Komunisti Srbije

Strana 2 od 27 Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Komunisti Srbije

Počalji  Kit Karson taj Sre Jul 16, 2008 8:39 pm

Druze Robson, ti sve znas, kao da radis za Drzavnu Bezbednost?! Sta se zna o meni? Da nisam i ja neki provokator? Bolje da znam sad, pre nego sto ti se eventualno zamerim. affraid
Kit Karson

Broj poruka : 102
Datum upisa : 29.04.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Sre Jul 16, 2008 10:49 pm

Kit Karson ::Druze Robson, ti sve znas, kao da radis za Drzavnu Bezbednost?! Sta se zna o meni? Da nisam i ja neki provokator? Bolje da znam sad, pre nego sto ti se eventualno zamerim. affraid

Druze Karson,

O tebi ne znam nista. Molio bih te,ako to zelis,da se predstavis i kazes nesto vise o sebi.Ko ti je ideoloski blizi NKPJ ili titoisti?
Ko je Jastreb saznali smo tako sto koristi istu argumentaciju kao i potpredsednik KS koji je svojevremeno javno na ovm sajtu polemisao sa stavovima NKPJ. Takodje,Jastreb ne krije svoj identitet. Ko je Hrenek saznali smo tako sto je rec hrenek sastavni deo email adrese drugog aktuelenog potpredsednika KS koju je on sam dao predstavnicima NKPJ na jednom sastanku. Da Pobunjeni trazi zenu na Internetu saznali smo na Internetu. Na isti nacin smo taj podatak otkrili i o Pedji. Ko je Pedja znali smo jer se pod ovim imenom uclanio u NKPJ.
Dakle, druze Karson nema mesta za paranoju i strah. U pitanju je prosta logika. Very Happy

pol robson

Broj poruka : 203
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kit Karson taj Čet Jul 17, 2008 1:16 am

Salio sam se Robsone, nije paranoja. Jasno ti je ko mi je blizi i to sam vec rekao u jednom ranijem tekstu. Zalazem se za jedinstvo pa makar i akciono, kako ti kazes. Vise malih grupa- nema nikakvog smisla. Nisi nam jos rekao ko se krije iza nadimka Pol Robson i Koba? O njima, osim da su iz NKPJ, ne znamo bas nista! Rolling Eyes
... a Kit Karson nije ni lazov ni lopov, provokator, karijerista... , sto znaci budala, iz perspektive savremenog kapitalistickog coveka. Ipak, ne zalim se.
Kit Karson

Broj poruka : 102
Datum upisa : 29.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Čet Jul 17, 2008 2:15 am

Kit Karson ::Salio sam se Robsone, nije paranoja. Jasno ti je ko mi je blizi i to sam vec rekao u jednom ranijem tekstu. Zalazem se za jedinstvo pa makar i akciono, kako ti kazes. Vise malih grupa- nema nikakvog smisla. Nisi nam jos rekao ko se krije iza nadimka Pol Robson i Koba? O njima, osim da su iz NKPJ, ne znamo bas nista! Rolling Eyes
... a Kit Karson nije ni lazov ni lopov, provokator, karijerista... , sto znaci budala, iz perspektive savremenog kapitalistickog coveka. Ipak, ne zalim se.

Druze Karson,

Navrati nekad do sedista NKPJ i saznaces sve sto te interesuje.

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pedjaza taj Čet Jul 17, 2008 3:51 am

Cllan SKJ u Srbiji sam od 12. januara 2008. a clan NKPJ sam bio od 7. februara 2008. do 29. aprila 2008. Medjutim, nisam ubacen, vec sam se samoinicijativno uclanio u obe partije, a da ljudi iz jedne uopste nisu znali da sam clan druge. Nisam radio na razbijanju ni jedne od navedenih partija, vec sam hteo da se uverim koja vise odgovara mojim opredeljenjima. U jednom trenutku mi se ucinilo da je NKPJ ozbiljnija, buduci da je u februaru doslo do raskola u SKJ u Srbiji oko ujedinjenja u KS. Kasnije sam medjutim shvatio da mi se stavovi NKPJ ne svidjaju i istupio sam. U aprili se situacija u SKJ rascistila (posle kongresa ujedinjenja u KS 19. aprila 2008.) i ja sam se isclanio iz NKPJ i opredelio za SKJ u Srbiji. Ja zivim u Zajecaru i nisam poznavao bilo kog ni iz jedne od navedenih partija. Na internetu sam pronasao web prezentacije i jedne i druge i tako stupio u kontakt.
Dakle niko mene nije mogao da ubaci, jer me nije ni poznavao, niti bi ikada radio na razbijanju necega. Uostalom, kakvu sam ja to stetu naneo NKPJ i na koji nacin sam pokusavao da je razbijem, kad u Zajecaru nikada nije ni imala opstinsku organizaciju? Da nisam ja, koji sam se u NKPJ uclanio 7. februara 2008. a istupio 29. aprila 2008. kriv za neuspehe NKPJ? Ta partija postoji od 1990. i ja sam sada toliko mocan da sam za 2 ipo meseca uspeo da joj nanesem neku stetu.
To sto pol robson pise o meni je glupo i besmisleno.

Poslednji izmenio pedjaza dana Čet Jul 17, 2008 3:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta

pedjaza

Broj poruka : 120
Datum upisa : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pedjaza taj Čet Jul 17, 2008 3:54 am

pedjaza ::Clan SKJ u Srbiji sam od 12. januara 2008. a clan NKPJ sam bio od 7. februara 2008. do 29. aprila 2008. Medjutim, nisam ubacen, vec sam se samoinicijativno uclanio u obe partije, a da ljudi iz jedne uopste nisu znali da sam clan druge. Nisam radio na razbijanju ni jedne od navedenih partija, vec sam hteo da se uverim koja vise odgovara mojim opredeljenjima. U jednom trenutku mi se ucinilo da je NKPJ ozbiljnija, buduci da je u februaru doslo do raskola u SKJ u Srbiji oko ujedinjenja u KS. Kasnije sam medjutim shvatio da mi se stavovi NKPJ ne svidjaju i istupio sam. U aprili se situacija u SKJ rascistila (posle kongresa ujedinjenja u KS 19. aprila 2008.) i ja sam se isclanio iz NKPJ i opredelio za SKJ u Srbiji. Ja zivim u Zajecaru i nisam poznavao bilo kog ni iz jedne od navedenih partija. Na internetu sam pronasao web prezentacije i jedne i druge i tako stupio u kontakt.
Dakle niko mene nije mogao da ubaci, jer me nije ni poznavao, niti bi ikada radio na razbijanju necega. Uostalom, kakvu sam ja to stetu naneo NKPJ i na koji nacin sam pokusavao da je razbijem, kad u Zajecaru nikada nije ni imala opstinsku organizaciju? Da nisam ja, koji sam se u NKPJ uclanio 7. februara 2008. a istupio 29. aprila 2008. kriv za neuspehe NKPJ? Ta partija postoji od 1990. i ja sam sada toliko mocan da sam za 2 ipo meseca uspeo da joj nanesem neku stetu.

pedjaza

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Čet Jul 17, 2008 6:59 pm

Sve lepse od lepseg. Nakon Hreneka koji je precutno priznao da je lazov ovaj drugi javno priznaje da je lazov. Drugovi, procitali ste svi da je Pedja prvo rekao da se prvo isclanio iz NKPJ pa postao clan SKJ u Srbiji.Sada isti taj Pedja tvrdi da je istovremeno bio clan obe grupacije SKJ u Srbiji u koju je prvo stupio pa potom i NKPJ.Kada procitamo ovo sto on pise mozemo jos da mu dodamo da je bestidan i nervno labilan i da potvrdimo da je lazov a da je zaista to potvrdio je i sam. Takodje,sledeci hronologiju dogadjaja mozemo jasno utvrditi da je provokator koji je ubacen u redove NKPJ.Takodje, kada se clan jedne grupacije ubaci u drugu partiju osnovano se moze pretpostaviti da je spijun i potencijalni razbijac.Ljudi koji ulaze na taj nacin imaju neki zadatak. Kada se tome doda da je Pedja NKPJ hteo da izmami i pare jesno je da je lopov u pokusaju.Dakle,sve optuzbe na racnu Pedje su veoma smislene i osnovane a on nikako da shvati da je ispao glup,da se postidi i da prestane da lupeta i laze.

pedjaza ::
pedjaza ::Clan SKJ u Srbiji sam od 12. januara 2008. a clan NKPJ sam bio od 7. februara 2008. do 29. aprila 2008. Medjutim, nisam ubacen, vec sam se samoinicijativno uclanio u obe partije, a da ljudi iz jedne uopste nisu znali da sam clan druge. Nisam radio na razbijanju ni jedne od navedenih partija, vec sam hteo da se uverim koja vise odgovara mojim opredeljenjima. U jednom trenutku mi se ucinilo da je NKPJ ozbiljnija, buduci da je u februaru doslo do raskola u SKJ u Srbiji oko ujedinjenja u KS. Kasnije sam medjutim shvatio da mi se stavovi NKPJ ne svidjaju i istupio sam. U aprili se situacija u SKJ rascistila (posle kongresa ujedinjenja u KS 19. aprila 2008.) i ja sam se isclanio iz NKPJ i opredelio za SKJ u Srbiji. Ja zivim u Zajecaru i nisam poznavao bilo kog ni iz jedne od navedenih partija. Na internetu sam pronasao web prezentacije i jedne i druge i tako stupio u kontakt.

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pedjaza taj Čet Jul 17, 2008 10:31 pm

Pol Robson je nedokazan covek.
Za njega su svi lopovi, spijuni, provokatori.
Ja sam lepo napisao da sam se samoinicijativno uclanio u obe partije, jer ovde u Zajeceru nije delovala ni jedna, pa nisam bio informisan.
Prvo sam se uclanio u SKJ u Srbiji. Kada su krajem januara poceli sukobi u SKJ u Srbiji, oko ujedinjenja u KS, mislio sam da ce se ta partija raspasti, pa sam pristupio u NKPJ koja je nesto manje bliska mom opredeljenju, qali je ipak komunisticka.
Nakon sto sam zakljucio da ne mogu da osnujem OK NKPJ u Zajecaru, a situacija u SKJ u Srbiji se nakon kongresa ujedinjenja u KS rascistila, isclanio sam se iz NKPJ i aktivirao u SKJ u Srbiji.
U vreme dok sam bio clan NKPJ, SKJ u Srbiji se bavila sobom, tj. ujedinjenjem u KS. Niko iz SKJ u Srbiji nije ni znao da sam ja clan NKPJ. Ja sam se u NKPJ uclanio 25 dana nakon uclanjenja u SKJ u Srbiji. Jos nisam ni bio ostvario bilo kakve kontakte sa ljudima iz SKJ u Srbiji i njegova tvrdnja da sam bio ,,ubacen" u NKPJ je glupost. Kako je mogao da me ,,ubaci" neko, kad me niko nije ni poznavao. Ja nisam iz Beograda. Da u SKJ u Srbiji nije doslo do unutrasnjig sukoba koji su nagovestavali raspad te partije, ne bih se uclanio u NKPJ. Meni je bio cilj da u Zajecaru pokrenem neku komunisticku partiju, buduci da ovde ne deluje ni jedna. Nisam ni znao da su odnosi izmedju te dve partije tako posvadjane.
Kada neko ubacuje spijune u partiju, tu se verovatno biraju iskusni ljudi, koji su dobro provereni i oni se ne uclanjuju u obe partije vec su clanovi jedne, a rade za drugu bez formalnog uclanjenja.
Mene su u aprilu neki drugovi iz SKJ u Srbiji napadali da sam clan NKPJ ubacen da spijunira SKJ u Srbiji, videvsi moj poziv ljudima, postavljen u februaru na forumu Krstarice, da se uclane u NKPJ.
Spijun se krije. On ne radi tako javno!!

pedjaza

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pol robson taj Pet Jul 18, 2008 2:20 am

pedjaza ::Pol Robson je nedokazan covek.
Za njega su svi lopovi, spijuni, provokatori.
Ja sam lepo napisao da sam se samoinicijativno uclanio u obe partije, jer ovde u Zajeceru nije delovala ni jedna, pa nisam bio informisan.
Prvo sam se uclanio u SKJ u Srbiji. Kada su krajem januara poceli sukobi u SKJ u Srbiji, oko ujedinjenja u KS, mislio sam da ce se ta partija raspasti, pa sam pristupio u NKPJ koja je nesto manje bliska mom opredeljenju, qali je ipak komunisticka.
Nakon sto sam zakljucio da ne mogu da osnujem OK NKPJ u Zajecaru, a situacija u SKJ u Srbiji se nakon kongresa ujedinjenja u KS rascistila, isclanio sam se iz NKPJ i aktivirao u SKJ u Srbiji.
U vreme dok sam bio clan NKPJ, SKJ u Srbiji se bavila sobom, tj. ujedinjenjem u KS. Niko iz SKJ u Srbiji nije ni znao da sam ja clan NKPJ. Ja sam se u NKPJ uclanio 25 dana nakon uclanjenja u SKJ u Srbiji. Jos nisam ni bio ostvario bilo kakve kontakte sa ljudima iz SKJ u Srbiji i njegova tvrdnja da sam bio ,,ubacen" u NKPJ je glupost. Kako je mogao da me ,,ubaci" neko, kad me niko nije ni poznavao. Ja nisam iz Beograda. Da u SKJ u Srbiji nije doslo do unutrasnjig sukoba koji su nagovestavali raspad te partije, ne bih se uclanio u NKPJ. Meni je bio cilj da u Zajecaru pokrenem neku komunisticku partiju, buduci da ovde ne deluje ni jedna. Nisam ni znao da su odnosi izmedju te dve partije tako posvadjane.
Kada neko ubacuje spijune u partiju, tu se verovatno biraju iskusni ljudi, koji su dobro provereni i oni se ne uclanjuju u obe partije vec su clanovi jedne, a rade za drugu bez formalnog uclanjenja.
Mene su u aprilu neki drugovi iz SKJ u Srbiji napadali da sam clan NKPJ ubacen da spijunira SKJ u Srbiji, videvsi moj poziv ljudima, postavljen u februaru na forumu Krstarice, da se uclane u NKPJ.
Spijun se krije. On ne radi tako javno!!

Poenta price je da si hteo da prevaris clanove ovog foruma.Naime, prvo si tvrdio da istovremeno nisi bilo clan SKJ u Srbiji i NKPJ a posle si promenio svoj iskaz tvrdeci ovo sto sad tvrdis.To znaci da si lazov.Bolje reci, zahvaljujuci mojim "provokacijama" uhvacen si u lazi. Ako si lazov nema razloga da se ne veruje da si i prevarant i lopov koji je zarad sopstvene koristi pristupio NKPJ. Zao mi je ali takvi kao sto si ti ne zasluzuju nijednu lepu rec.

pol robson

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Koba taj Sub Jul 19, 2008 11:42 pm

Je li bre djubre vlashko, ti i dalje nastavljas sa lazima? Dokle ces vise? Sta je sad ti je frka od ovih tvojih iz KS-a? Ovo namerno kazem jer ima dosta casnih ljudi u toj grupi kojima na um ne bi pala cinjenica da im se u vrhu zbirovi motaju. Medju casnim ljudima uvrsticu i gospodina Janka, jer taj covek se nije nikad bavio spijunskim radnjama niti otvoreno blatio NKPJ. Zato ga nikada nisam ni napao! A ti Pedja bolje se skloni odavde. TI DOBRO ZNAS ZASTO TE ZOVEM DJUBRE VLASKO! KAKVE SI TI TO TRAVKE DONOSIO U SEDISTE NKPJ-A? IZGOVARAO SI NAMA NEKE NEPOZNATE BAJALICE I MUTIO U KAFI TRAVKE I STIDNE DLAKE TVOJE MAJKE! DA NAM PODARIS SRECU...JEL TAKO BILO MAJMUNE JEDAN? ZOVES TITA U POMOC A OVAMO SE BAVIS CRNOM MAGIJOM.
Koba

Broj poruka : 23
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koba....?

Počalji  Milan taj Sub Avg 16, 2008 1:22 pm

pitanje *da li si ti slucajno vlah...?*...i slicna pitanja...*preselicemo Tita...*..Mozzda ce neko Staljina da preseli u Gruziju, Hrusscova u Ukrajinu...pa kave su to *komunisticko-sataniistickke* poruuke...? Pa valjda smo 1948, odredili smer...davno je to bilo...*drugovi zdravo*...*sluzimo narodu*...bio jee odgovor, Staljinu nesluzmo, Busu necemo da sluzimo..hocemo da sluzimo narodu ! naravno *narod* je i pomenuti Vlah, i drugi neppomenuti zitelji Srbije....mrznja, nacizam..pa rat i krv sa tim 8idejama* samo sto je protutnjao, necemo *komunisticki nacizam* koji nnudi Koba, hocemo resenje klasnog pitanja i polozaj gradjana Srbije...nije ni cudo sto na nekim kablovskimm tv izjeednacavaju komuniste i fasiiste kad ima ovakvih *iideologa*..pod petokrakom, srpom, cekicem...*vrlo ste ekstremna uudruga Koba*, Kuca cveca nikad nije sama......uvek je sa nama !

Bratstvo i jedinstvo, pomirenje, saradnja, tolerancija...rzvoj..MRZNJA I KOPANJE GROBOVA NE ! Kitanovic jee profesor,....itd...sumnjam da on odobrava ovako nesto !
Milan

Broj poruka : 7086
Datum upisa : 26.06.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

poruka

Počalji  pedjaza taj Sub Avg 16, 2008 5:21 pm

Ja nisam Vlah, ali su mi sve nacije iste. Po meni, ne postoje dobre i lose nacije, vec u svakoj ima dobrih i losih ljudi.
i ja mislim da Dr. Branko Kitanovic ne stoji iza izjava Kobe.

pedjaza

Nazad na vrh Ići dole

Problem je resen...

Počalji  Milan taj Uto Okt 28, 2008 3:14 pm

...komunisti su se depilirli i nem vise *otrovne kafe*.. i raprave... ?
Milan

Nazad na vrh Ići dole

Posle svega

Počalji  pedjaza taj Ned Nov 02, 2008 5:07 am

Ova, za komuniste u Srbiji, veoma burna godina se blizi kraju. Svasta se tu ispodesavalo. Prvo podele u SKJ u Srbiji oko ujedinjenja u KS, zatim formiranje KS, neuspesna reafirmacija SKJ u Srbiji posle podele, napadi na liniji NKPJ - ostale komunisticke partije.
Po pitanju desavanja na strani levice, doslo je do za mnoge neocekivane koalicije SPS-a i strankama koalicije ZES, neuspesnog formiranja Pokreta socijalista od strane manjeg dela slanstva SPS-a na celu sa Aleksandrom Vulinim, potpisivanja Deklaracije o politickom pomirenju izmedju DS-a i SPS-a.
Znacajan dogadjaj za politicku scenu u Srbiji je svakako bio i raskol u najvecoj opozicionoj stranci SRS, tj. formiranje SNS od strane dela bivsih clanova SRS, na celu sa Tomislavom Nikolicem.
A onda je sa opadanjem lisca doslo i do opadanjea svih tih tenzija.
Ipak, za nepunih godinu dana se dogodilo dosta toga, sto je svakako previse za tako kratak period.
Sticem nekako da su najbolje prosli Komunisti Srbije, jer su se jedino oni ujedinili, a svi ostali se svadjali i delili. Bas me interesuje sa kakvim ce rezultatima KS izaci na unapred najavljenom kongresu koji bi trebalo biti odrzan godinu dana nakon formiranja te partije, sto znaci negde u aprilu 2009. godine?!

pedjaza

Nazad na vrh Ići dole

Svasta se desava...prvi korak je napravljen

Počalji  Milan taj Pet Nov 21, 2008 2:36 pm

Posle ponavljanja izbora na cetiri biracka mesta u Vrnjackoj Banji, Pokret socijalista Aleksandra Vulina (komunista !) imace jednog odbornika.. pripremite se za drugi korak...ponesite na ledjima prababu i pradedu ako su zivi da napravimo drugi korak.
Drugi korak !!!!
Na dan ljudskih prava 10.decembra ove godine metalci kragujevackog okruga najavili su veliki strajk, inicijalna kapisla koja ce zaiskriti u Kragujevcu, sinbolu radnicke Srbije, mogla bi da zhvati citavu Srbiju.

Pobrinimo se da se to i dogodi...prikljucimo se jednostavno..to nije dan metalaca to je dan ljudskih prava 10.12.2008.godine, bravar je bio bolji, pokazimo da smo mi jos bolji..ili tisina i razlaz kukavice i *diskutanti*
Milan

Nazad na vrh Ići dole

Budimo ljudi !!!

Počalji  Milan taj Pon Feb 09, 2009 8:19 pm

http//komunistisrbije.110mb.com.....i ocekuj te vas list KOMUNIST ovih dana....Do konacne pobede !!!
Milan

Nazad na vrh Ići dole

Komunisti Srbije

Počalji  Milan taj Čet Feb 12, 2009 2:42 pm

Vidjivo je da je u *mnozini*...radi se o komunistima Srbije, ljudima zabrinutim za polozaj radnistva, gradjana u nametnutim imprijalnim i kolonijalnim uslovima. Zadatak komunista Srbije nije da neguje kultove licnosti nego da neguje i bori se za ocuvanje i ozivotvorenje socijalistickog drustvenog uredjenja. Reolcionarno iskustvo imamo, stvarnost imamo, kako dalje u uslovima razbijenog radnistva, najurenog i opljackanog stanovnistva. A razna komunisticka plemena i njihove poglavice i serdari i vojvodei neka se uzmu u pamet i ne zrtvuju sve zarad teorije i fikcije. Teza *ko hoce kod nas* je losa. Da smo ovoliko radili i pisali na temu Noi Ustav Srbije...uz pomoc drgova Socijalista (Vulin)...objavili u PECAT MAGAZINU, ovih dana u KOMUNISTU..masa gradjana bi videla ko smo i sta nudimo...ovako...lutamo 1948,1974,1990...rezultat *O*
Od nezaposlenog stanovnistva 1/3 je nekvalifikovana radna snaga, dobar deo nema osnovnu skolu. Ne citaju i nemaju intrnet, gestetner u ruke, letci...!!!
Milan

Nazad na vrh Ići dole

Komunisti Srbije

Počalji  Milan taj Čet Feb 12, 2009 4:22 pm

U vreme kada su bili na vlasti (SFRJ)..su paznju stanbenoj izgradnji sto je omogucilo zbrinjavanje porodice i veliki broj i lepezu radnih mesta, pratecu proizvodnju cementa,opeke i drugih potreba. Samo je Beograd godisnje gradio 10-15.000 stanova. Odlaskom komunista, kljucila se gradjevinska mafija, broj gradjevinskih jedinica se umanjio a cena visestruko skocila kako je to lelemud Zoran Djindjic propalii *gradonacelnik Beograda* i najaio.*Beograd ce da bude skup grad, tako je svuda na zapadu*..i propratio izjavom *kome je do postenja neka ide u crkvu*...to je proizvelo pad proizvodnje, otkaze, gradjevinsku mafiju...prema tome ovo je *tema* za raspravu komunista a ne medjusobni sukobi...jer nije samo Bgd u haosu, cela drzaa i drustvo su u pitanju..a oni su na vlasi...*Deca Wolta Diznija i Zorana Djindjica*...a vi se svadjate !
Milan

Nazad na vrh Ići dole

SLOZNO!

Počalji  danko taj Čet Feb 12, 2009 6:24 pm

Posluzicu se starom mudroscu: "Reci pokrecu, primeri privlace." Ona govori sve o praznim recima i kritikama.

danko

Broj poruka : 24
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan taj Čet Feb 19, 2009 7:19 pm

Milan

Nazad na vrh Ići dole

Drzavu su desnicari uzaptili...

Počalji  Milan taj Čet Feb 19, 2009 10:53 pm

u zgradi skupstine i van nje fizicki se razracunavaju..otimaju. Domovinu im ne damo ni za zivu glavu....domovina nije *demokratsko pitanje* domovuna je zajednicka i nije stranacko vlasnistvo kao drzava...komunisti, borimo se za domovinu...dogorelo je do nokata...rezervna domovina ne postoji !!!
Milan

Nazad na vrh Ići dole

!

Počalji  Milan taj Pet Feb 20, 2009 12:38 am

http//mladikomunisti.forumo/biz
Milan

Nazad na vrh Ići dole

SKJ.... !

Počalji  Milan taj Uto Feb 24, 2009 1:43 pm

Dobro dosli drugovi, vasa pristupnica je ozarila neka lica, postanski sanducici posle 2o godina dobili su nesto lepo, vasu pristupnicu !
Drago mi je sto niste odustali od pozdrava SMRT FASIZMU SLOBODA NARODU.
Prava sustina je vratiti narodu vlast.
Ako je porodica osnovna celija drustva, onda je prvi korak porodice u drustvo upravo vasa mesna zajednica...osnivanje SKJ u mesnim zajednicama je vas prevashodni zadatak....Medjusobnim povezivanjem *celija*..dobi ce mo tkivo, tkivo koje se zove zivot i rad dostojan coveku, saradjuj te sa svim levim snagama, naravno sa prevarantima iz SPS, ni po koju cenu, taj gorak hleb ste vec okusili. Mnogi drugovi i drugarice koji su poverovali *novom verovanju*...a ne revolucionarnom ucenju Karla Marksa su verovatno bili u onoj masi od 30.000-40.000...maltretiranih, proganjanih clanova SPS, dobar deo nekada SKJ..., njihova sudbina govori o svemu...njihov nekada *portparol*..nema vremena, radi druge vazne poslove...Vratite se drugovi, makar samo da nam ispricate vasu pricu..odiseju u SPS...kakav je to mamac bio...
Milan

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje...

Počalji  pobunjeni taj Čet Feb 26, 2009 12:07 am

Kakvo je misljenje KS o NKPS?

pobunjeni

Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ideja misli

Počalji  Milan taj Čet Feb 26, 2009 4:13 pm

a komunisti sprovode, razmatraju oblasti saradnje, dele odgovornost i zadatke, trenutno intenzivno svako na svom terenu deli pristupnice u postanske sanducice, i ima poverenika u mesnoj zjednici
Milan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 27 Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics