FORUM - Web magazin KOMUNISTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CRVENA BURZOAZIJA

+6
Kit Karson
ZiRi
CRNI
Koba
Milan
Narodni-Front
10 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Vlasnik svetske kuce *IKEA*

Počalji  Milan Pon Dec 01, 2008 5:16 pm

..vozi neki Volvo star 16 godina, posao je izmislio,osmislio, ostvario po celom svetu prosirio. Doneo je takve zakone i pravilnik..*testament* da njegova porodica, deca i radnici mogu da rade..nemogu da kradu..i nemogu da prodaju..znaci mogu samo da rade i dobro da zive od svoga rada...nekada davno sa *brdovitog Balkana*...Svedjani su u tri navrata zvali u goste Edvarda Kardelja, da porazgovaraju o samoupravljnju. Njima nas izum odgovara, nama ne odgovara...sto su nekada govorili kineski komunisti..*svako ima svoj put u Socijlizam*..mi idosno u rat, kinezi u kapital;izam..a Ikea i dalje postoji i radi, uvozimo namestaj od nje............
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Nesto slicno...tv intervju, razgovor sa Vukom Bojovicem

Počalji  Milan Pon Dec 01, 2008 5:24 pm

... cuo sam iz usta druga Veroljuba Nedeljkovica *KPS*..slicne akcionarske namere...,mislim *Budimka*..u Srbiji..pokusava da organizuje rasterane seljake, kooperante bilo ih je nekada 10.000..verovatno da nema podrsku *sire drustvene kapitalisticke zajednice* Srbije, namera je da se dignu iz zla..nebi mogli da otudje, mogli bi da rade i stvaraju iz generaciju u generaciju...
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Narodni-Front Pet Dec 05, 2008 12:33 am

Društvo koje oni žele je nefunkcionalno. Probaj zamisliti kako bi jedna velika bolnica ili pokret poput NOB mogli funkcionirati po anarhističkim principima. Nikako - ako bi bili dosljedni svojim principima jer bi sve odluke morali donositi na zajedničkim sastancima - naime ukidanje svake hijerarhije je jedna od glavnih točaka na kojima inzistiraju anarhisti.

Ja mogu da ti preporucim adekvatnu literaturu kako bi sam dosao do odgovora koje trazis na pogresnom mestu. Ovde se vodi diskusija o korupciji u redovima ljudi koji sebe nazivaju komunistima, a ti se utrkujes da sto vise nablatis ASI. Bez obzira kojoj politickoj partiji pripadas, smatram da, najblaze receno, nije ok da napadas nekog ko se bori za slobodu na nacin i metodologijom za koju on smatra da je najefikasnija. Slazem se da je osnovno pitanje sta posle revolucije? Osnovno je da nakon svrgavanja kapitalizma postavimo zdrave temelje za buduce drustvo sa socijalnim likom, sa covekom u centru...
Toliko si napljuvao anarho-sindikalizam, a o staljinizmu ni rec, nablatio si Ratibora, a o Kitanovicu ponovo nista... I kada bi se ovako nastavilo, sami bi sebe doveli u beskonacnost... Govorio si da ASI nije svestan neostvarivosti ideja anarhizma, a kasnije kako su hijerarhijska organizacija. To je samo po sebi kontradiktorno, jer upravo ono sto proizilazi iz toga jeste da organizovan covek pobedjuje slabije organizovanog i toga je ASI svestan. ASI kao organizacija, sve odluke donosi na zborovima-demokratski, a ne u nekoj mracnoj rupi blizu Vlade Srbije u Nemanjinoj ulici. Hapsenja clanova ASI i napidi drzave na samu organizaciju, potvrdjuju da je ASI na pravom putu. Kako masa anarhista funkcionise pokazalo se najbolje na studentskom protestu 2006. godine. Ostvaren je idealan sklad nesklada nesavrsenih ljudi, sto se moze nazvati i definicijom slobode...
Sve u svemu, apelujem na tebe da se vratis temi onoliko koliko je to moguce.
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Svi na istoj strani

Počalji  pedjaza Pet Dec 05, 2008 6:53 pm

Nije vreme za podele, svadje i prepucavanja. Sada svi moraju biti na istoj strani - NKPJ, KS, SKJ u Srbiji, ASI, Narodni Front...
Svi treba da se okupe oko zajednickog cilja, a to je SVRGAVANJE KAPITALIZMA. Dokle god se to ne desi, bice sve po starom, tj. burzoaska vlast ce nastaviti sa ugnjetavanjem radniske klase i ostalih gradjana.

pedjaza

Broj poruka : 120
Datum upisa : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Narodni-Front Pet Dec 05, 2008 7:30 pm

pedjaza ::Nije vreme za podele, svadje i prepucavanja. Sada svi moraju biti na istoj strani - NKPJ, KS, SKJ u Srbiji, ASI, Narodni Front...
Svi treba da se okupe oko zajednickog cilja, a to je SVRGAVANJE KAPITALIZMA. Dokle god se to ne desi, bice sve po starom, tj. burzoaska vlast ce nastaviti sa ugnjetavanjem radniske klase i ostalih gradjana.

Upravo ono na sta poziva Narodni Front. Skladno tome sprovodi se niz aktivnosti.
www.narodni-front.dzaba.com
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Primer sam naveo *IKEA*

Počalji  Milan Pet Dec 05, 2008 7:47 pm

Radnici, ukljucujuci i clanove porodice tvorca i vlasika, ne mogu da rasprodaju firmu *IKEA*..i odu na Havaje da se povode. nisam u tku, nesto slicno ima na umu komunista
Veroljub Nedeljkovic sa revitalizacijom, opljackane *BUDIMKA* Pozega, razmenimo iskustva sa njim, prionimo na dela...suva politicka diskusija bez putokaza ne vredi mnogo.pisati savremenicima o dogadjajima je visak,...PUTOKAZ ! Naveden je primer kapitaliste i komuniste...bitna je briga o ulozenim i humano trajnim sredstvim proizvodnje !
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Narodni-Front Pet Dec 05, 2008 11:10 pm

Milan ::Radnici, ukljucujuci i clanove porodice tvorca i vlasika, ne mogu da rasprodaju firmu *IKEA*..i odu na Havaje da se povode. nisam u tku, nesto slicno ima na umu komunista
Veroljub Nedeljkovic sa revitalizacijom, opljackane *BUDIMKA* Pozega, razmenimo iskustva sa njim, prionimo na dela...suva politicka diskusija bez putokaza ne vredi mnogo.pisati savremenicima o dogadjajima je visak,...PUTOKAZ ! Naveden je primer kapitaliste i komuniste...bitna je briga o ulozenim i humano trajnim sredstvim proizvodnje !
Slazem se. Prva u nizu akcija mogla bi biti peticija za promenu imena ul. zorana djindjica u ul. tranzicionih zrtava u svim mestima gde ovaj ima ulicu. I, naravno, ono sto treba ocekivati od peticije je legitimitet za akciju koja ce je pratiti, a koja mozda i nece biti sa svetlije strane zakona.
Takodje, akcija ''RAVNOGORSKO SMECE POBEDITI NECE'' ne mora biti lokalna...
Samo udruzivanjem napora iz malih lokalnih sredina u kojima zivimo i radimo mozemo stvoriti jak antikapitalisticki blok.
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Narodni-Front Pon Dec 15, 2008 9:07 pm

CRNI ::Lazes! Prvo ja sam sedeo u prvim redovima I cuo jasno sta je covek rekao. Rekao je da ce Dukiju naci posao. Nedavno sam bio u Krusevcu na tribini krusevackog komiteta I Duki je jasno rekao da ne zeli da ide da radi u Beograd kod tog coveka, jer zeli da u krusevcu gradi partijsku organizaciju.
Drugo za razluku od tebe nesposobnog I nevaspitanog koji jedan dan posle Kongresa podnosi ostavku kod Starog, a kasnije dolazi na sastanke CK, Duki to ne cini.
On je uspeo da ispuni celu salu od 250.mesta sada na tribini, sto jasno pokazuje koliko ljudi ima u Krusevcu I koliko mocnu organizaciju.
Trece, ti si jedva okupi pet coveka 29.juna u Kragujevcu, a na sastanak si se ponasao cudno, imao si podocnjake, sto jasno pokazuje da se drogiras klinac, najverovatnije.
Cetvrto – Tvoja nesreca je u tome sto smatras da si predvodnik svih komunista u Srbiji, a nemas nikog oko sebe. Mali zivis u virtualnom svetu, a to nije dobro po psihu. Tvoj Narodni front postoji samo na sajtu I nista vise. Ti si kao dvoglavi arapin, clan KS, Anarhista, Predsednik Narodnog fronta. Stani mali uzmi malo vazduha, zadavices se od tolikih funkcija.
A Duki je sposoban omladinac za razliku od tebe on ne masta, ne zivi u masti vec radi, stvara I plodovi njegovog rada u Krusevcu su na svakom koraku. On ima dovoljno clanova da samo od clanarine ima dovoljno novca da su zakupili prostorije u samom centru grada I sada su pokrenuli partijski list koji izdaju jednom mesecno u koloru. Kada ti budes u Kragujevcu imao takvu organizaciju, javi se mozemo da pricamo da udjes u predsednistvo. Do tada odjebi.
What a Face
Hahaha... Bio sam jedno vreme odsutan sa foruma, i sad evo prelistavam sta se pisalo... Ne volim niciji rad da omalovazavam, ali kad vec moram da se branim onda da kazem samo jednu recenicu u vezi tribine koju je milenkovic organizovao: na youtube-u postoji snimak na kome se vidi da se cifra od 250 mogla dostici tek kada bi se svi prisutni pomnozili sa 100, dok je sa prosekom godina matematika nesto drugacija... Da skratim pricu, sve ljudi sa obe noge u grobu...
Nakom moje ostavke, iz narodnog fronta je samo jedan tip otisao u komuniste srbije-goran rafailovic. On je sa tomom nikolicem skupio tu saku jada... Sto se mojih podocnjaka tice, primetio sam da ih ima i predsednik... Inace, podocnjaci se najcesce zarade nespavanjem, a ja sam ih, da budem iskren, zaradio zestokim pijancenjem u kafani, kao sto je red, posto sam dan ranije polozio prijemni ispit...
Sada Narodni Front izdaje list ''organizovani student'' gde uredjivacku politiku vode sami studenti, sada i Narodni Front ima prostorije (bez da je bilo ciji topli obrok skiknuo), kapmpanja protiv FIAT-a u organizaciji Narodnog Fronta je urodila plodom...
Rad Dusana Milenkovica me ne zanima, kao ni rad drustva za negovanje tradicije ''komunisti srbije'', ali ono sto moram da istaknem je da velika komunisticka, kao i anarhisticka vecina smatra vasu organizaciju generalno gledano negativnom drustvenom pojavom.
Ono sto moze vez sada mozemo da kazemo, a sto mozemo nazvati i rezimeom, jeste da je revolucija surova stvar i da za takve poput tebe, propali oficirchicu, u novom drustvu nece biti mesta...
STRELjANjE JE OK!


Poslednji put izmenio Narodni-Front dana Pon Dec 22, 2008 12:54 am, izmenio ukupno 2 puta
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Nije dovoljno..samo tako...

Počalji  Milan Sub Dec 20, 2008 2:17 pm

Revolucija, ima svoje mesto i vreme, a do mesta i vremena sledi drustvenopoliticka aktivnost...*regrutacija kadrova*...jer mi nemozemo da pamtimo *SEDAM SEKRETARA SKOJ-a*, po surovosti, metku u celo...nego po samopregornoj borbi i zrtvovanju za bolje sutra....priblizimo stavove....ne one od juce, nego ove *danas.. sutra*, inat je los *partijski drug*...
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Narodni-Front Sub Dec 20, 2008 7:50 pm

Milan ::Revolucija, ima svoje mesto i vreme, a do mesta i vremena sledi drustvenopoliticka aktivnost...*regrutacija kadrova*...jer mi nemozemo da pamtimo *SEDAM SEKRETARA SKOJ-a*, po surovosti, metku u celo...nego po samopregornoj borbi i zrtvovanju za bolje sutra....priblizimo stavove....ne one od juce, nego ove *danas.. sutra*, inat je los *partijski drug*...
Saglasni smo da je neohodna veoma zestoka borbeno-propagandna aktivnost u cilju regrutacije kadrova i budjenja radnicke svesti, kao nosioca revolucije.
Medjutim... Na sednici narodnog fronta 17.12.2008. predsednik KS iz Kragujevca priznao je da partija komunisti srbije nema nikakvu aktivnost, ali zato nije propustio da napadne sve aktivnosti Narodnog Fronta, zatim radnicku klasu kao ''POKVARENU'' itd... Sta reci za ljude koji pokusavaju da vrate titov model socijalizma.. Ne bore se oni za socijalizam, vec za ono vreme u kome su samo pricali o jednakosti, a prvi bili nejednaki! Ljudi kojima je zvezda vodilja iza njih, u proslosti, ne mogu se smatrati nikako drugacije do negativnom drustvenom pojavom...
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Narodni-Front Sub Dec 20, 2008 7:51 pm

www.narodni-front.dzaba.com
narodni-front@hotmail.com
UJEDINjENjE SA POZICIJA NA KOJIMA KVAZIKOMUNISTI STOJE VEC 20 GODINA JE JEDNOSTAVNO NEOSTVARIVO. BORIMO SE ZA TAKAV SISTEM VREDNOSTI I DRUSTVENO UREDjENjE GDE CE COVEK BITI U CENTRU!
BORBA ZA BOLjE SUTRA POCINjE BORBOM ZA BOLjE DANAS!
BUDIMO JEDINSTVENI-UJEDINIMO SE!
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  jugosloven Sub Dec 20, 2008 10:15 pm

A ko s kim da se ujedini, kad je gotovo svako sa svakim posvadjan?
jugosloven
jugosloven

Broj poruka : 60
Datum upisa : 20.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Narodni-Front Pon Dec 22, 2008 12:49 am

jugosloven ::A ko s kim da se ujedini, kad je gotovo svako sa svakim posvadjan?
Pa naravno da se necemo ujedinjavati sa drustvima za negovanje tradicije, tipa Komunisti Srbije... Niko kome je ''zvezda vodilja'' u proslosti nije sposoban da ponese breme revolucije...
Pogledaj sajtve:
www.partijarada.org
www.inicijativa.org.
www.crven.front.ru
www.narodni-front.dzaba.com
To su prijateljske, progresivne organizacije.
Postojimo zbog radnicke klase, a sa njom nismo posvadjani i ona ce biti nosioc crvene revolucije...
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Narodni-Front Pon Dec 22, 2008 1:00 am

Jedna jedina akcija u kojoj su komunisti srbije ucestvovali sa Narodnim Frontom je kampanja protiv FIAT-a. Predstavnici FIAT-a su obecavali uvecanje proizvodnje za 30 puta. Pored nekoliko hiljada letaka i plataka, u samoj kampanji postavljano je pitanje da li ce se i plate radnika zaposlenih u fabrici automobila uvecati 30 puta. Ono zbog cega ovo pisemo jeste saznanje da se ovih dana vrse veliki pritisci iz vrha KS na njihov gradski komitet, ta zaboga, kako su smeli u tako necemu da ucestvuju...
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  jugosloven Pon Dec 22, 2008 3:23 am

Narodni-Front ::Pa naravno da se necemo ujedinjavati sa drustvima za negovanje tradicije, tipa Komunisti Srbije... Niko kome je ''zvezda vodilja'' u proslosti nije sposoban da ponese breme revolucije...
Pogledaj sajtve:
www.partijarada.org
www.inicijativa.org.
www.crven.front.ru
www.narodni-front.dzaba.com
To su prijateljske, progresivne organizacije.
Postojimo zbog radnicke klase, a sa njom nismo posvadjani i ona ce biti nosioc crvene revolucije...
A sta je sa NKPJ i SKJ u Srbiji?
jugosloven
jugosloven

Broj poruka : 60
Datum upisa : 20.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Narodni-Front Pon Dec 22, 2008 3:17 pm

jugosloven ::
Narodni-Front ::Pa naravno da se necemo ujedinjavati sa drustvima za negovanje tradicije, tipa Komunisti Srbije... Niko kome je ''zvezda vodilja'' u proslosti nije sposoban da ponese breme revolucije...
Pogledaj sajtve:
www.partijarada.org
www.inicijativa.org.
www.crven.front.ru
www.narodni-front.dzaba.com
To su prijateljske, progresivne organizacije.
Postojimo zbog radnicke klase, a sa njom nismo posvadjani i ona ce biti nosioc crvene revolucije...
A sta je sa NKPJ i SKJ u Srbiji?
SKJ u Srbiji je do nekle ok organizacija, prosto nas jure i traze saradnju, ali taj boljsevicki vid organizovanja koji oni primenjuju mi smo davno prevazisli. Ne znam da li imaju novi sajt, a ranije je bio www.skj.front.ru (samo pazite, oce komp da zablokira od toga)...
Sa NKPJ ne zelimo nikakvu saradnju. U mnogome se razlikujemo i te razlike su gotovo neprevazilazne.
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  jugosloven Pon Dec 22, 2008 4:23 pm

Narodni-Front ::SKJ u Srbiji je do nekle ok organizacija, prosto nas jure i traze saradnju, ali taj boljsevicki vid organizovanja koji oni primenjuju mi smo davno prevazisli. Ne znam da li imaju novi sajt, a ranije je bio www.skj.front.ru (samo pazite, oce komp da zablokira od toga)...
Sa NKPJ ne zelimo nikakvu saradnju. U mnogome se razlikujemo i te razlike su gotovo neprevazilazne.
Kakav je to boljsevicki vid organizovanja u SKJ u Srbiji?
Zasto su nepravazilazne razlike izmedju Narodnog fronta i NKPJ?
jugosloven
jugosloven

Broj poruka : 60
Datum upisa : 20.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Narodni-Front Pon Dec 22, 2008 7:24 pm

jugosloven ::
Narodni-Front ::SKJ u Srbiji je do nekle ok organizacija, prosto nas jure i traze saradnju, ali taj boljsevicki vid organizovanja koji oni primenjuju mi smo davno prevazisli. Ne znam da li imaju novi sajt, a ranije je bio www.skj.front.ru (samo pazite, oce komp da zablokira od toga)...
Sa NKPJ ne zelimo nikakvu saradnju. U mnogome se razlikujemo i te razlike su gotovo neprevazilazne.
Kakav je to boljsevicki vid organizovanja u SKJ u Srbiji?
Zasto su nepravazilazne razlike izmedju Narodnog fronta i NKPJ?
Boljsevicki vid organizovanja ne moze biti drugaciji nego sto jeste. Glavnu rec vodi jedan covek ili grupa ljudi tzv. centralni komitet. U Narodnom Frontu odluke se donose na zborovima gde svaki glas mnogo znaci.
NKPJ je prostaljinisticka organizacija, a sam Staljin je generalno negativna istorijska licnost. Sta je on radio sovjetima, to se moze porediti sa Hitlerovom metodologijom prema jevrejima... Medjutim, nije tu kraj, kada je rec o ujedinjenju, oni priznaju ujedinjenje samo ako se neko ujedinjuje u NKPJ, pritom odbijaju da se menjaju. Da skratim, dosta problematicna organizacija... Smile
Narodni-Front
Narodni-Front

Broj poruka : 115
Datum upisa : 11.03.2008

http://www.narodni-front.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Crvena burzoazija je i osnovala SPS

Počalji  Milan Sub Maj 02, 2009 12:12 pm

i jos pod zastitom petokrake ispalamudila narod, zamajavala sa trobojkom i petokrakom, eksploatisala *Jugoslavija*...spasavala naciju, patriotizam i zadala odlucujuci udarac u saradnji sa SRS, donosenjem *krucijalnih zakona*...gasenje, unistavanje kontrolnog organa..SLUZBA DRUSTENOG KNJIGOVODSTVA..igranka sa drustenim sredstima i pljackom mogla je da pocne, usledio je sledeci *krucijalni udar*...donosenje zakona o TEHNOLOSKOM VISKU, PRINUDNIM ODMORIMA...izvrsena je selekcija ko ima *moralno politicke podobnosti* da bude najuren iz fabrika i preduzeca...drustvena preduzeca oslobodjena su od komunista..Komunjare su preuzele apsolutnu kontrolu i pocele sveopstu otimacinu i pljacku. Svesni da u *fotelji* nema mesta za sve, organizovali su *visestranacki obracun kod ok korala*..skinuli petokraku sa cela.....i dan danas se prakljace i ubijaju...po ulicama i kafanama..SMRT FASIZMU SLOBODA NARODU.
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty naziv CRVENA BURZOAZIJA, datira iz 1968. godine ...prilog

Počalji  Milan Pet Nov 18, 2011 12:26 pm

Prema pisanju Pecata br 18/2008,( kultura je bila.*tada bez pistolja, naime NATO, jos nije delio novac preko Madjarske ambasade kao 2000. godine)..*..pa, pise..*Narod je 1968.godine, preko televizije cuo za zbivanja kod Podvoznjaka poceo je da se okuplja na Studentskom trgu,,Ceo Beograd je bio na nogama. Sa balkona Filozofskog fakulteta govorili su profesori Ljuba Tadic,Dragoljub Micunovic i studenti Sonja Liht,Mira Jovanovic..Vlada Mijanovic...bio je tu i Borislav Pekic, prilazi mu Danilo Kis, sjajnih ociju i razbarusene kose. Posmatra studentkinje:..." Sad ih treba jebati, kad su uspaljene. Sad ne znaju sta cine"' *

affraid queen king jocolor Cool
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

CRVENA BURZOAZIJA - Page 3 Empty Re: CRVENA BURZOAZIJA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu