska, otudjena od naroda odnosno interesa mnostva nezaposlenih, mnostva beskucnika i mnostva starih i nemocnih penzionera, mora se oterati KUKOM i MOTIKOM! Nema druge! Socijalna pravda mora biti uspostavljena.
Ne moze se gospodo tolerisati da neko ima milione, avione i kamione a da MNOGI odnosno ogromna vecina ostalih nemaju ni krov nad glavom! Tim pre sto svi ti "avioni i kamioni" nisu steceni na posten vec na NEPOSTEN nacin! Dakle, uglavnom kradjama odnosno raznim malverzacijama, mahinacijama i finansijskim "bravurama" i "vratolomijama" a sve na racun napacenog i sludjenog i opljackanog naroda!
To tako ne moze!
I, kada JA, Pera, postanem VODJA revolucije, i kada dodjem na vlast, elita koju ja budem bio uspostavio na vlasti, NECE smeti ni da pomisli na nekakvu pljacku, kradju, otimacinu i tome slicno! NE! Ni u snu! Elita na vlasti se ni po cemu nece razlikovati od obicnog naroda, osim u jednoj stvari - IMACE VECU ODGOVORNOST! I nista vise!
Nece mi se sepuriti u Mercedesima i Audijima! Ima da se voze u Puntima! Nista im nece faliti!
Osim toga, stimulisali bi smo besplatno obrazovanje za odlicne i talentovane ucenike kroz drzavne donacije i subvencije! Zatim brigu o starim i nemocnim licima, posebno brigu o maloj deci i roditeljima sa dvoje, troje ili vise dece! Itd.itd.
Poseban akcenat bi bio stavljen na IZGRADNJU STANOVA od strane drzave! I ti stanovi bi bili ustupani POSTENIM i vrednim ljudima uz simbolicnu mesecnu nadoknadu ili bi bili prodavani putem dugorocnih kredita ali sa MINIMALNOM kamatom!!!
Osim toga, SVIM LOPURDAMA ili onima za koje postoji i najmanja sumnja da su lopovlukom zgrnuli svoja bogatstva, imovina bi bila ODUZETA ukoliko ne bi mogli da dokazu njeno POSTENO steceno poreklo!!!

Gospodo, vidimo se!

Nas slogan ce biti:- "SMRT LOPOVIMA, SLOBODA NARODU!" affraid affraid affraid affraid
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu