FORUM - Web magazin KOMUNISTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"NKPS" lazni komunisti

5 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Re: "NKPS" lazni komunisti

Počalji  pobunjeni Sub Jan 17, 2009 11:45 pm

Milan ::Frajkori i Folksdojceri u Vojvodini uipste nisu lazni, izdali su kalendar za 2009. godinu po ko,e je to republika, i ne samo to iskazali su i teritorijalnu pretenziju prema Srbiji..mapom je obuhvacen i grad sabac..veoma opasna stvar, izazivanje sukoba tezih srazmera sa ciljem da se i tu kao na Kosmetu ukotvi NATO pakt....krivac ce naravno da bude Srbija-mci ! * Ko ga je oglasio raj ga je oprasio*..kaze polsovica, ali u stvarnosti to uvek ne vazi. Ako Frajkori i Folksdojceri imaju snage da se *ujedine* kako to da KP ne mogu da oforme SAVEZ...da tesno saradjuju sa Pokretom socijalista na sirem planu levice... ?????

NKPS je protiv toga. Bez obzira sto je glavni odbor u Zrenjaninu. A sto se tice saveza. Nama su svi dobro dosli. Znamo mi da svako vuce na svoju stranu pa tako i mi. Ali mi nesilimo neku partiju koja zeli da na pridje kao ove gore pomenute. Tesko je ubediti nekoga da iskljuci svoju partiju. Mi smo za koalicije. Makar toliko. Ni to nije los vid saradnje. Nema svadje.

Sto se tice pola robinsona, moje misljenje znate i ponovicu ga. Tog ubacenog sabotera komunista treba sto pre bannovati sa ovog foruma kao i sa drugih.

pobunjeni

Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Re: "NKPS" lazni komunisti

Počalji  jugosloven Ned Jan 18, 2009 2:34 pm

Nikakvi savezi, koalicije, akciona jedinstva niti druge gluposti nece uroditi plodom.
Jedino bi moglo imati efekta formiranje jedne komunisticke partije, tj. objedinjavanje svih komunista u Srbiji u jednu partiju.
Svaki savez ili koalicija pre ili kasnije pukne, jer se uglavnom vise bavi sobom, sopstvenim opstankom i zastupljenosti predstavnika partija koje su njene clanice u raznim organima.
Dok se ne obrazuje jedinstvena cvrsta komunisticka partija sa jednim imenim, statutom, programom, sedistem i rukovodstvom, komunisti ce se medjusobno samo prepirati i nadmudrivati. Kada se ujedine, brzo ce ojacati u svakom pogledu, jer ce sve svoje snage objediniti, a imace i vise clanova. Zbog sadasnjeg nejedinstva mnogi komunisti nisu ni u jednoj partiji, posto su zbunjeni postojanjem tako velikog broja komunistickih partija koje se ne trpe.
Razjedinjenost komunista je otisla tako daleko da je iz godine u godinu sve vise komunistickih partija, a broj clanova svih tih partija zajedno je sve manji.
Drugovi, ujedinite svoje clanstvo, sredstva, snagu i ideje i formirajte jednu komunisticku partiju, a ne da se samo raspravljate ko je u pravu. Niko nije u pravu dok se ne obrazuje jedinstvena komunisticka partija u Srbiji.
jugosloven
jugosloven

Broj poruka : 60
Datum upisa : 20.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Prihvatljiva *ponuda* pobunjeni,

Počalji  Milan Ned Jan 18, 2009 4:08 pm

U odnosu do danas smatram korektnim pozivom..pre svega na razum. Svakako mladi treba da dodju na celo partija....stari kadrovi moraju samosvesno da se povuku, naravno ne *haoticno*...udzbenik americkog autora...za rad sa oklopnim jedinicama, na prvoj strani kao moto kaae...* seda i celava glava ne moze da vodi oklopne jedinice*..zamislite nekog *frontovca* od 70 godina kako pise grafite i jurca se sa policijom...?...a kod Rusa opet, komandant avio armije..veca i modernija od cele nekada SFRJ..avijacije je to postao u 24-26 toj godini. Zasto traziti rupu na saksiji ?
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty NKPS...secanje

Počalji  Milan Sre Jan 21, 2009 3:36 pm

http/www.blic.rs/svet.php?id=75124
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Re: "NKPS" lazni komunisti

Počalji  pol robson Sub Jan 24, 2009 3:35 pm

Narodni-Front ::
pol robson ::
Narodni-Front ::
Milan ::staljinistickih pravila igre na Golom otoku nije imala uticaja na njih, oni u sustini ne osporavaju te metode, osporavaju samo kada se primene na njima, za primenu na drugima ne mare mnogo. Sada *disciplinovano* stoje u redu kao zrtve Brozovog rezima i zajedno sa cetnicima cekaju penziju od istih tih cetnika !!!!!!!!!!!!!!1
Kada te neko napada puskom sigurno se neces braniti perorezom... Protiv staljinizma staljinizmom!!! STO U POTOK STO NA GOLI OTOK!

Ti bre mozes samo da upadnes u bure rakije. Seres ovde da si neki radikalni levicar.Kragujevac pun cetnika i nacista a tvoj NF ne radi nista. Ako si takva faca sto ne ides na utakmice Radnickog iz Kragujevca i ne razvijes crvenu zastavu na tribini Crvenih djavola ako si tako hrabar.Sto dok oni pevaju cetnicke pesme ti ne zapevas sa svojim brojnim clanstvom partizanske da nam svima pokazes koja si ti faca.Pun kragujevac naci skinsa setaju se i rade sta hoce a gde si ti i tvoj NF da se obracunas sa njima.Sedis pored kompjutera i seres.Cuti tu pokrij se usima i nemoj da se brukas vise.
Ti si pol ropsone jedna velika picka, koja nema blage veze sta se desava u kragujevcu, koje su aktivnosti NF-a i zasto organizacija Nac. Stroj nikada nije zazivela u Kragujevcu. Mi smatramo da je jako ruzno poistovecivati sport i politiku, zato za Radnicki navijamo srcem i dostojanstveno, naravno, nezavisno od ultra nastrojenih...
Narodni Front je prosto zatrpan aktivnostima, dok NKPJ s vremena na vreme ispali po neki corak na kapitalisticki rezim...

Druze S.... dosad si u vise navrata pokazao da si primitivac i budala. To ko je p.... ce se videti kada se budemo sreli.Necu vise odgovarati na tvoje gluposti.Cinjenica je da su navijaci u Kragujevcu cetnicki orijentisani,isto ako i u Beogradu,cinjenica je da je jedan od prvih Krv i cast nacistickih bendova Kristalna Noc jos 90-tih osnovan upravo u Kragujevcu prema tome to sto si izvrljao par grafita ne znaci da si ti neki veliki borac protiv cetnika i fasista u praksi.
Mi smo poceli da demaskiramo ovog jadu jadnog da jadnijeg ne mozes sresti tek kada je poceo da preti SKOJ-u.A KS su ga pozivali na svoje sastanke i hteli da im bude kadrovik u Kragujevcu.KS su zbog formalnog ujedinjenja spremni da saradjuju i sa ludacima i sa frazerima i sektasima.Sticem utisak da se oformi komunisticka grupa koja ceni i Tita i Hitera da bi neki aktivisti KS ovde pricali da svi komunisti treba da se ujedine pa i njih treba primiti u "ujedinjenu partiju". Very Happy

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Re: "NKPS" lazni komunisti

Počalji  pol robson Sub Jan 24, 2009 3:38 pm

pobunjeni ::
Milan ::Frajkori i Folksdojceri u Vojvodini uipste nisu lazni, izdali su kalendar za 2009. godinu po ko,e je to republika, i ne samo to iskazali su i teritorijalnu pretenziju prema Srbiji..mapom je obuhvacen i grad sabac..veoma opasna stvar, izazivanje sukoba tezih srazmera sa ciljem da se i tu kao na Kosmetu ukotvi NATO pakt....krivac ce naravno da bude Srbija-mci ! * Ko ga je oglasio raj ga je oprasio*..kaze polsovica, ali u stvarnosti to uvek ne vazi. Ako Frajkori i Folksdojceri imaju snage da se *ujedine* kako to da KP ne mogu da oforme SAVEZ...da tesno saradjuju sa Pokretom socijalista na sirem planu levice... ?????

NKPS je protiv toga. Bez obzira sto je glavni odbor u Zrenjaninu. A sto se tice saveza. Nama su svi dobro dosli. Znamo mi da svako vuce na svoju stranu pa tako i mi. Ali mi nesilimo neku partiju koja zeli da na pridje kao ove gore pomenute. Tesko je ubediti nekoga da iskljuci svoju partiju. Mi smo za koalicije. Makar toliko. Ni to nije los vid saradnje. Nema svadje.

Sto se tice pola robinsona, moje misljenje znate i ponovicu ga. Tog ubacenog sabotera komunista treba sto pre bannovati sa ovog foruma kao i sa drugih.

Kulicu,kako te nije sramota da lazes.Tebe su tvoji drugari iz bivseg JK kao sabotera i spijuna ubacili u redove NKPJ a mi smo tebe i tvoju cetvoroclanu razbijacku bandu sutnuli iz Partije.Dok zivi SKOJ mi cemo uvek demaskirati tebe i tvoju cetvoroclanu bandu koja podrzava imperijalisticku EU i slavi Bozic i ostale verske praznike.

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Re: "NKPS" lazni komunisti

Počalji  Milan Sub Jan 24, 2009 3:56 pm

Broj glavnih odbora, broj mesnih odbora....je podatak koji govori o svemu...o odnosu gradjana, zelji gradjana...Pokret socijalista nastupa i publikuje. U vise gradova i mesta osnivaju se odbori, sta je to sto KP nemaju takvu dinamiku...pitajmo sebe a ne medju sobom...odgovor ce doci sa terena ... broj osnovanih jedinica,,clanova...*Biti il ne biti..*...malo vise demokratskih obzira prvo medju Kom partijama...komesraski model ocigledno ne ide vise nigde...mozda samo Koreja.
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Re: "NKPS" lazni komunisti

Počalji  jugosloven Sub Jan 24, 2009 4:15 pm

Milan ::Broj glavnih odbora, broj mesnih odbora....je podatak koji govori o svemu...o odnosu gradjana, zelji gradjana...Pokret socijalista nastupa i publikuje. U vise gradova i mesta osnivaju se odbori, sta je to sto KP nemaju takvu dinamiku...pitajmo sebe a ne medju sobom...odgovor ce doci sa terena ... broj osnovanih jedinica,,clanova...*Biti il ne biti..*...malo vise demokratskih obzira prvo medju Kom partijama...komesraski model ocigledno ne ide vise nigde...mozda samo Koreja.
To ie u redu, s tim sto NKPJ u startu treba iskljuciti. S njima je nemoguc bilo kakav razgovor, a kamoli dogovor. Oni napadaju sve sto nije u NKPJ. Niko ne valja. Svi su spijuni, banditi, provokatori, lopovi, smo je NKPJ ,,dobra i postena partija".
jugosloven
jugosloven

Broj poruka : 60
Datum upisa : 20.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Re: "NKPS" lazni komunisti

Počalji  pobunjeni Sub Jan 24, 2009 9:07 pm

Niko se nigde na ovom forumu neslaze sa polom, ja neznam vise zasto do sada on nije bannovan. Ali bas me briga ignorisite ga jer se vidi da covek ima mentalnu bolest. Nije normalan. Lazovcina. I pig . Very Happy


Poslednji izmenio pobunjeni dana Ned Jan 25, 2009 8:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

pobunjeni

Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Re: "NKPS" lazni komunisti

Počalji  jugosloven Ned Jan 25, 2009 2:54 am

pobunjeni ::Niko se nigde na ovom forumu neslazw sa polom, ja neznam vise zasto do sada on nije bannovan. Ali bas me briga ignorisite ga jer se vidi da covek imam mentalnu bolest. Nije normalan. Lazovcina. I pig . Very Happy
Ma neka ga, mozda bi bilo malo i dosadno bez njega. Neka se vidi da ovaj forum nije kao njihov JKF, na kome biva banovan svako ko i kulturno iznese svoje misljenje, a ne svidja se moderatoru.
Neki iz NKPJ pate od patoloskog sidroma da se u njihovu partiju ubacuju neki spikuni, saboteri, razbijaci itd. Toliko daleko su otisli da im se i forum prakticno ugasio. Zato imamo ovaj gde mozemo da iznosimo svoje misljenje bez straha da ce nam poruke biti obrisane i da cemo biti banovani.
A sto se NKPJ tice, treba ih napadati, mada dobrim delom i oni sami dovode do razbijanja svoje partije.
jugosloven
jugosloven

Broj poruka : 60
Datum upisa : 20.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Argumentovana kritika je u redu...

Počalji  Milan Ned Jan 25, 2009 7:25 pm

tolerantna rasprava je u redu...*napadati*...da napadati SPO, DS....obavezno, sa njima eventualno nema kritike i slicno..! * Hajd u borbu i vi stari, tamo gde su tamo gde su vasi sinovi !*. Naravno ima svacega ali ta boljka *1948*..svi su sumnjivi, svi su spijuni...*druze berija proveri sta to tamo pricaju*...samo smo mi autenticni...ne ide, neodrzivo je...mora se cak negde svesno popustati...da neke stvari budu prihvatljive gradjanima...nije cilj praviti partiju samo za sbe, grupu..a onda silom uterivati ideju...organizacija drzave i drustva, socijalna pravda...mogucnost rada i zivljenja zivota dostojnog coveka je najbolja ideologija..!
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

"NKPS" lazni komunisti - Page 2 Empty Re: "NKPS" lazni komunisti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu