FORUM - Web magazin KOMUNISTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dame,gospodo,aboliciju za koga.."za Tomu i partij

Ići dole

Dame,gospodo,aboliciju za koga.."za Tomu i partij            Empty Dame,gospodo,aboliciju za koga.."za Tomu i partij

Počalji  Milan Pon Jun 24, 2013 2:06 pm

Nikad ranije nisam bio s transvestitom, pa sam hteo još i to da probam. Planirao sam da se malo provedem, pa da ga izvaćarim za pare!
Nisam hteo da ga ubijem, ali tako je ispalo!
Ovo je pred istražiteljima izjavio Danijel V. (43), osumnjičen da je u sredu na Paliluli nožem ubio transvestita Darka Vujanovića (41). Danijel je juče istražnom sudiji priznao zločin, nakon čega mu je određen pritvor do 30 dana.
- Na dan ubistva došao sam kod njega u stan i ponudio mu 100 dolara u zamenu za seks! Izvadio sam iz džepa novčanicu od jednog dolara, koja izgleda isto kao i ova od sto, samo na sebi ima dve nule manje! Međutim, kad je trebalo da platim posle seksa, on je shvatio da nameravam da ga prevarim. Počeo je da viče i tad sam puk‘o – izjavio je Danijel, koji je Vujanovića usmrtio s više od deset uboda nožem.
 
Brat služi 40 godina robije
Danijel V. bio je osuđen na 20 godina robije zbog ubistva supruge, ali je u aprilu, na osnovu Zakona o amnestiji, pušten, posle odležanih 18 godina. Danijelov rođeni brat Ilija i dalje služi kaznu od 40 godina zatvora zbog zločina počinjenog 1993. u Pohorskoj ulici, gde je ubio majku i sina.

affraidconfused
Milan
Milan

Broj poruka : 7174
Datum upisa : 26.06.2008

http://www.yu centar tito

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu